Hondroitīns Akos

Akos Hondroitīns - zāles  Kapsulas Hondroitīns Akos
 līdzeklis ar pretiekaisuma iedarbība, stimulē reģenerāciju skrimšļu audu muguras osteohondrozes.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Akos Hondroitīns - Hondroitīns sulfāts ir augsts Mukopolisaharīdu asimilēšanas dzīvnieku izcelsmes, kas iegūti no liellopiem (trahejas skrimšļu). Galvenā darbība hondroitīna sulfāts, ir:

• samazināšana deģeneratīvām izmaiņām skrimšļa locītavu;

• Ietekmes uz vielmaiņas procesiem šķiedrainu un caurspīdīgs skrimšļiem;

• apspiest aktivitāti fermentu, kas izraisa skrimšļa bojājumus;

• stimulēšana biosintēzes glikozaminoglikānu in locītavu hondrocītos un reģenerācijas somas un skrimšļu virsmām locītavām;

• Uzlabot fosfora-kalcija vielmaiņu;

• Palielināts ražošanu sinoviālā šķidruma;

• Samazināta kaulu zudumu un kalcija skrimšļa;

• normalizācija vielmaiņu caurspīdīgs audos.

Tādējādi, hondroitīns Akos paātrina skrimšļa atjaunošanos locītavās, samazināt sāpes un palielināt mobilitāti skarto locītavu.

Turklāt, dimetilsulfoksīda, viens no ziedes Hondroitīns AKOS komponentiem, iedarbojas pretsāpju, pretiekaisuma un fibrinolītisko efekts, kas ļauj aktīvo vielu labāk iekļūst dziļi audos caur šūnu membrānu.

Form release Hondroitīns Akos

Hondroitīns Akos narkotiku ražots veidā:

• Ārējā ziede gaiši dzeltenā krāsā, ar saturu 1 g hondroitīna sulfāta par summu 50 mg. Palīgmateriāli sastāvdaļas - balts petrolatums, dimetilsulfoksīdu, bezūdens lanolīnu, un attīrīts ūdens. Lodziņā 30 g;

• cietās želatīna kapsulas zilas ar zilu vāciņu, kas satur 250 mg nātrija hondroitīns sulfāts kā balts pulveris. Papildpakalpojumi sastāvdaļas - kalcija stearāts un laktozes. 10 gabali vienā iepakojumā.

Hondroitīns Ákos analogs ir šādas zāles:

• Attiecībā uz aktīvo sastāvdaļu - Struktum, Mukosat, Artradol, artrīts;

• Izdarot rīcības - Aktasulid, Nimesil, Dons Ameolin, Palīdz atpazīt, diacerein Mak, Aulin, glikozamīns, Prolid, Biartrin, Vipraksin, NIMULID, rumalon, Nemuleks, Niemiec Sustilak un citi.

Indikācijas Hondroitīns Akos

Saskaņā ar instrukcijām Hondroitīns Agos tiek noteikts ārstēšanai un profilaksei deģeneratīvām slimībām locītavu un mugurkaula, piemēram:

• Osteohondrozes;

• Osteoartrīts.

Kontrindikācijas

Zāles nav ievadītas, ja konstatēta pastiprināta jutība pret iekļautas tā sastāvā aktīvajos vai papildu sastāvdaļām.

Ziede Hondroitīns Agos ir kontrindicēta šādos gadījumos:

• Ar plašu audu nekrozi;

• Akūtas iekaisuma procesu, kas notiek vietās, kas paredzēti piemērošanas ziedes;

• Pārmērīgs granulēšana un pārkāpums integritāti ādas vietā ziede.

Spēja piemērot ziedi pediatrijā, grūtniecības un zīdīšanas atrisināta individuāli pēc konsultēšanās ar ārstu.

Kapsulas Hondroitīns Akos pediatrijā neizmanto līdz piecpadsmit gadiem. Arī zāles jālieto piesardzīgi tieksmi asiņošanu un tromboflebīts. Izmantot zāles grūtniecības un zīdīšanas laikā iespēja nav pētīta uzticami.

Dozēšanas Hondroitīns Akos

Kapsulas Hondroitīns Akos  Ziede Hondroitīns Akos
   ieteicams lietot kopā ar ēdienu vai tūlīt pēc tam, dzerot daudz ūdens.

Bērniem vecumā līdz piecpadsmit gadiem un pieaugušajiem hondroitīns AKOS saskaņā ar instrukcijām lietot divas kapsulas divreiz dienā. Terapija ir parasti ilgtermiņa - līdz sešiem mēnešiem. Kā uzskata narkotiku turpina darboties trīs līdz piecus mēnešus pēc pieteikuma. Iespēja atkārtoti lietot narkotikas, un tās ilgumu nosaka ārsts.

Ar pārdozēšanas narkotiku var attīstīties ēšanas traucējumi, kas izpaužas kā caureja, slikta dūša un vemšana. Ilgtermiņa lietošanas līdzekļi pārmērīgi lielas devas (vairāk nekā seši kapsulas dienā) var izraisīt hemorāģisko izsitumus.

Ziede Hondroitīns Akos izmantots līdz trīs reizes dienā likmi no trim nedēļām līdz diviem mēnešiem.

Vienlaicīga lietošana divu zāļu formu no narkotiku.

Zāļu mijiedarbība

Nevēlamo mijiedarbību, ja to izmanto kopā ziede hondroitīns AKOS ar citām zālēm, kas tiek izmantotas tradicionālās ārstēšanas biežums shēmām deģeneratīvas slimības, mugurkaula un locītavu netiek fiksēts.

Tajā pašā laikā, ņemot kapsulu ar citām zālēm var palielināt ietekmi netiešo prettrombocītu līdzekļi, antikoagulanti un fibrinolītisko aģentiem.

Blakusparādības hondroitīns Ákos

Kā uzskata Hondroitīna AGOS kā ziede var izraisīt nelielas alerģiskas reakcijas ar esošās noslieces.

Kapsulas Hondroitīns Akos atsauksmi retos gadījumos izraisa gremošanas traucējumus, kas izpaužas kā vemšana vai slikta dūša. Visticamāk alerģiskas reakcijas, kas parādās, kad lietojat mutvārdu medikamentus, ir ādas apsārtums, nātrene, un nieze.

Zāļu lietošana jāpārtrauc attīstībā alerģisku reakciju pret fona tās piemērošanas.

Uzglabāšanas nosacījumi

Ziede Hondroitīns Akos atsaucas uz vairākiem ārpusbiržas narkotikas ar derīguma termiņu līdz trim gadiem. Farmaceitisko kapsulas pieejamas receptes.

Яндекс.Метрика