Impaza

 Impaza
 Impaza - līdzeklis, lai ārstētu vīriešu seksuālo funkciju.

Farmakoloģiskā darbība

Pēc pieteikšanās Impaza seksuālās stimulācijas laikā uzlabo asins aizpildot Ietilpīgais struktūrām dzimumlocekļa, kas nodrošina parasto ilgumu un izturību erekcija.

Ir pozitīvas atsauksmes no Impaza, ka narkotikas palielina sajūtu seksuālo apmierinātību, stimulē seksuālo vēlmi. Turklāt, pēc ilgstoša ārstēšana vīriešiem palielina asins testosterona (ar nosacījumu, ka pirms līmenī bija pārāk zems).

Produkta veids

Impaza tabletes

Indikācijas

Kā redzams Impaza norādījumiem ārstē erektilo disfunkciju, kas izpaužas, dažādu iemeslu dēļ, tai skaitā notika kā komplikācija sirds slimības vai pēc ārstēšanas ar nitrātiem.

Impaza efektīvs menopauzes sindroms vīriešiem - samazina veģetatīvās-asinsvadu simptomi (paaugstināta uzbudināmība, aizskārumu libido, nogurums).

Lietošanas instrukcijas Impaza

 Impaza tabletes
 Lai izraisīt erekciju, veikt vienu tableti divas stundas, stundu pirms dzimumakta.

Lai stabilizētu potenci ārstēšanai veģetatīvās-asinsvadu slimību vīriešu menopauzes laikā Impaza veikt vairāk nekā 12 nedēļas: diena veikt vienu tableti, parasti vakarā (pēc ārsta rīkojumiem var piemērot ārstēšanas shēmu ar ikdienas devas ieņemšanas). Ārstēšanu laikā, ja nepieciešams, stundu pirms dzimumakta, lai nodrošinātu normālu erekciju var veikt vēl vienu tableti.

Caur 4-6mes. ārstēšana veģetatīvo-asinsvadu patoloģijas un traucējumi iedarbību var atkārtot.

Ir atsauksmes par Impaza, ka pozitīvais efekts ilgst vēl sešus mēnešus pēc kursa.

Tablete Impaza ne norīt, turēt to mutē, līdz tas ir izšķīdis.

Blakus efekti

Pēc pieteikšanās Impaza var būt paaugstināta jutība pret tās sastāvdaļām.

Ir bijuši dokumentēti gadījumi narkotiku pārdozēšanas. Tas izpaužas dispepsija - gremošanas traucējumi, diskomfortu gremošanas traktā, sāpes vēderā.

Kontrindikācijas Impaza

Kā norādīts instrukcijā Impaza, tas ir kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība narkotikām.

Impaza un alkohols var veikt vienlaicīgi, apdraudot veselību tā neradīs reakcijas. Tomēr testēšanas laikā, tika konstatēts, ka tas samazina efektivitāti. Ja tas notiek, cilvēks piedzīvo ārstēšana vairs apvienot Impaza un alkoholu.

Tas nav ieteicams lietot narkotikas iedzimta galactosemia, laktāzes deficītu, malabsorbcijas sindroms glikozes, galaktozes - sakarā ar to, ka tās sastāvs ir laktoze.

Яндекс.Метрика