Biosulin

 Biosulin - injekcijas
 Biosulin - īslaicīgas darbības insulīnu.

Atlaidiet forma un sastāvs Biosulin

Biosulin injekcijas, dzidrs, bezkrāsains šķidrums. Galvenā aktīvā sastāvdaļa Biosulin - ģenētiski inženierijas insulīnu 100 SV uz 1 ml narkotikas. Palīgmateriāli sastāvdaļas: krezols, glicerīns un ūdens injekcijām.

Farmakoloģiskās iedarbības Biosulin

Zāles ir hipoglikēmiskās efektu.

Farmakodinamiku Biosulin

Biosulin - cilvēka insulīns iegūts ar rekombinantās DNS tehnoloģiju.

Sakarā ar iedarbību uz konkrētu receptoru ārējā citoplazmas membrānas, tas veido kompleksu insulīna receptoriem, kas stimulē intracelulāro tādus procesus kā glikogēnu, piruvāta dehidrogenāzes, heksokināzes. Tas palielina šūnās transportu, tādējādi samazinot glikozes līmeni asinīs. Samazina ātrumu glikozes veidošanos aknās, uzlabo uzsūkšanās un asimilācija saviem audumiem.

Norādes par narkotiku Biosulin

  • Insulīna atkarīgs cukura diabēts (1 tips);
  • Neinsulinējamā cukura diabēts (2 tips), tai skaitā solis izturību pret mutiskā hipoglikemizējošus vai ar daļēju pretestību saskaņā ar līdzekļiem, kas starplaikā slimībām kā kombinēto terapiju;
  • Par pacientiem ar cukura diabētu, kas prasa steidzamu iejaukšanos stāvokli un kopā ar dekompensāciju ogļhidrātu metabolismu.

Kontrindikācijas saņemt Biosulin

  • Hipoglikēmija;
  • Palielināts idiosinkrāzija insulīna vai citu komponentu narkotiku.

Pieteikums Biosulin grūtniecības un zīdīšanas laikā

Nav atsauksmes Biosulin par lietošanu grūtniecības un zīdīšanas laikā nav.

Iespējamās blakusparādības

Atsauksmes Biosulin pacientiem atklāts šīs blakusparādības:

  • Alerģijas: reti izsitumi, angioneirotiska tūska. Tur bija sporādiska atsauksmes Biosulin pacientiem rāda anafilaktiska šoks.
  • Vietējās reakcijas: nieze un pietūkums injekcijas vietā, apsārtums. Ar ilgstošu lietošanu injekcijas vietā var izraisīt lipodistrofija.
  • Metabolisms: iespējams Hipoglikemizējošus state (bāla āda, svīšana, bads, trīce ekstremitāšu, sirdsklauves, galvassāpes, parestēzija mutē, nemiers). Stipri izteikta hipoglikēmija var izraisīt hipoglikēmiskās koma.
  • Citas blakusparādības: notikums tūskas. Sākumā terapija var būt pārejoša refrakcijas kļūda.

Mijiedarbība Biosulin ar citām zālēm

 Hipoglikemizējošus līdzekļus Biosulin
 Atsauksmes Biosulin un klīniskie pētījumi atklāja vairākas zālēm, kas ietekmē personas vajadzību pēc insulīna.

Mutiski hipoglikemizējošus narkotikas, AKE inhibitori, MAO, karboanhidrāzes, bromokriptīns, sulfonamīdiem, non-selektīvo beta blokatori, tetraciklīnu, anabolos steroīdus, ketokonazols, klofibrāta, Mebendazols, ciklofosfamīds, narkotikas litija etanolsoderzhaschie narkotikas, fenfluramīnu, piridoksīna - visas šīs narkotikas var uzlabot darbības insulīna .

Mutiski kontracepcijas medikamenti, vairogdziedzera hormoni, kortikosteroīdi, tiazīdu grupas diurētiskie līdzekļi, morfīns, diazoksīds, nikotīns, fenitoīns, klonidīns, danazols, tricikliskie heparīnu, simpatomimētiskie līdzekļi, BPC - šīs zāles pasliktināt hipoglikemizējošus efektu insulīna.

Salicilāti un rezerpīns var gan stiprināt un vājināt iedarbību insulīna Biosulin.

Dozēšanas un dozēšanas Biosulin

In / in it / m, n / pusstundu pirms ēdienreizes, kas satur ogļhidrātus.

No zāļu deva ārsts noteikts individuāli, pamatojoties uz saturu glikozes līmeni asinīs.

Vidējā dienas deva 0, 5-1 SV uz kg ķermeņa svara.

Temperatūra insulīna jābūt istaba.

Monoterapija narkotiku lieto trīs reizes dienā (ja nepieciešams līdz pat sešām reizēm dienā). Kad dienas deva ir lielāka par 0, 6 SV uz kg ķermeņa masas, ievadot divas injekcijas dažādām ķermeņa daļām.

Insulīns ir visbiežāk ievada Biosulin p / c vēdera rajonā. Arī injicēts augšstilbā, plecu muskuļu un sēžamvietas. Periodiski mainiet injekcijas vietas, lai izvairītos no lipodistrofija.

Zāles ievada tikai ārsta uzraudzībā.

Яндекс.Метрика