Infagel

 Gel Infagel
 Infagel - pretvēža un pretvīrusu līdzeklis.

Farmakoloģiskās iedarbības Infagelya

Infagel satur rekombinantā interferona alfa-2, kurā ir augsts pretvīrusu aktivitāte, samazina iekaisumu, kavē audzēju augšanu, stiprina imūnsistēmu.

Produkta veids

Ziede, želeja, pulveris.

Indikācijas

Instruments ir efektīvs hronisku C hepatītu, B, akūta B hepatīta, leikēmijas smilts, hronisku mieloleikozi, nieru šūnu karcinoma, Kapoši sarkoma, kas izstrādāta, jo no AIDS, limfomas ādas T-šūnu, melanomas ļaundabīgu audzēju.

Ir pozitīvas atsauksmes Infagele Pielietotie zoster un herpes simplex, gingivīts, stomatīts, ko izraisa herpes, recidivējošas herpes uz sejas vai dzimumorgāniem.

Jūs varat izmantot Infagel novēršanai SARS un gripas.

Instrukcijas Infagelya: kā izmantot

Lai ārstētu herpes ādas bojājumu gela uzklāj ar kārtiņu divu p / dienā ik pēc 12 stundām. Pēc 10-15 minūtēm ārstējot ādas būtu jāgaida, līdz želeja vai ziede izžūst, veidojot aizsargplēvi. Ārstēšana ilgst 3-5 dienas, kamēr āda vai gļotādām nav dziedēt.

Lai novērstu SARS, gripa ir nepieciešams divu p / dienā ieziest želeja, ziedes deguna eju.

Pulveris tika izmantoti, lai sagatavotu risinājumu, kas ievada intramuskulāri, subkutāni. Vidēji efektīva terapeitiskā deva ir 1-18000000 vienību. Risinājums tikai pirms lietošanas.

Attiecībā uz iespēju izmantot bērnu Infagelya viedokļi dalās. Ir pediatri, ka, pamatojoties uz datiem par drošību interferona olbaltumvielu cilvēka organismā, iecelti Infagel bērniem dažāda vecuma izpausmēm saaukstēšanās, novēršanai SARS un gripas. Tajā pašā Instrukciju narkotikas ir norāde, ka bērniem līdz diviem gadiem, kā arī zīdīšanas laikā, grūtniecība Infagel nevar izmantot.  Ziede Infagel

Blakus efekti

Sakarā ar Infagelya lietošanas var attīstīties gripai līdzīgi simptomi var sākties vemšana, slikta dūša, caureja, trīce no rokas, kājas, miegainība, reibonis, aritmija, var sagraut aknas, asins ainu.

Ir atsauksmes Infagele, izraisa pieaugumu vai samazinājumu spiedienu.

Galvassāpes vai paaugstinātā temperatūrā, ko izraisa narkotiku, acetaminofēns palīdz.

Kontrindikācijas Infagelya

Infagel instrukcijas piemērotas pārkāpumiem izteikts nieres, aknas, smagas sirds un asinsvadu slimības, epilepsija, paaugstināta jutība saasināšanos esošās slimības laikā.

Infagel lieto grūtniecības ārkārtējos gadījumos laikā.

Яндекс.Метрика