Imigran

 Imigran tabletes
 Imigran - farmakoloģiskā ārstēšana migrēna. Aktīvā viela - sumatriptāns.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Imigran pieejamo tablešu, apvalkotās tabletes ar 50 un 100 mg (2 tabletes vienā blisterī). Tabletes sastāvs 50 mg rozā ovālas tabletes 100 mg baltas ovālas.

In tabletes, kas satur attiecīgi 70 vai 140 mg aktīvās vielas un papildu sastāvdaļām (laktozes monohidrāts, bezūdens laktoze, mikrokristāliskā celuloze, magnija stearāts, kroskarmelozes nātrija sāls).

Farmakoloģiskā darbība Imigran

Saskaņā ar instrukcijām Imigran ir protivomigrenoznym rīcību. Šo narkotiku - selektīvs agonists asinsvadu 5 HT 1 receptori atrodas galvenokārt kuģu apgādā smadzenes. Stimulācija šiem receptoriem izraisa asinsvadu sašaurināšanos (asinsvadu sašaurināšanos). Imigran arī samazina jutību trijzaru nerva. Šie divi efekti pamatā protivomigrenoznogo šīs narkotikas efektu. Pēc norīšanas Imigran klīniskā iedarbība ir vidēji par 30 minūtēm.

Pēc norīšanas tas ātri uzsūcas pēc 45 minūtēm norādīts maksimālu koncentrāciju serumā. Migrēnas lēkmes nav nekādas ietekmes uz farmakokinētiku Imigran.

Indikācijas

Imigran ir indicēts migrēnas lēkmju (kā ar auru un bez tā).

Kontrindikācijas saņemt Imigran

 • Paaugstinātu jutību pret sastāvdaļu medikamenta;
 • Koronārā sirds slimība (KSS), miokarda infarkts, stenokardija Printsmetalla;
 • daži no migrēnas formas (oftalmoplegicheskaya, bazilāras, hemiplēģiskas);
 • Slimības perifēro asinsvadu oklūziju rakstura (piemēram, izdzēšana aterosklerozi apakšējo ekstremitāšu);
 • akūta išēmiska insulta vai pārejoša išēmiska lēkme (ieskaitot vēsturi);
 • nav precizējams hipertensija;
 • saņemot ergotamīnu un tā atvasinājumi (piemēram, metizergīda);
 • izmantošana MAO inhibitoru (uzņemšanas Imigran ir iespējama ne ātrāk kā 2 nedēļas pēc to izņemšanas);
 • pauda par aknu vai nieru pārkāpumus;
 • grūtniecība un zīdīšana;
 • vecums 18 gadi un vecāki par 65 gadiem (klīniskie drošības pētījumi nav veikti šīm pacientu grupām).

Piesardzības pasākumi Imigran jālieto pacientiem ar hipertensiju, epilepsiju un citus konvulsīviem valstīm. Arī ņemot zāles var izraisīt pārrobežu alerģiskas reakcijas pacientiem ar paaugstinātu jutību pret sulfonamīdiem (no izsitumiem uz anafilaktiskais šoks).

Dozēšanas un administrēšana

 Imigran - zāles, ko lieto migrēnas
 Saskaņā ar instrukciju Imigran ieteicamā deva ir 50 mg. Atsevišķiem pacientiem var būt nepieciešama augstāka deva (100 mg). Ja migrēna uzbrukums nav pārtraucis pirmo devu Imigran, tai nevajadzētu būt, lai atvieglotu tā paša uzbrukuma atkal lietot narkotikas. Tomēr, jūs varat atkārtoti pieteikties ārstēšanai Imigran atkārtotiem migrēnas lēkmes. Maksimālā dienas deva ir 300 mg.

Gadījumā, ja pacients ir izdevies likvidēt Imigranom migrēnas un pēc tam atsākt simptomus 24 stundu laikā, ir iespējams atkārtoti veikt devu.

Blakusparādības Imigran

No nervu sistēmu, var izraisīt reiboni, miegainību, jutīgumu. Kā uzskata Imigran, izraisīt līdzīgus blakusparādības 10,1% gadījumu.

Sirds-asinsvadu sistēma var paaugstināt asinsspiedienu (pārejoša), izskatu sajūtas karstā mirgo. Šīs blakusparādības notikt arī 1-10% pacientu un nav nepieciešama papildu apstrāde.

Elpošanas sistēma novērots notikums elpas trūkums, dedzinoša sajūta degunā vai rīklē (in 1-10% gadījumu).

No gremošanas sistēmas iezīmēja izskatu slikta dūša un vemšana. Tomēr cēloņsakarība starp ņemot Imigran un rašanos vemšanas nav pierādīta.

No muskuļu un skeleta sistēmas var radīt sajūtu smaguma jebkurā ķermeņa daļā. Parasti tas pārejoša parādība, bet tas var būt intensīva, un rodas krūtīs vai rīklē. Kā uzskata Imigran ir blakusparādība notiek 1-5% gadījumu.

Kad jūs saņemat šīs zāles var rasties vispārējiem un vietējiem reakcijas veidā jūtu aukstuma / siltuma, vājums, nogurums, jūtām sašaurinātas jebkurā ķermeņa daļā. Kā uzskata Imigran šīs parādības ir vieglas un pārejošas.

Laboratorijas vērtības, vienlaikus ņemot šo narkotiku ir ļoti reti var būt novirzes ziņā aknu paraugos.

Vairāk nopietnas blakusparādības (alerģiskas reakcijas, konvulsīvs valsts, samazināts redzes asums, bradikardija, aritmijas, hipotensija, koronāro asinsvadu spazmas) pārskata Imigran reti izraisa (0, 1%).

Pārdozēt

Pētījumos konstatēts, ka Imigran uztveršana devā 400 mg / dienā neizraisa blakusparādības, kas nav iepriekš. Pārdozēšanas gadījumā ar šīs narkotikas ir redzams, kam ir simptomātiska ārstēšana un medicīniskā uzraudzība 10 stundām.

Konkrēts uzņemšana Imigran

Piešķirt šīs zāles drīkst ordinēt tikai tad, kad diagnozi migrēna. Saskaņā ar instrukcijām Imigran nevajadzētu izmantot, lai novērstu uzbrukumus. Atsevišķi, jāatzīmē, ka pacientiem ar migrēnu komplikāciju risku palielina, piemēram, akūtu smadzeņu insults (SI) vai pārejoši išēmiska lēkme (TIA).

Pētījumos sniedza datus par sastopamību, kas ļoti retos gadījumos serotonīna sindromu, lietojot Imigran (psihiskus traucējumus, emocionāla nestabilitāte un neiromuskulārām saslimšanām). Šādas slimības ir rezultāts vienlaicīgai uzņemšanai zāles, kas selektīvi kavē atpakaļsaistes serotonīna (SNAI) un Imigran. Tādēļ, ja pacients tiek parakstītas šīs zāles, tajā pašā laikā, tas prasa rūpīgu uzraudzību viņa stāvokli.

Jāievēro piesardzība Imigran pacientiem ar epilepsiju vai organisku smadzeņu bojājumu. Pacientiem ar paaugstinātu jutību pret sulfanilamīdu Imigran saskaņā ar norādījumiem, var izraisīt alerģiskas reakcijas. Tomēr dati par krustoto jutību ir ierobežots.

Ļaunprātīga izmantošana šīs zāles var izraisīt pastiprinātu galvassāpes jutīgiem pacientiem.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Kaut izmantošana ergotamīnu ilgu asinsvadu spazmām notiek.

Kad kopā ar propranololu, flunarizīnu, pizotifenom un etanola mijiedarbību nenovēroja.

Ar MAO inhibitori var mijiedarboties, tāpēc to vienlaicīga lietošana ir kontrindicēta.

Ietekme uz spēju vadīt transportlīdzekļus Imigran un apkalpot mehānismus

Saskaņā ar instrukcijām Imigran pacientiem jāievēro piesardzība, vadot transportlīdzekli vai strādājot ar pārvieto mašīnas.

Яндекс.Метрика