Hromvital

Hromvital SCIENCES  Iepakošanas Hromvital
 papildināt, lai uzlabotu imunitāti un normalizē vielmaiņas procesus.

Farmakoloģiskā darbība

Hromvital - visaptveroša vispārīgā tonizējoša, sekas nosaka tās sastāvdaļām. Tā sastāv no Sibīrijas žeņšeņs, guaranas, kolu, spirulina, C vitamīna un raugu ar hroma.

Sibīrijas žeņšeņs ir labs adaptogen, tas veicina imūno sistēmu un tonizē nervu sistēmu. Cola un guarana satur kofeīnu, kas uzlabo vielmaiņas procesus šūnās, adrenalīns, ko virsnieru dziedzeri un sadaloties lieko tauku organismā. Spirulina aļģes - spēcīgs antioksidants, aizsargā šūnas no bojājumiem, ko toksisku skābekļa radikāļiem. Tā ir arī iespēja uzņemt paši toksīnus un sadalīšanās produkti, un noņemt tos, mijieskaita zarnu un visu organismu. Hroms organismā ir daļa no kompleksa, nodrošinot normālu asins glikozes uzturēšanu. C vitamīns uzlabo antioksidanta īpašības papildus bojāto audu, asins recēšanu atveseļošanos, stiprina asinsvadus, uzlabo ogļhidrātu vielmaiņu.

Hromvital darbojas kā vispārējs toniku. Tas palielina veiktspēju, izturību, stress, kas nav specifisku imūno aizsardzību. Kā uzskata Hromvital tam ir pozitīva ietekme uz nervu, sirds un asinsvadu, endokrīno un reproduktīvo sistēmu.

Šī instrumenta efektivitāte izrādījās vairākus zinātniskus pētījumus.

Form atbrīvot Hromvital

Chromevital instrukcijas ražo kapsulas 410 mg.

Indikācijas Hromvital

Zāles ir parakstītas, lai uzlabotu efektivitāti periodā pārmērīga fiziskā un nervu un garīgās slodzes, vitamīnu trūkums.

Jo Chromevital spēj regulēt cukura līmeni asinīs, tas ietver ķēde atbalsta attieksmi cukura diabētu. Tas palīdz cīnīties ar aptaukošanos, aterosklerozi, astēnija, hipotensija.

Pieteikums Hromvital celšanas sezonas saslimstību ar elpceļu infekcijām stiprina imūnsistēmu un novērš infekciju vīrusi un baktērijas.

Kontrindikācijas

Hromvital par norādījumiem nav piemērojami gadījumos bezmiegs, organiskā sirds slimības, paaugstināts spiediens, glaukoma, kopā ar hormonālo vai antipsihotiskie līdzekļi, ja konstatēta pastiprināta jutība pret tās sastāvdaļām. Grūtniecība, zīdīšana, kā arī veciem un bērniem līdz 12 gadu vecumam ir kontrindikācijas narkotiku.

Lietošanas instrukcijas Hromvital

Narkotiku lieto  Kapsulas Hromvital
 ēdienreize 1 kapsulai 2 reizes dienā. Ja nepieciešams, devu eskalācija atļauts 6 kapsulas dienā.

Neiesakām ņemot Hromvital gulētiešanas, tas padara to grūti aizmigt.

Produkts ir savietojams ar citām zālēm, bet vienlaikus piemērojot vitamīnu kompleksi ir jāņem vērā, ka daļa no kapsulas 1 Hromvital iekļauti 33 mg askorbīnskābes.

Blakus efekti

Kā uzskata Hromvital dažreiz izraisīt alerģiskas reakcijas, paaugstināts asinsspiediens un paātrināta sirdsdarbība.

Яндекс.Метрика