Hypericum

 Hypericum - zāles, kas ir pretsāpju iedarbība
 Hypericum - augs, kas bieži lieto neticami ziedu kompozīcijas.

Turklāt, Hypericum tiek uzskatīts dabas dabas antidepresants, tāpēc tā ir veikusi daudz narkotiku, pamatojoties uz populārākie ir īpašums antidepresantu narkotiku un ziedes.

Farmakoloģiskā darbība Hypericum

Hypericum ziede - ir monokomponenta homeopātiskā, galvenā aktīvā sastāvdaļa, kas ir augu izcelsmes asinszāle. Zāles ir vietējo pretsāpju iedarbība.

Hypericum tabletes - narkotiku, kas ir mazinošo un antidepresantu rīcību. Kompozīcija satur narkotiku standartizēts ekstraktu Hypericum, kas novērš traucējumus neiromediatoru pārvades inhibēt katehol-O-metiltransferāzes un = Mo noamine Oxidases, un modulē sekrēciju interleikīna-6. Ar tabletes Hypericum, atsauksmes apstiprināt, ir iespējams novērst problēmas, kas saistītas ar nomākts garastāvoklis, emocionāla nestabilitāte, kā arī, lai tiktu galā ar trauksmi, un stress.

Indikācijas

Hypericum ziede ir ieteicama kā adjuvantiem pretsāpju līdzeklis, lai ārstētu neiralģijas un neirīta.

Tabletes ir paredzēti pacientu ārstēšanai, kuri cieš no nervu spriedzes un depresijas sindromu.

Arī Hypericum, pacientu atsauksmes apstiprina secinājumu par ārstiem, ir efektīvs, ārstējot dažādas psiho-veģetatīvo traucējumiem, iesaistot emocionālo depresija, apātija, nemiers, bezcēloņu trauksmi.

Jūsu ārsts var izrakstīt tabletes un asthenoneurotic sindroms.

Instrukcijas Hypericum: metodes izmantošanu

 Hypericum ziede
 Saskaņā ar instrukcijām, Hypericum ziede, kas lokāli, piemērojot nelielu daudzumu uz skartajā zonā un berzes viegli.

Kā tabletes iekšķīgai lietošanai, tās jānorij veselas bez saspiešanas un dalot gabalos. Lai efekts bija maksimums, tas būtu labāk lietot medikamentus ar pārtiku. Tikai ārsts var noteikt devu un ārstēšanas ilgumu. Bet kā likums, pusaudžiem un pieaugušajiem Hypericum ordinēts veikt trīs reizes dienā, 1 tablete.

Kontrindikācijas

Ziedi nedrīkst izmantot, ievērojot pieejamību visiem ādas slimības, veselības traucējumus ādas un paaugstinātas jutības veidu uz jebkuru sastāvdaļu formulēšanā.

Individuālais neiecietība ir galvenais kontrindikācija tabletes Hypericum, norādījumu, kuru sauc arī šādus ierobežojumus: laktāzes deficītu galactosemia, sindroma glikozes-galaktozes malabsorbciju.

Nav ieteicams lietot narkotikas pacientiem ar HIV infekciju.

Blakusparādības Hypericum

Abi medikamenti var izraisīt alerģiskas reakcijas, izpausme, kas būtu nekavējoties jāpārtrauc zāles vai samazināt devu, konsultējieties ar savu ārstu.

Nosacījumi un noteikumi

Uzglabāt zāles var būt ne vairāk kā 3 gadus sausā vietā temperatūrā 20-25 par NO.

Яндекс.Метрика