Infanrix

 Infanrix
 Infanrix - zāles, kas stimulē imūno procesu.

Farmakoloģiskā darbība Infanrix

Infanrix - apvienojumā attīrītā vakcīnu pret garo klepu, stingumkrampjiem, difteriju.

Tā tiek veikta, pamatojoties uz trim attīrītas garā klepus antigēniem patogēna.

Pēc vakcinācijas shēmu regulēja Infanrix veidojas specifisku imunitāti pret difteriju, garo klepu, stingumkrampjiem.

Vakcīnas efektivitāte ir 88% Infanrix

Vēl vakcīna ir ar plašāku spektru, Infanrix Hexa - stingumkrampjiem, difteriju, garo klepu, poliomielītu, B hepatītu patogēna Haemophilus influenzae b tipa (Haemophilus influenzae infekcija).

Produkta veids

Ražo vakcīnas Infanrix Hexa un Infanrix suspensija.

Indikācijas

Vakcinācija Infanrix darīt profilaksei stingumkrampjiem, garo klepu, difteriju kā primārās vakcinācijas bērniem no 3 mēnešiem un revakcinācijas par bērniem, kuri nav saņēmuši trīs devas šūnu-free, visa šūnu DTP vakcīnas.

Raksturīgi, jautājums par revakcinācijas komplekts, kad bērni savukārt 1, 5 g.

Infanrix Hexa vakcinācija tiek veikta kā profilaktisku pasākumu, bērniem vecumā no 6 nedēļām - par primārās imunizācijas, novēršanu difteriju, garo klepu, stingumkrampjiem, Haemophilus influenzae infekciju, poliomielītu, B hepatīta vakcīnas var arī piešķir bērniem, kuri tūlīt pēc piedzimšanas saņēmuši vakcīnu, lai novērstu B hepatīta .

Lietošanas instrukcijas Infanrix

 Infanrix Hexa
 Saskaņā ar instrukcijām Infanrix ievadītās tikai muskuļos. Vienā vakcinācijas ievada 0, 5 ml vakcīnas. Kopumā par pilnu vakcinācijas kursa balstās ievadītu 4 injekcijas.

Infanrix primārā imunizācija bērniem, kuri ir vecāki par 3 mēnešu, ko veic, regulāri. 3 mēnešu. -4 5mes. - 6mth.

Infanrix Hexa ievada intramuskulāri vastus lateralis muskuļa vidū vai augšstilbam - anterolaterālajā porciju. Braukšana par šīs vakcīnas Krievijā ieviešanu - ir: vai trīs injekcijas ar intervāla 45dn. (Noteikumu, ka vakcinācija bērnam ir sākuši 6mes.).

Blakus efekti

Saskaņā ar pētījumiem par vakcīnas klīnisko iestatījumus, blakusparādības pēc tā ievadīšanas var būt vietēja (tūska, sāpes, apsārtums) un sistēmiskas reakcijas organisma bērna (aizkaitināmība, drudzis, anoreksija, miegainība).

Patērētāju atsauksmes Infanrix diezgan atšķirīgi. Ir pozitīvi, ir arī tādi, kas parāda dažādas blakusparādības - no paaugstinātā temperatūrā un lokālas reakcijas vai nāvi. Gadījumi sabrukuma, šoks, krampji pēc vakcīnas ievadīšanas, kas satur garā klepus sastāvdaļas.

Lemjot par bērna vakcināciju būtu jābalsta ne tikai uz reitingiem Infanrix, bet arī uz datiem par stāvokli bērna: veikt pilnīgu pārbaudi, lai izslēgtu patoloģiju no aizkrūts dziedzera, dažādi audzēji un infekcijas (šīs slimības bieži izraisa negatīvu reakciju uz vakcīnu).

Kontrindikācijas Infanrix

Saskaņā ar instrukcijām Infanrix, abas vakcīnas ir kontrindicēta, ja tas iepriekš notika pēc sarežģījumi ar pastiprinātu jutību izstrādāts pēc garā klepus vakcīnas sastāvdaļa encefalopātijas, anēmija.

Kontrole ir nepieciešama bērniem, kuriem ir bijusi trombocitopēnija, drudža krampji, koagulopātiju, ir pierādījumi anamnēzē ģimeni.

Яндекс.Метрика