Inozīn

 Inozīn - zāles, ko lieto kardioloģijā
 Inozīn - zāles, kas uzlabo vielmaiņas procesus, kas izmantoti kardioloģijā.

Farmakoloģiskā darbība

Inozīn tiek uzskatīts vielmaiņas līdzekļi, palielina enerģijas līdzsvaru sirds muskuli, uzlabo asins plūsmu koronāro asinsvadu, kavē nieru išēmija, nodrošinot pret sirds ritma, antihypoxia rīcību.

Produkta veids

Inozīn tabletes, kapsulas, risinājumi intravenozai injekcijai.

Lietošanas indikācijas inozīna

Zāles ir indicēts koronārās sirds slimības: koronāro mazspēju, sirds aritmiju, sirdslēkmi un koronāro aterosklerozi, glikozīdu saindēšanās, miokardītu, reimatismu sirds defektu, iedzimtas, iegūtas sirds defektu, deģeneratīvas izmaiņas miokarda izraisa fiziskas slodzes, infekciju vai endokrīnās slimības.

Instrukciju inozīn norādīja, ka zāles var arī tikt izmantoti aknu ciroze, hroniska un akūta hepatīta, zāļu un alkohola aknu darbības traucējumi, ar taukainu aknu, kuņģa-zarnu trakta čūlas, urokoproporfirii.

Efektīvs narkotiku no alkohola, saindēšanās narkotiku, tas ir paredzēts, lai novērstu leikopēnijas starojuma iedarbības laikā.

Instrukcijas inozīn: kā izmantot

 Inozīn - metaboliskiem līdzekļiem izciršanas antiaritmisko efektu
 Pieļaujamās dienas devas tabletes: 0, 6-2, 4D. Sākumā ārstēšanas dienas deva ir 0, 6-0, 8g - uzņemties 0, 3-4 2d p / dienā. Ja pacients cieš Inozīn labi dienas deva palielinājās līdz 1, 2 vai 2R, 4R. Ārstēšana ilgst līdz sešiem mēnešiem vai trim mēnešiem.

Late ādas porfīrija (urokoproporfirii) izrakstīs zāles devā 0, 8g: Inozīn ņemt 4p / dienā 0, 2 g.

Ja nepieciešams, intravenozas narkotiku ārstēšana tiek uzsākta ar devām 200 mg un iepazīstināt viņus vienu p / dienā. Ja netiek ievērotas blakusparādības, palielināt devu līdz 400 mg, ievadot narkotiku 1-2 p / dienā. Ārstēšana turpinājās 10-15 dienas. Ja pacientam diagnosticēta akūta vadīšanas traucējumiem vai sirdsdarbība, risinājums ir ieviests strūklu - 200-400.

Lai aizsargātu nieres, kas tika pakļauti išēmija operācijas laikā, 2% Inozīn ievada bolus devu 1 2R. - Par 5-15min. pirms nieru artēriju tiek bloķēta. Pēc tam, kad asins plūsma tiek atjaunots, pacientam ievada vairāk 0, 8.d.

Lai ievadītu Inozīn intravenozas pilienu, tas jāatšķaida ar 5% glikozes vai nātrija hlorīda no 0 līdz 9%.

Blakus efekti

Inozīn var saasināt podagras, ādas apsārtumu, ādas nieze, hiperurikēmiju.

Kontrindikācijas inozīn

Saskaņā ar instrukcijām Inozīn nevar iecelt hiperurikēmiju, podagra, paaugstināta jutība.

Uzmanīgi, lai pacientiem ar nieru mazspēju.

Яндекс.Метрика