Melatonīns

 Melatonīns formula
 Melatonīns - zāles, kas ietekmē nervu sistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Hormons melatonīns tiek ražots organismā čiekurveidīgs dziedzeris, kas atrodas pie pamatnes smadzenēs.

Hormonu sauc arī diennakts ritms kontrole, augsts melatonīna notiek nakts, cik vien iespējams, viņš saražotās starp 12h laikā. nakts un 4h. esmu. Ārēji mēs iegūstam hormons no augu pārtikas produkti vai ēšanas melatonīna tabletes kā piedevu.

Melatonīns ir nepieciešams cilvēks, jo tas ir spēcīgs antioksidants. Attīstot to, ķermenis aizsargā no brīvajiem radikāļiem - vielas, kas izraisa vēzi un ātru novecošanos.

Hormons melatonīns kvalitatīvi atšķiras no citiem antioksidantiem - tas var iekļūt jebkurā šūnā, un ir īpaši aizsargājoša iedarbība uz šūnas kodolā, kas satur DNS, kas ļauj bojātās šūnas, lai atgūtu. Arī hormons stimulē enzīma glutationa peroksidāzes, ir antioksidanta īpašības.

Antioksidantu aktivitāte hormona melatonīna ir augstas farmakoloģiskas devas, lai palīdzētu novērst brīvo radikāļu veidošanos.

Sintētisks hormons darbība notiek vienas vai divu stundu laikā pēc tam, kad tās iekšējās izmantošanas laikā.

Preparāti Papildus aizsardzībai pret brīvajiem radikāļiem mēdz veicināt iemigšanas, regulēt dabisko ciklu "miega un nomoda" (it īpaši strauji, bieži jet lag), endokrīno sistēmu, gremošanas sistēmu, smadzeņu šūnas. Arī hormons stimulē asinsspiedienu un holesterīna līmenis stabilizējas.

Produkta veids

Atlaidiet melatonīna tabletes.

Indikācijas

Melatonīns saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas uz miega traucējumi, bezmiegs, problēmas ar imunitāti, lai atvieglotu premenstrual stāvoklī.

Laba pārskati melatonīna tiek izmantots, lai novērstu ar audzēju.

Lietošanas instrukcijas melatonīns

 Melatonīns
 Melatonīns tabletes ir tikai iekšā. Pieaugušie parasti aizņem vienu, divas tabletes pirms gulētiešanas. Sasmalcināt, košļāt tableti nevar norīt to veselu, noskalo ar ūdeni.

Kids pēc 12L. Melatonīns, lai saņemtu norādījumus dod vienu tableti pirms gulētiešanas.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par melatonīnu, kas notiek pēc tam, kad, piemērojot diskomforta sajūta vēderā, depresija, galvassāpes.

Kontrindikācijas melatonīna

Hormons melatonīns ir kontrindicēta bērniem līdz 12L, zīdošām un grūtniecēm.

Ir vēlams iecelt gan hormonu beta blokatori, aspirīnu, jo šīs zāles var samazināt līmeni organismā.

Samazināt terapeitisko efektu melatonīna var trankvilizatori, antidepresanti un citi nomierinošie.

Piesardzīgi un pēc konsultēšanās ar ārstu lieto hormonu pacientiem ar autoimūnām, hormonālie traucējumi, dziļā depresijā, slimo ar leikēmiju, epilepsiju.

Laikā, kad ārstēšanā, jāņem vērā, ka tas negatīvi ietekmē kustību koordināciju, koncentrēšanos, ātrumu, fizisko, garīgo reakciju. Neiesakām smēķēšanu un alkohola to terapijas laikā.

Яндекс.Метрика