Imovan

 Imovan
 Imovan - hipnotisks.

Farmakoloģiskā darbība

Imovan - psihotropās zāles ar nomierinoša, hipnotisks, nomierinošs, pretkrampju, muskuļu atslābinošās iedarbības, tas paātrina aizmigt un uzlabo miega kvalitāti, samazinot skaitu pamošanās, nepārkāpj miega fāzi, stabilizējot īpatsvaru REM miega.

Spriežot pēc atsauksmēm imovan atšķiras no līdzīgas darbības barbiturāti un benzodiazepīnu ziņā, ka pēc tās lietošanas no rīta nepastāv vājuma sajūta un miegainība.

Produkta veids

Produkts tiek ražots tablešu veidā. Nepārdod imovan bez receptes.

Indikācijas

Rīks ir indicēts hroniska, pagaidu un situatīvu bezmiegu, tas ir efektīvs iemigšanas grūtības, nemierīgs miegs, agri celties, sekundārās miega traucējumi ir psihiski traucējumi.

Lietošanas instrukcijas imovan

 Imovan tabletes
 Ārstēšanai situācijas bezmiegs ārstēšana ilgst 2-5 dienas; Hronisks - 4 nedēļas laiks - 2-3 nedēļas. Pārkāpt noteikumus ārstēšanu nav ieteicams. Ilgāka ārstēšana imovan var izrakstīt tikai ārsts.

Saskaņā ar instrukcijām imovan būtu jāpieņem pirms gulētiešanas.

Pieaugušiem pacientiem līdz 65l. kurš ieņem vienu tableti / day. (7, 5 mg). Pacientiem vecākiem par 65l. Pirmais narkotiku ir ierobežots - 0, 5 tabletes / dienā. (3 75 mg), un pēc tam, kad devu var pielāgot, lai 7, 5 mg.

Pacientiem, kuri ir izteikuši tādu patoloģiju aknu funkciju, plaušu neņemšanu noteikts 3, 75 mg / dienā.

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm imovan var izraisīt ādas sausumu, rūgtums mutē, galvassāpes, gremošanas traucējumi, reibonis, alerģijas formā izsitumi, nieze, atlikusī miegainība. Reti anafilaktiskas reakcijas, uzbudināmība, halucinācijas, agresivitāte, neadekvātu uzvedību, bieži vien tāpēc, nepareizas lietošanas. Tāpēc, lai iegūtu imovan bez receptes un lietot bez ārsta receptes ir stingri neiesaka.

Gadījumi amnēziju antiretrogradnoy, krampji pēc izmantojot imovan

Pēc ārstēšanas imovan var izpausties abstinences simptomi parādās bezmiegs, trīce, tahikardija, galvassāpes, apjukums, svīšana, trauksme.

Kontrindikācijas imovan

Imovan lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts sindroms apturēšanu elpošana miega laikā, smaga elpošanas mazspēja, aknu, myasthenia gravis, un psihozes.

Nelietojiet iecelt par narkotiku grūsnības, laktācijas, bērniem līdz 18L laikā.

Яндекс.Метрика