Hloroforms

Hloroforms - narkotiku inhalācijas anestēziju, pārspējot vairākas reizes gaisa spēku narkotiska iedarbība.  Emulsija Hloroforms

Farmakoloģiskā darbība

Par narkotiskās īpašības hloroforma izpaužas pakāpenisku samazināšanos blunting jutīgumu un enerģiju dzīvei. Tas izpaužas kā reibuma stāvoklī, vai apdullināt pacientam, kopā ar dažādiem ilūzijām, murgiem, ķermeņa kustībām. Step hloroforms pats dzīvo organismu un augiem, baktērijām un sēnītēm. Izmantošanas hloroforma rezultāts ir tas pats visiem - suspensija dzīves un augšanu.

Pilnīgas zaudējumu jutīgumu reibumā narkotiku pazīstams kā hloroforma anestēziju.

Produkta veids

Hloroforms tiek ražots, kā emulsija lokālai lietošanai.

Lietošanas indikācijas hloroforma

Hloroforma lietošana ir tieši saistīta ar īpašībām hloroforma. Saskaņā ar norādījumiem viņa hloroforma izmanto atklāšanai pacienta vai miozīts, neiralģijas. Iepriekš tas izmantots vispārējai anestēzijai, bet tāpēc, ka daudzas blakusparādības no tā nolēma atteikties.

Laika gaitā tas izdevās izstrādāt metodi, anestēzijas, par kuriem kaitīgās īpašības samazināti hloroforma - hloroforma izmantot lielu daudzumu skābekļa un ļoti precīzu devu.

Instrukcijas hloroforms: kā izmantot

 Ieelpot anestēzijas hloroforms
 Saskaņā ar norādījumiem hloroforma, tas tiek izmantots divējādi: turp un ievešanu. Ārīgai lietošanai hloroforms ir viens no maisījuma uz berzes komponentiem. Lietojot iekšā hloroforma palīdz ar vemšanu, sāpes vēderā, un žagas (1 ēdamkaroti hloroforma ūdens 3-4 reizes dienā).

Blakusparādības hloroforma

Ja izmanto eitanāziju ar hloroforma ieelpojot narkotiku izraisa vājināšanās sirds darbību, kā rezultātā strauju asinsspiediena pazemināšanās, līdz sabrukuma, vai sirds apstāšanās. Ja norīts, hloroforma tvaiki var izraisīt kairinājumu kuņģa gļotādā, ar tiešo ietekmi dūmu - acu kairinājumu un elpošanas traktu.

Īpašums hloroforms caur veselu ādu izraisot kairinājumu, un dažreiz, lai smagu iekaisumu.

Hloroforms var izraisīt narkomāniju - vielu ļaunprātīgu izmantošanu, kas ir saistīta ar ļaunprātīgu hloroforma iekšā.

Kontrindikācijas

Hloroforms ir kontrindicēts pacientiem ar paaugstinātu jutību pret aktīvo vielu. Gadījumā, lokālas hloroforms nedrīkst lietot, ja pacients ir atrodams uz ķermeņa vai ādas slimībām festering fenomens vietā narkotiku.

Яндекс.Метрика