Holisal

Holisal - I kombinēt  Iepakošanas Holisal
 sagatavošana ar pretmikrobu, pretiekaisuma un pretsāpju efektu izmantošanai zobārstniecībā.

Farmakoloģiskā darbība

Vietējā izmantošana aktīvās vielas no narkotiku Holisal nodrošina vietējo anestēziju, zharoponizhenie un pretiekaisuma iedarbība strauja uzsūkšanās mutes gļotādu. Holisal nomāc tās aktivitāti fermentu ciklooksigenāzes daudzumu asinīs leikocītu funkciju. Skābā un sārmainā vidē Holisal saglabā savu anti-sēnīšu un pretmikrobu iedarbība.

Produkta veids

Holisal nāk lodziņā veidā bezkrāsainu, caurspīdīgu, viendabīga želeja ar smaržu anīsa. Saskaņā ar instrukcijām Holisal sastāv no divām aktīvajām sastāvdaļām: holīna salicilāts un tsetalkoniya hlorīds. Holisal analogs ir kombinācija no diviem aktīvās sastāvdaļas.

Indikācijas Holisal

Pieteikums Holisal pamatota uzklāšanai uz ādas kā anestēzijas gļotādām mutes un pretiekaisuma līdzeklis, ārstējot periodonta traucējumi gļotādas. Tāpat saskaņā ar norādījumiem Holisal izmanto, lai ārstētu slimības, kas dodas ar sāpēm un iekaisuma reakciju, piemēram, stomatīts, gingivīts, periodontīts, mutes dobuma gļotādas bojājumi sāpes bērniem zobu.

Instrukcijas Holisal: kā izmantot

Holisal izmanto vietējo anestēziju par 2 līdz 3 reizes dienā pirms ēšanas vai pēc ēšanas un pirms gulētiešanas. Gel Holisal spiestas uz tīru pirkstu pie 1 centimetra likmes vai pus centimetru pieaugušiem bērniem un paberzē masēt ar gaismas spiedienu saslimušās daļu mutes dobumā.

Holisal likti smaganu kabatas periodonta slimību, piemēro kā kompreses un viegli iemasē smaganas par 1 - 2 reizes dienā.

Pretsāpju zāles Holisal īpašumu un tā analogi var būt jūtama dažu minūšu ilguma Holisal 2-8 stundām.

Blakusparādības Holisal

Pēc pieteikšanās Holisal  Gel Holisal
 Jums var rasties īstermiņa dedzināšanas sajūta, ka notiek pats par sevi, jo var rasties alerģiskas reakcijas.

Narkotiku pārdozēšana atbilstoši viedokļos par Holisale diez kā aktīvās vielas ir zems sistēmisku absorbciju.

Kontrindikācijas

Holisal kontrindicēts, ja pacientam ir paaugstināta jutība pret aktīvajām sastāvdaļām narkotiku vai paaugstināta jutība pret salicilātiem.

Saskaņā ar instrukcijām Holisal jāveic ar īpašu uzmanību pacientiem, kas jaunāki par 1 gadu, grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Яндекс.Метрика