Instenon

UN  Instenon
 nstenon - zāles, kas ietekmē asinsriti smadzenēs.

Farmakoloģiskā darbība

Instenon - apvienojumā nozīmē aktīvās vielas, kuras ir hexobendine, etamivan, etofillin.

Lietojot instenon samazināsies spazmas, paplašina asinsvadus, uzlabo vielmaiņas procesus smadzenēs, tiek stimulēts vazomotoros centru, šķiet vieglas diurētisku efektu.

Ir pozitīvas atsauksmes no Instenon, ka tas uzlabo smadzeņu darbību, kad traucēta asins plūsma, hipoksija, išēmija.

Produkta veids

Instenon tabletes ar saturu Aktīvās sastāvdaļas: hexobendine - 20mg, etamivan - 50 mg, etofillin - 60 mg.

Ražot un tabletes ar augstu saturu aktīvajām sastāvdaļām (Instenon forte): hexobendine - 60 mg, etamivan - 100mg, etofilin - 60 mg.

Arī atbrīvojot narkotiku šķīdumā, kas satur 10 mg hexobendine, etamivan 50 mg, 100 mg etofillina.

Indikācijas

Pieteikums instenon ieteicams ārstēšanai išēmiska insulta, un pēctraumatiskā encefalopātija dyscirculatory, atlikušās simptomi pēc insulta, asinsvadu distonija, citām izpausmēm nepietiekama asins piegādi smadzenēm.

Lietošanas instrukcijas instenon

 Instenon tabletes
 Tabletes Instenon paredzēts iekšējai lietošanai, šķīdumu var ievadīt intramuskulāri, intravenozi.

Inside zāles parasti tiek uzskatīts par hroniskām formām sliktas asins piegādi smadzenēm (cerebrovaskulāru nepietiekamību). Piešķirt Lietojiet vienu tableti Instenon fortu vai divas tabletes ar samazinātu summu aktīvo vielu - divas vai trīs p / 3-4ned dienā.

Akūtas išēmijas, cerebrālās hipoksija ievada intramuskulāri, intravenozi, viens flakons (1 ml) 1-3 p / dienā 3-5sut. (Vai kamēr ievērojamu uzlabojumu). Saskaņā ar instrukcijām Instenon risinājumu atšķaidīts tādā pašā proporcijā: viens flakons ar narkotiku uz 200 ml nātrija hlorīda vai 5% glikozes.

Blakus efekti

Negatīvas atsauksmes Instenon, viņa tolerance nepietiek.

Tika konstatēts, ka ar strauju ieviešanu narkotiku intravenozi (viena ampula nedrīkst ievadīt mazāk kā trīs minūtes), var parādīties tahikardija, galvassāpes, sejas pietvīkums.

Kontrindikācijas instenon

Saskaņā ar instrukcijām Instenon kontrindicēts epilepsiju, smadzeņu asiņošana, paaugstināts intrakraniālais spiediens, kādā stāvoklī paaugstinātu uzbudināmību, kad lēkmes.

Ir gadījumi, kad galamērķis instenon grūtniecības uzlabot placentāro asinsriti pirms dzimšanas.

Par šīs narkotikas lietošanu nepieciešamība šajā periodā atrisināt pozitīvi, vienīgi pamatojoties uz augļa sirds laikā pārspēt kardiogramma, ultraskaņu, tāpēc mēs nevaram paši bez ārsta receptes, lai ņemtu Instenon grūtniecības laikā (zīdīšanas laikā, un to nevar ņemt Instenon).

Ārstēšanas kursa laikā ir jābūt ļoti uzmanīgiem, vadības mehānismu, kas prasa uzmanību, vadot transportlīdzekļus. Būtu arī jāņem vērā, ka reibumā kofeīna samazinās terapeitisko efektu narkotiku (nevar izmantot lielos daudzumos kafija, tēja).

Яндекс.Метрика