Inspiron

 Inspiron sīrups

Inspiron - pretiekaisuma līdzeklis, lai ārstētu bronhu un plaušu.

Farmakoloģiskā darbība

Inspiron samazina gļotas no deguna, deguna blakusdobumu, samazina sekrēciju bronhos, bronhu spazmas novērš stimulē spazmolītiskais spēkā bronhu muskuļus, tādējādi samazinot iespējamību saslimt ar tūsku.

Produkta veids

Izgatavošanas sīrupu, tabletes Inspiron, Inspiron pilieni.

Indikācijas

Inspiron instrukcijas, norādīts, ka medikaments ir paredzēts, lai ārstētu iekaisuma kompleksa elpceļu, rinīts, vidusauss, traheīts, sinusīts, bronhiālās astmas, hroniskas obstruktīvas plaušu slimības.

Inspiron lieto arī, lai ārstētu alerģisku iekaisumu regulāras deguna gļotādas, pathogenetic terapijā elpceļu simptomiem masalas, gripa, simptomātiskai ārstēšanai garo klepu.

Lietošanas instrukcijas Inspiron

 Tabletes Inspiron
 Tabletes Inspiron iecelt tikai pieaugušajiem ņemt tos pirms ēšanas. In hroniskām slimībām lietot divas tabletes, ņemot pārtraukuma 12h. Lai uzlabotu efektu terapijas akūtiem stāvokļiem ordinēts veikt trīs tabletes, ar intervālu 8 stundas. Akūtu patoloģisko valstīm ārstēšana ilgst mazāk nekā vienu nedēļu, hroniska - aptuveni divus mēnešus.

Inspiron sīrups parakstītas biežāk bērniem: līdz 14L. aprēķins ņemot narkotiku 4mg uz kilogramu ķermeņa masas (ne vairāk 75-90ml dienā). Inspiron Instrukcijas norādīja, ka dienas deva bērniem, kas sver līdz 10 kg, ir 10-20ml, sver 10-45kg - 75-90ml. Tas deva parasti lieto divus vai trīs soļus.

Blakus efekti

Inspiron var izraisīt alerģiju (eritēma, angioneirotiska tūska, nātrene, izsitumi).

Ja jūs pārsniegt ieteicamās dienas devas iespējams pārdozēšanas, kas izpaužas ar sliktu dūšu, gremošanas traucējumi, miegainība, uzbudinājums, vemšana, sinusa tahikardija. Pēc likvidēšanai pārdozēšanas simptomiem kuņģa skalošanu jāpārtrauc narkotiku un jāuzrauga sirds darbību.

Kontrindikācijas Inspiron

Inspiron ir kontrindicēti grūtniecības, zīdīšanas laikā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret līdzekļu sastāvdaļām.

Sīrups nedrīkst lietot pacienti ar gremošanas traucējumiem galaktozi, fruktozi, saharozi, tie, kuri ir atraduši glikozes malabsorbciju.

Inspiron jālieto piesardzīgi pacientiem ar cukura diabētu vai kas ir par diētu ar ierobežotu cukuru.

Яндекс.Метрика