Humalog

Humalog - attieksme pret diabētu.

Farmakoloģiskās īpašības

Humalog ir  Cartridge pildspalva Humalog
 sintētiskais analogs cilvēka insulīna īslaicīgas darbības. Tas regulē glikozes vielmaiņu organismā, samazinot tā līmeni asinīs. Lieko glikozi kā glikogēna uzglabā muskuļos un aknās. Insulīns Humalog paātrina sintēzi olbaltumvielu, aminoskābju uzņemšanu, palēnina sadalījums glikogēna glikozē, nomāc veidošanos glikozes no tauku un olbaltumvielu.

Īslaicīgas darbības insulīna parasti ir apvienota ar bazālās labākai kontrolei glikozes līmeni asinīs. Darbības Humalog ilgums būs atkarīgs no pacienta uz pacientu, un ir atkarīgs no daudziem faktoriem.

Gadījumā, 2. tipa cukura diabēta, sagatavojot pacientam, tajā pašā laikā hipoglikēmisko līdzekļu tabletēs un insulīnam kontrolējot cukura ticamu asinīs. Tas atspoguļojas arī glikozētā hemoglobīna vērtības samazināšanos pie vadības attieksmi. Humalog samazina saslimstību samazināšanos cukura līmeni asinīs naktī. Stāvoklis aknu, nieru pacienta neietekmē metabolismu narkotiku.

Saskaņā ar instrukcijām Humalog ātri uzsūcas un stājas spēkā pēc 15 minūtēm pēc administrācijas, tāpēc to var lietot 15 minūtes pirms ēšanas, nevis citu īsas darbības insulīnu, kas padara 30-45 minūtes. Tās īsāks darbības ilgums nekā regulārajam cilvēka insulīnam, un ir tikai 2 - 5 stundas.

Form atbrīvot Humalog

Humalog ar manuālu atbrīvošanu flakonos 10 ml (40 vai 100 SV insulīna 1 ml) un kārtridži rokturi 1, 5 un 3 ml (100 SV / ml).

Indikācijas Humalog

Narkotiku pazemina glikozes līmeni tipa cukura diabēta 1 un 2.

Kontrindikācijas

Nelietojiet Humalog ar samazinoties glikozes līmeni asinīs zem normas, un gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku.

Lietošanas instrukcijas Humalog

Zāles ievada subkutāni, injicējot vai insulīna sūkni tieši pirms ēdienreizes. Vietas ieviešanas - pleca, gūžas, vēders vai sēžamvietā. Būtu pārmaiņus tos tā, ka vienā injekcijas vietā neatkārtojas divreiz vienā mēnesī, tas brīdina retināšanas no zemādas audiem. Mums ir nepieciešams, lai mēģinātu nevar krist asinsvados. Nelietojiet berzēt injekcijas vietu pēc injekcijas, lai labāk absorbcijas narkotiku.

Ekstrēmos gadījumos, insulīna Humalog pieņemams ievadīts intravenozi fizioloģisko šķīdumu (operācija ketoacidozes, utt ..). Pirms injekcijas pārliecinieties, ka risinājums ir uzsildīts līdz istabas temperatūrai.

Humalog deva  Humalog Flakons
 individuāli katram pacientam, un tiek aprēķināta Jūsu ārsts. Injekcijām pildspalvveida nevajadzētu jaukt dažādus insulīnu.

Humalog strādā mazāk efektīvi, ja kopā ar kortikosteroīdiem, perorālo kontracepcijas, narkotikas, lai ārstētu vairogdziedzera vēzi, nikotīnskābi. Uzlabo insulīna darbība, etanola, salicilātiem, AKE inhibitori, beta blokatori.

Grūtniecības un zīdīšanas laikā insulīna ieviešana ir pieņemams, bet ir nepieciešams rūpīgāk kontrolēt cukura līmeni asinīs. Zīdīšanas laikā bieži pieprasa pārveidošanu devu dēļ nepieciešamība pēc insulīna pieaugumu. Zāles ir apstiprinātas lietošanai bērniem.

Blakus efekti

Dažreiz pārdozēšanas vai reakcija individuālajām īpašībām organisma Humalog var izraisīt glikozes līmeņa samazināšanās asinīs - hipoglikēmiju.

Reizēm ir alerģiskas reakcijas pret narkotiku veidā izsitumi, apsārtums, nieze, smagos gadījumos - tūska.

Injekcijas vietā var iezīmēt noplicināšanu zemādas tauku - lipodistrofija.

Яндекс.Метрика