Immunomax

Immunomax - ir imunomodulatora līdzeklis, kas stimulē imūnsistēmu personas. Tas sastāv no izolētas no kartupeļu asni un skābo komponentu šūnu membrānu - peptidoglikānu.  Immunomax liofilizāts

Produkta veids

Narkotiku pati izžāvē un liofilizēts pulveris injekciju šķīduma intramuskulāras injekcijas, ievieto ampulā vai flakonā. In kaste ar produktu tiek ieguldīti kā flakons ar šķīdinātāju (viņa lomu kā aizstāv ūdeni injekcijām) un šļirci, lai ražotu injekciju Immunomax.

Atkarībā saturu aktīvās vielas ražotāja, ir divi veidi ražošanas: 100 un 200 vienības (ED).

Pieejams Immunomax Maskavas farmācijas uzņēmums "Immapharma."

Farmakoloģiskās iedarbības Immunomax

Immunomax aktivizē imūno aizsardzību ķermeņa pret infekcijas vīrusu un baktēriju izcelsmes. Narkotiku stimulē aktivitāti iesaistīto organizāciju un īstenošanu imūnreakciju pret iebrukumu svešzemju organismu ķermeņa šūnās. Šis un NK-šūnu (dabas killer) šūnas, un monocītu un neutrophilic granulocītu, audu makrofāgi. Tātad, galvenais mērķis ir sasniegts ceļā uz aizsardzības funkciju imūnsistēmas: sāk procesu attīstības antivielas pret baktēriju vai vīrusu patogēnu.

Indikācijas

Norādes, kas var izlasīt instrukcijas, lai immunomaks šādiem:

  • korekcija novājināta dažādu iemeslu dēļ imunitātes statusu;
  • ārstēšana vīrusu (herpes simplex vīruss, cilvēka papilomas vīrusu, mēri, parvovīrusu) un baktēriju (hlamīdijas, mikoplazmozes, ureaplazmozi, salmoneloze, infekcijas, ko izraisa Staphylococcus un E. coli) infekcijām;
  • apstrāde, ko izraisa cilvēka papilomas vīrusa negatīvajām sekām: kārpas, displāzija, kārpas un citi.

Saskaņā ar medicīnas pārskatiem immunomaks, zāles var veiksmīgi izmantot kā līdzekli, lai visaptverošas pretvīrusu un antibiotiku terapiju. Bet izmantot to šajos gadījumos kā vienīgais līdzeklis, protams, nav tā vērts.

Noteikumi izmantošanas immunomaks

Intramuskulārās injekcijas Immunomax veikts reizi dienā. Pieaugušie un bērni, kas vecāki par 12 gadiem, jālieto laikā 100-200 SV, atkarībā no slimības smaguma pakāpes. Pirms izdurt Immunomax flakons vai ampulu saturs (atkarībā no atbrīvošanas veidlapas) izšķīdina 1 ml šķīdinātāja, pēc tam ievadīt sagatavošanā tiek veikta muskulī.

Ārstēšanas kursa parasti aizņem 6 injekcijas, kas jāievada noteiktos intervālos: 1, 2, 3, 8, 9 un 10 dienu laikā pēc ārstēšanas. Labošana novājinātu imūnsistēmu, un var prasīt mazāk injekciju Immunomax (3-5).

Kontrindikācijas

Instrukcija immunomaks ved tikai divi absolūtās kontrindikācijas, kas, starp citu, var atrast anotācijās lielākajai daļai narkotiku: tas ir nepanes no narkotikām un pacienta vecuma bērniem (lai būtu precīzi - ir līdz 12 gadiem).

Blakusefekts

Jebkuras negatīvās atsauksmes immunomaks gan medicīnas sabiedrības un pacientiem, kas varētu norādīt pilnībā attīstījušies blakusparādībām darbības zāļu, medicīnas pieejama periodika. Viena lieta ir tas nepieciešams brīdināt zāles grūtniecēm: uztveršana ir atļauta tikai tad, ja sagaidāmais ieguvums pārsniedz risku.  Immunomax kapsulas

Nelietojiet Immunomax un barojošām mātēm.

Komentāri par immunomaks Sekciju tās ietekmi uz cilvēka spēju iesaistīties jebkādās darbībās, kas prasa uzmanību (piemēram, vadīt transportlīdzekļus vai apkalpot potenciāli bīstamus braukšanas mehānismus darbā) ir reģistrējusi. Pārdozēšanas simptomi nav aprakstīti.

Brīdinājumi

Immunomax pārdod aptiekās ar recepti. Tas ir pilnīgi pamatota, ja to izmanto saistībā ar visaptverošu bakteriālo infekciju ārstēšanai, piemēram, hlamīdijas vai ureaplazmozi ka lielākā daļa pacientu izmanto jāārstē patstāvīgi, bieži - nav pareizs, tas var kaitēt pacientiem (piemēram, formā attīstības antibiotiku rezistences patogēno baktēriju, kas izraisa neefektivitāte turpmāka ārstēšana).

Instrukcijas uzglabāšanas immunomaks

Temperatūra glabāšana Immunomax - + 4-8 ° C - ietver ievietojot to ledusskapī. Augstākās apkārtējās vides temperatūras, aktīvā sastāvdaļa narkotiku tiek iznīcināts un farmakoloģiskā iedarbība ir zaudēta.

Derīguma termiņš narkotikas ir 2 gadi.

Яндекс.Метрика