Indap

 Indap - zāles, ko lieto hipertensijas
 Indap - narkotiku hipertensijas ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Indap pazemina asinsspiedienu sakarā ar to, ka paplašina asinsvadus un ir diurētiķis efektu.

Aktīvā viela Indap - indapamīds, kas veicina paātrinātu likvidēšanu hlora un nātrija, magnija, kālija, selektīvi bloķē kalcija kanālus, palielina elastība artēriju sienas samazina perifēro asinsvadu pretestību un kreisā kambara hipertrofiju, asinsvadu sienas samazina jutību uz noradrenalīna, angiotenzīna II. Par līmenis plazmā lipīdu indapamīds neietekmē.

Saskaņā ar instrukcijām Indap lielās devās nav vairāk izteikta hipotensīvo darbību, neskatoties uz to, ka urīna daudzums palielinās. Terapeitiskais efekts attīstās 1-2 nedēļas, lai sasniegtu savu maksimālo 8-12 nedēļas un uzglabāt apmēram 8 nedēļas.

Produkta veids

Indap tabletes, kapsulas.

Indikācijas Indap

Zāles tiek noteikts ārstēšanai arteriālās hipertensijas ārstēšanai.

Instrukcijas Indap: kā izmantot

 Indap kapsulas
 Tabletes ir vēlams ņemt no rīta.

Ārstēšanas sākumā Indap norīko devu 1, 25-2, 5 mg vai 1, 5 mg ja retard tabletē. Ņem preparat1r / dienā.

Ja paredzams ārstēšanas efekts nav novērots pēc viena vai diviem mēnešiem, lai pievienotu Indap antihipertensīvos līdzekļus ar dažādu darbības mehānismu. Spriežot pēc pārskatiem Indap palielināt devu šādos gadījumos nav ieteicama, jo tas palielina blakusparādību risku.

Blakusparādības Indap

Indap var izraisīt caureju, sāpes vēderā, aizcietējums, slikta apetīte, gastralgia, sausa mute, galvassāpes, miegainība, reibonis, vājums, nervozitāte, nemiers, uzbudinājums, nogurums, astēnija, letarģija, miegainība, depresija, bezmiegs, konjunktivīts, sāpes krūtīs, muguras, pasliktināšanās libido, iedarbību, svara zudums, pastiprināta svīšana.

Ir atsauksmes Indap, kas izraisa iesnas, sinusīts, klepus, aritmija, vaskulīts, nātrene, nieze, glikozūrija, hiperkalciēmiju, hiperglikēmija, biežas infekcijas.

In Pārdozēšanas sākas vemšana, traucēta GI funkciju, šķidruma un elektrolītu līdzsvaru, slikta dūša, vājums, elpošanas nomākums, pazemināts asinsspiediens.

Pacientiem ar aknu cirozi dēļ izmantošanas Indap var sākt aknu komu. Ārstēšanai samazināja elektrolītu un ūdens līdzsvaru, skalo ar kuņģa, simptomātiska ārstēšana.

Kontrindikācijas

Indap kontrindicēta aknu / nieru mazspēju smagu, hipokaliēmiju, akūtas asinsrites traucējumiem smadzenēs, dekompensētas diabētu, laktozes nepanesamība, uzsūkšanās traucējumi galaktozes / glikozes.

Piesardzības Indap atbilstoši paredzētajiem mērenu nieru, aknu mazspēja, išēmija, hroniska sirds mazspēja, ascīts, hiponatriēmijas, hiperurikēmiju, hiperparatireozi, aprūpē, grūtniecēm, gados vecākiem pacientiem, bērniem līdz 18L instrukcijām.

Paturiet prātā, ka dopinga kontroles laikā Indap var dot pozitīvu rezultātu.

Spriežot pēc pārskatiem Indap, apvienojumā ar litiju tas ir toksisks nierēm.

Nieru disfunkcijas palielinās vienlaicīga lietošana Indap un kontrastvielu, kas satur jodu risks. Hipokaliēmija var attīstīties, pateicoties kombinācijas indapamīds ar sirds glikozīdiem, caurejas, tetrakozaktidom, amfotericīnu B. narkotiku ar AKE inhibitoru kombinācija var izraisīt hipotensiju vai akūta nieru mazspēja.

Indapamīds mazina indandiona kumarīna atvasinājumu.

Hipotensijas efekts narkotikas tiek palielināts tricikliskie antidepresanti, antipsihotiskie.

Vienlaicīga lietošana indapamīds ar ciklosporīnu var izraisīt hypercreatininemia.

Яндекс.Метрика