Reaferon

IFN - pretvīrusu līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

 Reaferon ampulas
 Sagatavošana ietver IFN interferonu alfa-2a ir imūnmodulējošu, pretaudzēju, pretvīrusu iedarbība.

Produkta veids

IFN ražots šķīduma formā, kuru izmanto injekciju un iepilināšanas acī.

Indikācijas reaferon

Sagatavošana ir parakstītas vīrusu hepatītu, ņemot vērā, ka tas ir visefektīvākais pirmās 5 dienas slimības ar dzelti periodā. Ja persona uz fona slimības ir ekstrēms pakāpe aknu mazspēja, interferons ir neefektīva.

Instrukcijām, reaferon norādītās ka zāles var izmantot arī tad, kad keratokonjunktivītu, vīrusu konjunktivīts, uveīts (iekaisums membrānas acs ābola), radzenes iekaisums (keratīta), matšūnu leikoze, hroniska asins vēzis, vēzis, nieres.

Ir atsauksmes par reaferon apstiprinot tās efektivitāte multiplās sklerozes - zāles, ko izmanto kā papildinājums pamata ārstēšanu.

Instrukcijas reaferon: kā izmantot

Atkarībā no galamērķa, narkotiku injicē muskulī vai subkonyunktivalno lieto lokāli (jo acs slimību).

Pacientiem ar akūtu hepatītu B pakāpē 2 miljoni SV ievada IFN dienā (divos posmos), 5 vai 6 dienas un pēc tam pārnes uz administrēšanu 1 miljons SV dienā. Kopumā par pilnu ārstēšanas kursa nedrīkst nonākt 15-20000000 SV.

Ārstēšanai matšūnu leikēmijas ir nepieciešama, lai stātos katru dienu 3-6000000 SV uz diviem mēnešiem. Lai uzturētu efektu ārstēšana ar 6. miljoniem SV nedēļā divos posmos. Kopā par ārstēšanas kursa ievada 420-600.000.000 SV.

Pacienti ar nieru vēža stadijas 4. Reaferon ievada katru dienu devā 3 miljoni SV 10 dienas. Ārstēšanai un var būt nepieciešams 3-9 vairāk kursus, kas tiek veikti ik pēc trīs nedēļām. Ārstēšanai nepieciešams ievadīt un vairāk 90-270.000.000 SV.

Par multiplās sklerozes ārstēšanai ievada 3 miljoni SV IFN dienā trijos posmos, ja ir piramīdas sindroms, vai 1-2 miljoni SV, ja pacientam attīstās smadzenīšu sindromu. Ārstēšanas ilgums ir 10 dienas, pēc tam skaits pārvaldes tiek samazināta līdz reizi nedēļā, un deva ir palicis nemainīgs. Tā kā zāles ievada 5-6 mēnešiem.

Ārstēšanai oftalmoloģijas slimību saskaņā ar instrukcijām Reaferon administrēto zem ārējās membrānas acs (subkonyunktivalno) vai aprakti acis.

Subconjunctival pie keratoiridotsiklite, stromas keratīts ieviesa 60 tūkstoši. SV dienā vai katru otro dienu. Par ārstēšana prasa 15-25 šāvienu reaferon rīcību, ir ieteicams vietējā anestēzijā ar tetrakaīns vai tetrakaīns 0, 5%.

Virspusēja keratīts vai konjunktivīts Reaferon jāiepilina 2 pilieni 6-8 reizes dienā, pēc brītiņa samazināt skaitu iepilināšanas 3-4. Kopumā, ārstēšana ilgst ne vairāk kā 14 dienas.

Spriežot pēc pārskatiem reaferon ja pacients ir augsta ķermeņa temperatūra (39 ° C vai vairāk), labs rezultāts, ņemot vērā, apvienojot interferonu ar indometacīnu.  Reaferon Pacienti

Blakus efekti

Ārstējot acu slimību dažos gadījumos ir pietūkums vai iekaisums no ārējā apvalka acs.

Sakarā ar to izmantošanu IFN pacientam, kas var samazināt trombocītu skaitu, balto asins šūnu skaitu.

Ir atsauksmes par IFN no pacientiem, kas apliecina, ka viņi ir narkotiku izraisa drudzis, vājums, nieze un izsitumi uz ķermeņa, drudzis. Pēdējais simptoms kopīgi visām interferonu.

Kad spēcīgi izteiktas blakusparādības IFN ārstēšana tiek pārtraukta.

Kontrindikācijas

Izmantot IFN ir kontrindicēta grūtniecēm, pacientiem, kas cieš no alerģijām.

Piesardzības pasākumi būtu jāveic Reaferon tiem, kuri cieš sirds un asinsvadu slimības - šie pacienti ir nepieciešams pastāvīgi uzraudzīt stāvokli sirds un darīt elektrokardiogrammu.

Яндекс.Метрика