Kalcitonīns

 Kalcitonīns

Kalcitonīns - zāles, ko lieto, lai ārstētu epitēlijķermenīšu.

Farmakoloģiskā darbība kalcitonīna

Kalcitonīns - hormons, ko izdala vairogdziedzera, ir liela loma, kas regulē kalcija un fosfātu vielmaiņu organismā samazina ražu kalcija no kauliem, kas ir efektīvs nosacījumiem, kas saistīti ar krasi palielinātu ātrumu velkmes elementa un kaulu veidošanos, kā, piemēram, krūtsgals krūts vēzi, daži osteoporozes formas, ļaundabīgi osteolīzi.

Kalcitonīns samazina aktivitāti Osteoklastu (šūnas, kas veicina uzsūkšanās skrimšļa), un palielina aktivitāti osteoblastiem (šūnas, kas atbild par kaulu veidošanās), pazemina palielināts kalcija daudzumu asinīs. Arī narkotiku uzlabo izdalīšanos nātrija, kalcija, fosfora ekskrēciju, samazinot to reabsorbciju nieru kanāliņos. Jo kalcija seruma saturu nenoslīdētu zem normas.

Hormons kalcitonīns samazina atbrīvošanu kuņģa sulas, aizkuņģa dziedzera vēža fermentu neietekmējot mobilitāti kuņģa-zarnu traktā.

Tika arī pierādīts, ka kalcitonīns ir pretsāpju iedarbība.

Produkta veids

Kalcitonīns izlaists šķīduma formā injekcijām, infūziju veidā, intranazāli.

Indikācijas Kalcitonīns

Kalcitonīns ir parakstītas ārstēšanai sistēmisku slimību, kas raksturīga ar pastiprinātu rekonstrukcijas skelets: osteogenesis imperfecta, Pedžeta slimība, spontāna kaulu uzsūkšanās, aseptisku nekrozi gurna kaula galviņām, epitēlijķermenīši osteoporoze, menopauze, steroīdu, šķiedraina displāzija, saslimstība kaulu pēc traumas (lēna lūzumu ārstēšanas, starojums, traumatisks osteomielīts, patoloģisks kaulu remodeling sportisti), periodonta slimību.

Lai noteiktu nepieciešamību pēc izrakstīšanas veikt testus, lai noteiktu atbilstības likmi kalcitonīnu.

Vīriešiem, likme Kalcitonīns 0-20pg / ml sievietēm - 28pg / ml.

Mode piemērošanas

 Kalcitonīns - zāles, ko lieto, lai ārstētu epitēlijķermenīšu
 Kalcitonīns injicēt muskulī, zemādā, intravenozi un intranazāli.

Smagos ārkārtas situācijās zāles ievada intravenozi: 5-10ME uz kilogramu ķermeņa masas dienā. Atšķaidīt Kalcitonīns in 500ml nātrija hlorīdu, pēc ieviešot Drip 2-4 devas 6s.

In hroniskām slimībām kalcitonīna intramuskulāri vai subkutāni: 5-10ME vienu kilogramu ķermeņa svara / dienā vienā vai divos posmos.

Intranazāli lietošanai, kalcitonīna aerosola lietošana (kā sagatavošanās vēl lielāks sagremojamību).

Deguna apūdeņošanas deva - 100-400ME dienu. Tas tiek ievadīts pāris devās.

Blakus efekti

Kalcitonīns var izraisīt paaugstinātas jutības reakcijas - vemšana, pietvīkums asins slikta dūša. Ja pacientam izpaužas paaugstināta jutība, narkotiku apgāza.

Kontrindikācijas ar kalcitonīnu

Hormona kalcitonīna ieviešana kontrindicēta pazeminātā kalcija saturu asinīs grūtniecības laikā, zīdīšanas.

No zāļu ievadīšanu deguna nevar tikt veikta, pacientiem ar hronisku rinītu.

Яндекс.Метрика