Ingaron

 Pretvīrusu zāļu Ingaron
 Ingaron - pretvīrusu zālēm

Farmakoloģiskā darbība

Ingaron - cilvēka interferonu gamma, kas mēdz bloķēt vīrusa RNS un DNS, lai apturētu ražošanu vīrusu proteīniem.

Produkta veids

Izgatavošanas Ingaron ar liofilizēto produktu atšķaidīšanai un risinājumu intranazālas izmantošanu (jo deguna), vai subkutāni, intramuskulāri.

Indikācijas Ingaron

Zemādas vai intramuskulāra ievadīšana Ingaron prakse ārstējot vīrusa hronisku hepatītu B un C, AIDS, HIV, tuberkulozes, plaušu vēzis, hronisks prostatīts, uroģenitālā hlamīdijas, dzimumorgānu herpes vīrusu infekcijas un herpes zoster, ārstēšanai anoģenitālo kondilomu, ko izraisa cilvēka papilomas vīrusa.

Tur Ingaron atsauksmes, efektīvi jāpiemēro novēršanā komplikāciju infekcijas rakstura pacientiem ar hronisku granulomatozes.

Risinājums ārstēšanai deguna gļotādas, ko izmanto, lai ārstētu, gripas profilaksei, SARS.

Instrukcijas Ingaron: kā izmantot

 Ingaron kā liofilizāts šķīduma
 Ingaron subkutāni vai intramuskulāri, lai ārstētu C hepatīta, AIDS, HIV, plaušu devām no 500 līdz 000 SV vienā rindā / dienā katru dienu vai vienas dienas laikā. Terapija ilgst 1-3mes., Atkārto apstrādi tikai caur 1-2mes.

Lai novērstu infekcijas komplikācijas pacientiem ar hronisku granulomatozes narkotikas ir arī ievada devās 500 000 SV / dienā katru dienu vai katru otro dienu. Uz viens kurss ir 5-15 injekciju, ja nepieciešams, norādes iziet atkārtoti, to var izdarīt tikai 10-14 dienas vai paildzināt ārstēšanu.

Pie onkoloģisko slimību dienas devas pieaugušajiem, kas ir vidēji 500 000 SV ievadītās Ingaron kā dienā vai dienā.

Ja dzimumorgānu herpes vīrusu infekcija, herpes zoster, uroģenitālā hlamidiozi viens p / dienu vai katru otro dienu subkutāni ievadītā 500000 SV. Terapeitisks kurss sastāv no 5 šāvienu.

Kad hronisks prostatīts Ingaron dienas deva pieaugušajiem ir 100 000 SV ievadāmas zāles katru otro dienu vai vienu p / dienā zemādā. Ārstēšanai būs nepieciešams veikt 10 šāvienu.

Klātesot anoģenitālo kondilomu kriodekstruktsii narkotiku ievadīta pēc (ārstējot kārpas ar šķidro slāpekli), kas deva 100 000 IU, viena rinda / dienā subkutāni vai katru otro dienu. Lai labotu jāveic vismaz 5 šāvienu.

Ingaron intranazālajai kad pirmie simptomi SARS, gripa pilienu 2 pilieni katrā nāsī 5P / dienā pēc tīrīšanas deguna eju. Ārstēšana ilgst 5-7 dienas.

Arī instrukcijas Ingaron norādīja, ka, lai novērstu gripu, SARS, kad hipotermija vai pēc kontakta ar inficētu personu, jūs varat piliens 2-3 pilienus katrā nāsī pusstundu pirms ēšanas dienā 10 dienas. Ja kontakts ar inficētu SARS gripu vai reiz bija, lai novērstu infekcijas drīzāk pilēt degunu reizi.

Piliens Ingaron vienmērīgi sadalīti, ir ieteicams pēc iepilināšanas masāžas nāsīm dažas minūtes.

Blakusparādības Ingaron

Ingaron zemādas un intramuskulārās injekcijas var izraisīt ādas apsārtums, neizpaudušās sāpes injekcijas vietā.

Ir atsauksmes Ingaron ka devā vairāk nekā 1 miljons SV izraisa vājums, sāpes locītavās, drudzis, galvassāpes. Ja šīs gripai līdzīgi simptomi ir viegli, tie nav nepieciešama ārstēšana, ja ir bojājums var veikt paracetamolu.

Komentāri par Ingaron deguna, izraisīt negatīvas blakusparādības tur.

Kontrindikācijas

Visas zāļu formas saskaņā ar instrukcijām Ingaron kontrindicēta grūtniecības laikā, ja konstatēta pastiprināta jutība.

Šķīdums zemādas, intramuskulāra injekcija ir kontrindicēta cukura diabētu, autoimūnām slimībām.

Deguna Ingaron kontrindicēts bērniem līdz 7 gadi.

Яндекс.Метрика