Indijas sīpols

 Indijas sīpoli - augu, ko izmanto tradicionālajā medicīnā
 Tautas interpretācija nosaukuma Indijas sīpolu izklausās "brandushka." Botāniskais nosaukums burtiski tulko no grieķu "putna piens", kas it kā tika dota, jo elegantu baltiem ziediem. Homeland sīpols uzskatīts Dienvidāfriku, bet augs ir plaši izplatīta Amerikā, Vidusjūras valstīs un Indijā, Ķīnā un Dienvidaustrumu un Centrālajā Eiropā.

Sakarā ar ārstnieciskās īpašības Indijas sīpoliem Vācijā, viņš tiek uzskatīts par svētu augu, un recepšu medikaments, lai ārstētu dažādas slimības, kas ietver sīpolus, nodotas no paaudzes paaudzē. Strong baktericīdās īpašības augiem ir zināms pagājušajā gadsimtā.

Šajā pasaulē ir aptuveni 600 sugu Indijas sīpoliem, un dažas no tām ir ļoti atšķirīgi pēc izskata. Arī sīpols ir populārs "materiāls" Feng Shuya, kur tas tiek izmantots, lai piesaistītu harmoniju un mieru mājā, viņš ir patrons lietu sekmē panākumus nodarbinātības un karjeras izaugsmi. Turklāt Indijas sīpoli ir simbols optimisms, vitalitāti, labklājību, vitalitāti, zinātkāri un aktīvu dzīves pozīciju. Plaši izmanto priekšgala un floristi, lai radītu unikālu kompozīcijas.

Ārēji atgādina vienkāršu indiešu sīpolu spuldzi. Viņš threadlike baltās saknes un zaļo sīpolu, kas dzīvo 20 līdz 30 gadiem. Tas ir tāpēc, ka spuldzes reizēm aug acs atstāj ka galos salocītu par caurulīti. Ja lapa ir atdalīts no paša auga, tad tas tiks piešķirts īpašs sulu. Pieaugušo augu lapas var būt 5 cm platumā un 1 m garumā.

Spuldze ir gaiši zaļā krāsā un baltas skalas, līdzīgi kā filmā. Tas ir zem skalas izcelsmes sēklas, ko pēc tam var plosītos prom, kad tie sasniedza 1, 5 cm garumā un 1 cm diametrā.

Zied Indijas sīpolus gada novembrī un decembrī, sasniedzot otrajā vai trešajā gadā izaugsmi.

Indijas sīpolu lietošana

 Ziedu Indijas sīpoli
 Oficiālā medicīna nav informācijas par lietošanu priekšgala, un viņš sarakstā ārstniecības augu netiek uzskaitīti. Bet attieksme pret Indijas sīpoliem ir plaši praktizē tradicionālajā medicīnā.

Absolūti drošas sīpoliem var būt tikai ārīgai lietošanai. Visas auga daļas ir ārstnieciskas īpašības, kas būtu jāatzīmē, parādās tikai otrajā gadā izaugsmes Indijas sīpoliem. Maksimālie indekss sadzīšana īpašības sasniegt ziedēšanas laiks, tomēr attieksme pret gabala sīpolu vai loksnes var veikt daudz ātrāk. Izārstēt ir goo, kas izceļas bultas, lapas un spuldzi pati. Sula nav krāsas, bez smaržas, tik viegli izmantot.

Ārstnieciskās īpašības Indijas sīpoliem ir liktas antiseptisku un pretsāpju iedarbību auga. Aktīvās sastāvdaļas sīpolu var veicināt aktīvu asins plūsmu uz dažām jomām par pacienta organismā.

Preparāti, kas satur Indijas sīpoli, ārstēšana ir iespējama formā novārījumu vai uzlējumu ir ļoti ātru darbību. Parent spuldze būtu jāizmanto kā galveno augu, kas vēlāk radīs pēcnācējus. Šajā gadījumā labākais līdzeklis būs baktērijas un mazie sīpoli. No lielajām spuldzēm jāņem tikai lielas lapas, pat ja šī daļa no tiem jau ir izžuvuši, jo tas ir šis apgabals uzkrājas visvairāk bioloģiski aktīvas vielas.

Svaigi samazināt lapas daļai būs pietiekams vietējai lietošanai. Tas būs pietiekami, lai berzēt kakla vietas, sāpes pāries dažu minūšu laikā, lai gan varbūt nedaudz tirpšana. Ārstēšana Indijas sīpolu ražotu dažādas no balsta un kustību sistēmas slimības, piemēram, artrozes, artrīta, išiass, muguras sāpes, un sāls noguldījumiem locītavās. Viņš arī palīdz ar infekcijām un mehāniskiem bojājumiem ādas. Indijas sīpolu lietošana var ievērojami mazināt galvassāpes un dažādas saaukstēšanās. Indijas sīpolus un kārpas var ārstēt.

Slaveni dziednieki partija uzskata, paklanās viens no labākajiem instrumentiem, lai ārstētu išiass, īpaši hroniska. Arī zāles, kas ietver sīpolus, jūs varat dziedēt brūces, jo īpaši no dzīvnieku kodumiem. Jāatzīmē, ka pēc šādas procedūras praktiski nepaliek rētas. Parasti izmanto narkotikas ar Indijas sīpolu ārstēšanai reimatismu.

Indijas sīpols ir neaizstājama ārstēšanā mastīta jebkurā posmā, jo tas ir ļoti spēcīgs pretsāpju iedarbība un palielina asins plūsmu, un izejas uzkrāto kaitīgas vielas.

Harm Indijas sīpoli

Indijas sīpolu lietošana var būt bīstama, jo pieejamā informācija par viņu ir pretrunīgi, tāpēc jums ir nepieciešams, lai izmantotu dažādas narkotikas ar maksimālu piesardzību. Atļauja tiek piešķirta, lai izmantotu dažus pilienus tinktūra, throwing viņas ceturtdaļu tasi ūdens. Neatšķaidītu sulu no auga jebkurā gadījumā nedrīkst iegūt, jo tas ir toksisks. Pilnīgi visi izstrādājumi saturu šo augu ir kontrindicēta pacientiem ar hemofiliju.

Ārēji tikai uz pilnīgi tīras ādas, un ir jāņem vērā fakts, ka intensīva ārstēšana ar Indijas sīpoliem var izraisīt apdegumus vai alerģiskas reakcijas.

Izstrādājumi Indijas sīpoliem var gatavot tikai gumijas cimdi.

Яндекс.Метрика