Holenzim

Holenzim ir  Iepakošanas Holenzim
 a apvalkotās tabletes, aktīva viela, kas ir žults un gremošanas fermenti (amilāzes, lipāze, tripsīns).

Pieteikums Holenzima par liecību, ko vienai tabletei 2-3 reizes dienā, bez košļājamā un dzeramā daudz šķidruma.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām Holenzim ir kombinācija zāles ir choleretic rīcību. Iekļautas fermentu preparātu būtiski atvieglo procesu, iztvaicējot tauku, olbaltumvielu, ogļhidrātu, veicinot to maksimāli iespējamā uzsūkšanos zarnās. Šis sastāvs nodrošina uzlabotu Holenzima funkcionālo stāvokli, kuņģa-zarnu trakta, īstermiņā normalizēt gremošanas procesu organismā.

Indikācijas Holenzima

Zāles tiek plaši izmantota kā gremošanas fermentu un choleretic narkotiku svētajos akūtām, hroniskām slimībām un funkcionāliem traucējumiem, kuņģa-zarnu traktā. Indikācijas Holenzimu šādi:

  • Hepatītu;
  • Holecistīts;
  • Pankreatīts;
  • Gastrīts;
  • Kolīts.

Turklāt Holeznim produktīvi novērš neinfekciozas caureja un vēdera uzpūšanās, ir lielisks preventīvs pasākums, lai pacientiem, kuri uztur stingru diētu, un šie vadošie neveselīgs dzīvesveids, jo īpaši novārtā pareizu uzturu. Pieteikums Holenzima ir arī piemērots ilgtermiņa imobilizācijas, pārkāpjot košļājamās funkciju un piespiedu nekustīgums.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, lai Holenzimu kontrindikācijas zāles ir paaugstināta jutība pret tā aktīvo sastāvdaļu, akūts pankreatīts, obstruktīva dzelte, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla akūta.

Blakusparādības Holenzima

Saskaņā ar pārskatiem Holenzime, narkotiku parasti labi panesama, pielāgojot nemanāmi slimu organismā. Tomēr dažos  Tabletes Holenzim
   gadījumos var palielināt, kas saistītas ar kontrindikācijas pret narkotiku blakusparādības: alerģiskas reakcijas kā nātrene, nieze kopā ar raksturīgu, rinīts, alerģisku šķaudīšanu un ūdeņains. Kad šie simptomi ir ieteicams pēc konsultēšanās ar ārstu, lai mainītu ārstēšanas shēmu, ja nepieciešams, aizstājot analogo Holenzim - allohol, Hofitol, Holiverom, Artiholom, holosas vai cholagogic kolekcija.

Ja jūs pārsniegt devu Holenzima un analogi narkotikas var izraisīt dispepsijas traucējumi, grēmas, nieze, caureja un paaugstināta transamināžu līmeni asinīs. Simptomātiskas narkotiku pārdozēšanas.

Narkotiku mijiedarbība Holenzima

Vienlaicīga lietošana ar antacīdiem Holenzima satur magnija hidroksīdu vai kalcija karbonātu, var samazināt terapeitisko efektivitāti narkotiku. Hroniska lietošana var samazināt uzsūkšanās dzelzs organismā.

Яндекс.Метрика