Hroma picolinate

 Chromium picolinate kapsulas

Hroma picolinate ir bioloģiski aktīva pārtikas piedevu, kas atbalsta hroma saturam organismā. Zāles labi uzsūcas, un tai nav toksicitāti. Papildinājumi izmanto novērstu aterosklerozes, diabēta, aptaukošanās un ogļhidrātu metabolismu.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā viela - trīsvērtīgā forma hroma 0, 2 mg.

Hroms picolinate ir pieejams kapsulu plastmasas pudelē 100 gab. un izsmidzināšanas pudelēs no 25 līdz 50 ml.

Farmakoloģiskās īpašības hroma picolinate

Hroma picolinate veido ķermeņa hroma deficīts, normalizē lipīdu vielmaiņu un pazemina glikozes līmeni asinīs. BAA labi uzsūcas un ir dabīgs avots barības vielu.

Pozitīvas atsauksmes Chromium picolinate ir efektīva kā bioloģiskā piedevas, kas samazina izsalkumu un regulē apetīti.

Hroms kā galvenā aktīvā sastāvdaļa bagātinātājiem ir pozitīva ietekme uz veidošanos stereoformy insulīnu, kas palīdz ne tikai regulējumu normālu cukura līmeni asinīs, bet arī samazina holesterīna līmeni.

Kā rezultātā medicīnas pētījumu RAMS atklāja pozitīvas organoleptiskās īpašības slikts. Arī labas atsauksmes saņēma Chromium picolinate kā zāles, kas uzlabo intracelulāro vielmaiņu un veicina svara zudumu.

Hroma picolinate samazina risku asthenovegetative reakcijas (depresija, trauksme, bezmiegs, nervu traucējumi) un aterosklerozi. Hroms veicina normālu darbību centrālo nervu sistēmu un uzlabo elastību asinsvadus un uzlabo tās darbību, gremošanas sistēmu.

Indikācijas

Hroms picolinate indicēts hroma deficīts, hormonālie traucējumi, diabēts, neiroloģiski traucējumi, aptaukošanās un anoreksija, kā arī stresa apstākļos, un hormonālo traucējumu.

Ieteikuma ārstējošā ārsta Chromium picolinate tiek izmantots, lai novērstu aterosklerozes un sirds mazspējas, lai uzlabotu imunitāti un aizsardzības funkcijas organismā, galvassāpes un bezmiegs.

Lietošanas instrukcija hroma picolinate

 Hroma picolinate 100

Saskaņā ar instrukcijām Chromium picolinate piešķirts 1-2 kapsulas 2 reizes dienā vai 10-20 pilienus ar ēdināšanu divas reizes dienā. Dienas deva nedrīkst pārsniegt 1 ml, proti, mazāk nekā 200 mikrogramus hroma. Ārstēšanas ilgums ir 10-25 dienas.

Kā rezultātā dopinga pētniecības Chromium picolinate ir atļauts saņemt profesionālus sportistus.

Saskaņā ar norādījumiem hroma picolinate, deva jāsamazina pacientiem ar sirds un asinsvadu sistēmas slimībām, centrālo nervu sistēmu un smadzenēm. Lai saņemtu Chromium picolinate ir kontrindicēta diabētu ceturtajā posmā.

Kontrindikācijas

Pēc pieraksta Chromium picolinate kontrindikācijas ir individuāla nepanesība sastāvdaļu, grūtniecības un zīdīšanas laikā, nieru un aknu mazspēju.

Jāuzmanās no narkotiku ievadītā bērnībā līdz 16 gadiem, pacientiem ar cukura diabētu un Parkinsona slimību, kā arī gados vecākiem pacientiem.

Blakusparādības hroma picolinate

Hroms picolinate neizraisa nopietnas blakusparādības un komplikācijas. Retos gadījumos, kad, ņemot šo narkotiku, var slikta dūša, reibonis, meteorisms, vemšana.

Ilgākā laikā ārstēšanas un nepareizu zāļu Hroma picolinate var izraisīt alerģisku reakciju - nātrene, nieze, bronhu spazmas, angioedēma, dermatītu.

Яндекс.Метрика