Horagon

Horagon - preparāta veidu  Iepakošanas Horagon
 no gonadotropīnu pieder grupai hipotalāma un hipofīzes hormonu.

Farmakoloģiskā darbība

Horagon ir gonadotropīns rīcību un īpašības luteinizējošā hormona, kas ļauj tai ietekmēt ovulāciju un stimulēt ražošanu estrogēnu un progesteronu sievietēm, kā arī ietekmē testosterona vīriešiem.

Aktīvā viela ir Horagona cilvēka horiona gonadotropīns ko izdala placenta un tiek iegūts no urīna grūtniecēm.

Form atbrīvot Horagona

Horagon ir pieejams kā pulveris injekciju ar atšķirīgu saturu cilvēka horiona gonadotropīna (hCG): 1500 SV un 5000 SV. Aptieka ķēde tiek piedāvāts kā 1 ml ampulu, piedāvāja kopā ar šķīdinātāju. Zāles tiek iepakota kartona kastēs, katrā no kuriem tiek ietverti trīskārtīgi ampulas gabaliem.

Indikācijas Horagona

Saskaņā ar instrukcijām Horagonu narkotiku jāņem šādos gadījumos:

• sievietēm - par ovulācijas pēc stimulācijas ar folikulu veidošanās un uzturētu funkciju corpus luteum olnīcu šajās pacientiem ar diagnosticētu luteālās fāzes deficītu;

• vīrieši un zēni - ar cryptorchidism, aizkavētu pubertāti, hipogonadotropo hipogonādismu (šajā gadījumā Horagon ieteicams lietot narkotikas kopā ar cilvēka menopauzālo gonadotropīnu). Arī zāles lieto diagnostikā: diferenciālis diagnostikas testu un anorchia cryptorchidism zēniem, lai novērtētu darbību sēklinieki šajā hipogonadotropo hipogonādismu pirms sākuma ilgu stimulējošo zāles (ko sauc arī par funkcionālo testu Leidiga).

Kontrindikācijas

Medicīnas atsauksmes Horagone brīdina par klātbūtni vairāku kontrindikāciju. Narkotiku lietošana nav ieteicama šādām slimībām:

• In hormonu atkarīgo audzēji seksuālās sfēras;

• Kad apdraud hiperstimulācijas sindroms sievietēm neauglības ārstēšanas ietvaros "in vitro apaugļošanu" laikā;

• ja bioloģiski kondicionieri cryptorchidism.

Lietošanas instrukcijas Horagona

Zāles ievada intramuskulāri, ar instrukcijām Horagonu atzīmē nepieciešamību pēc ātras narkotiku pēc tā izšķīdinot pievienotajā šķīdinātājā.

Devas Horagona sievietes atkarīga no konkrētiem ārstniecības mērķiem un veido par ovulācijas - 5000 vai 10000 SV saglabātu corpus luteum - 1500-5000 SV 3, 6 vai 9 dienu laikā pēc sākuma ovulācijas.

Zēni un vīrieši: zēni no 3 līdz 6 gadiem ar cryptorchidism iecelt 1500 SV reizi nedēļā. Ārstēšanas kurss ir 3 nedēļas (ja nepieciešams, zāles būtu jāveic kopā ar gonadotropīnu atbrīvojošā hormona). Lai paātrinātu pubertātes zēniem veikt 1500 SV 2 vai 3 reizes nedēļā 3 mēnešus. In hipogonadotropo hipogonādismu jāņem 1500-6000 SV Horagona reizi nedēļā (kombinācijā ar narkotiku grupu cilvēku menopauzes gonadotropīnu (HMG)). Lai diferenciālo diagnozi anorchia un cryptorchidism zēniem, kā arī, lai novērtētu darbību sēklinieki ar hipogonadotropo hipogonādismu Horagon veikt par summu 5000 SV reizi.

Blakusparādības Horagona

Narkotiku lietošana  Horagon Pacienti
 var izraisīt nevēlamas blakusparādības. Saskaņā ar instrukcijām Horagonu tie atšķiras atkarībā no dzimuma.

Sievietēm, nevēlamas blakusparādības, piemēram, olnīcu hiperstimulācijas sindromu. Šis efekts parādās neauglības ārstēšanā ar HMG preparātiem hCG, vai kombinācijā ar clomiphene. Šā nosacījuma simptomi ir attīstība olnīcu cistas, ascīts, rašanos trombemboliju, šķidruma uzkrāšanās krūtīs.

Zēniem un vīriešiem dažos gadījumos var būt pieaugums piena dziedzeri (atgriezeniska), un izmaiņas veida proliferatīva prostatas kavēšanās elektrolītu un ūdens, izskats pinnēm. Palielinot līmeni testosterona, ko izraisa ņemot Horagona var palielināt dzimumlocekļa izmēru.

Ilgstoša lietošana ir pilns ar parādīšanos Horagona antivielas, kas samazina ārstēšanas efektivitāti.

Pārdozēt

Kad lieko uzņemšana Horagona pārdozēšanas simptomi, kas izpaužas kā olnīcu hiperstimulācijas. Simptomi, atkarībā no tā, cik pārmērīga izmantošana narkotiku atšķiras.

• Viegla hiperstimulācija (1 ēdamk.) Ārstēšanas nav nepieciešams. Tās simptomi ietver nelielu pieaugumu lieluma olnīcu, paaugstinātu steroīdo dzimumhormonu, sāpes vēderā. Šajā gadījumā pacients ir rūpīgi jāuzrauga;

• 2 ēdamk. hiperstimulācijas nepieciešama ārstēšana, kas ir vislabāk darīts ietvaros hospitalizācijas. Kā izmanto terapijas Ievads / risinājumus, lai saglabātu BCC. Olnīcu cistas seko vemšana un slikta dūša izskatu;

• Pēc 3 ēdamk. hiperstimulācijas notikt Olnīcu cistas liela izmēra (vairāk nekā 10 cm), hidrotoraksu, ascīts, elpas trūkums, sāpes vēderā, kavēšanās sāļiem, palielinot viskozitāti asinīs un hemoglobīna koncentrāciju. Ieteicamais hospitalizācija.

Brīdinājumi

Home sievietes neauglības ārstēšanai Horagonom jābūt pirms novērtējuma folikulu augšanu un kakla indekss. In ārstēšanas kursa nepieciešama bieža ultraskaņas uzraudzība, kontrole plazmas estradiola līmeni.

Olnīcu hiperstimulācijas ir norāde par terapiju pārtraucot.

Uzņemšana Horagona kad luteālās fāzes trūkums izraisa paaugstināts progesterona, kas ietekmē uzlabošanu endometrija stiprinājumā embrija stadijā.

Saskaņā ar medicīnas pārskatiem Horagone, norādes par narkotiku normālu grūtniecības vai zīdīšanas laikā tur nav.

Uzglabāšanas nosacījumi Horagona

Zāles uzglabā temperatūrā, kas nepārsniedz 20 ° C, no bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāšanas laiks Horagona ja visi nosacījumi uzglabāšanas ir 3 gadi.

Яндекс.Метрика