Inflyuvak

Inflyuvak - gripas vakcīna.  Inflyuvak

Farmakoloģiskā darbība

Inflyuvak ietver virsmas antigēni gripas vīrusu, B, kultivētās embriju veselīga vistas.

Kā uzskata Inflyuvake to var secināt, ka vakcīna rada specifisku imunitāti pret gripas vīrusu A un B, kas attīstās divas nedēļas pēc vakcinācijas, un tur ir vēl viens gads.

Produkta veids

Suspensija vakcīnas ievadīšanas subkutāni vai intramuskulāri.

Indikācijas Inflyuvaka

Vakcinācija Inflyuvak narkotiku indicēts gripas profilaksei bērniem pēc sešiem mēnešiem un pieaugušajiem.

Vakcinācija ir ieteicama visiem, bet jo īpaši nepieciešams to saskaras pēc vecuma 65l, neatkarīgi no veselības stāvokļa, tiem, kas cieš no astmas un citu elpošanas ceļu slimībām, kā arī patoloģijas, sirds un asinsvadu sistēmas, hronisku nieru mazspēju, vielmaiņas traucējumiem hroniska rakstura, t .ch. diabēts, imūnsupresiju pacientiem un tiem, kas veic imūnsupresīvu narkotikas un kortikosteroīdus, apgūst staru terapiju.

Arī instrukcijas Inflyuvaka norādīja, ka bērniem nepieciešams vakcinēt no sešiem mēnešiem līdz 18L, kas uz ilgu laiku, veikt aspirīnu, un tie ir tāpēc, ka gripas infekcija var attīstīties Reye sindromu.

Instrukcijas Inflyuvak: kā izmantot

Bērniem un pieaugušajiem 3-14l ievadīt vienreiz Inflyuvak - 0, 5 ml, bērniem no sešiem mēnešiem līdz trīs gadiem - 0, 25ml vienreiz.

Šie bērni, kas nebija vakcinēti, ir nepieciešams izdurt Inflyuvak divos posmos ar mēneša intervālu.

Vakcinācija ir ieteicama katru gadu rudenī.

Ievadiet Inflyuvak var tikai intramuskulāri vai dziļi zem ādas, izvairoties no narkotiku asinsvados.

Medicīnas iestādē, kur vakcinācija ir jābūt pirmās palīdzības iekārtas anafilaktiskais šoks, kas var sākties pēc injekcijas.  Vakcīna Inflyuvak

Blakus efekti

Inflyuvak var izraisīt galvassāpes, mialģija, vājums, svīšana, nogurums, artralģija, drebuļi, apsārtums, sacietējums, pietūkums vai sāpes injekcijas vietā.

Lielākā daļa no šīm blakusparādībām iet pēc 1-2 dienām, nav nepieciešama ārstēšana.

Ir arī izskata Inflyuvake alerģiju, parestēzijām, neirīts, limfadenopātija, neiralģijas, krampji, trombocitopēnija, vaskulīts, nieze, nātrene, encefalomielīts.

Kontrindikācijas Inflyuvaka

Vakcinācija ar palīdzību no narkotikām nevar Inflyuvak ja paaugstināta jutība uz vistas olbaltumvielām un citām sastāvdaļām vakcīnas.

Malā laiks vakcinēties klātbūtnē slimības akūtā stadijā. Ja ir vieglas aukstā vai akūtas zarnu slimības, vakcinācija ir atļauts, tiklīdz tiek atjaunota temperatūra organismā veic.

Uz koncentrācijas, psihomotorās reakcijas produkts netiek ietekmēta.

Яндекс.Метрика