Infacol

 Infacol
 Infacol - līdzeklis, lai novērstu kolikas bērniem.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Infacol - simetikons, kas mazina spriedzi gāzes burbulīšu zarnās, apvieno tos, tādējādi veicinot to izvadīšanu.

Ar savu rīcību, ir līdzīgs Simetikons pretputu (satur silīcija).

Instruments nav sistēmiska ietekme uz ķermeņa nav uzsūcas zarnās un neietekmē absorbciju minerālvielu un vitamīnu, nav fermentēti ar mikroorganismiem, parādās nemainīgs fekālijām.

Produkts ir īpaši izstrādāts bērnu, tāpēc pārskatīšanu Infacol pārsvarā labi. Tas ir viegli devas, nav nepieciešams tālāk atšķaida ar pienu vai ūdeni, tas garšo labi (adjuvantu - nātrija saharīns), kas arī veicina terapiju.

Produkta veids

Izgatavošanas Infacol suspensijas pudelēs 50, 75, 100 ml, kas ietvēra ērtu pipete dozatoru.

Indikācijas

Narkotikas lieto tikai pediatrijā. Piesakies Infacol jaundzimušajiem, lai atbrīvotu zarnu spazmas, novērst vēdera uzpūšanos un sāpīga kolikas, ko izraisa uzkrāšanos gāzes burbuļu zarnu lūmenā.

Lietošanas instrukcijas Infacol

Saskaņā ar instrukcijām Infacol izmanto tikai iekšā.

 Infacol jaundzimušajiem
 Atšķaida apturēšanu nav ieteicama. Raksturīgi, ārstēšanas ilgums un devas nosaka novērojot pediatrs, bet visbiežāk par jaundzimušo Infacol iecelts uzņemties 0, 5 ml tieši pirms katras barošanas. Ir gadījumi, kad viena deva tika palielināta līdz 1 ml (atbilst 40 mg Simetikona), bet to var darīt tikai konsultēšanās ar savu pediatrs.

Spriežot pēc pārskatiem Infacol maksimālo atvieglojuma bērna tur divas vai trīs dienas pēc sākuma viņa administrācija.

Blakus efekti

Nopietnas blakusparādības Infacol ne, tikai atsevišķos gadījumos, bērni parādījās alerģiska reakcija (nieze, izsitumi, nātrene), izraisītajā individuālo neiecietība bērnu narkotiku.

Dati par pārdozēšanu Infacol nav, tiek uzskatīts, ka pārsniegt devu narkotiku ar negatīvām sekām bērnam nav iespējams, jo ir aktīvo sastāvdaļu un fizioloģiski inerta un ķīmiski.

Kontrindikācijas Infacol

Tikai kontrindikācija atbilstoši norādījumiem Infacol ir paaugstināta jutība pret narkotikām. Ja izrādās, līdzekļi ir jāatceļ. Ir arī brīdinājums, ka Infacol nav paredzēts pieaugušajiem, gados vecākiem pacientiem.

Яндекс.Метрика