Lantus

Lantus - glargīna insulīnu (glargīna insulīns), risinājums administrācijai zem ādas. Hipoglikemizējošus aģents, insulīna analogs cilvēka ilgstošas ​​darbības.

Farmakoloģiskā darbība Lantus ®

 Lantus - gandrīz bezkrāsains, dzidrs šķīdums zemādas injekcijas
 Aktīvā viela Lantus ® glargīna insulīnu, pilnīgu analogās cilvēka insulīna, ar ģenētisko rekombināciju baktērija Escherichia coli (celms K12) sagatavoti. Zema šķīdība neitrālu nesēju, ir pilnīgi izšķīdis Lantus ar skābi (pH = 4) vidējā injekcijām.

Ievads zemādas tauku Lantus ® (glargīna insulīns)

 • Sakarā ar skābumu no risinājuma, tā veicina veidošanos mikropretsipitat kas pastāvīgi atbrīvot nelielu daudzumu insulīna, kas nodrošina vienmērīgu līkni, un farmakokinētikas profilu ilgstošas ​​iedarbības narkotikas;
 • Tas stimulē bioloģisko efektu un veido saikni ar insulīna receptoriem organismā, salīdzināma ietekme parametriem un attiecībām endogēnā insulīna;
 • Kalpo, lai regulētu glikozes metabolismu, samazinot savu līmeni asinīs, palielinot savu patēriņu perifēros audos, kavē glikoneoģenēzi;
 • Tā veicina olbaltumvielu sintēzi, vienlaikus kavējot proteolīzi un lipolīzi adipocītos;
 • Ilgstoša darbība Lantus ® (glargīna insulīns), sakarā ar samazinātu uzsūkšanos, kas ļauj to ievadīt reizi dienā. Lantus ® darbība sākas stundas pēc subkutānas ievadīšanas turpinās 24-29 stundām.

Form atbrīvot Lantus ®

Lantus - gandrīz bezkrāsains, dzidrs šķīdums subkutāni, pieejams stikla patronas (3 ml) vai flakoni (10 ml). Ērtai lietošanai paredzētas kārtridža sistēmas "OptiKlik" un kārtridža šļirču pildspalva "OptiSet."

Analogi Lantus ®

Analogais Lantus ® aktīvajām vielām (glargīna insulīns) - Lantus Solo Star šķīdums subkutānai injekcijai. Analogi Lantus ® mehānisma ietekmi farmakoloģisko narkotiku viena apakšgrupu - Levemir Penfill, Levemir FleksPen, Risinājumi subkutānas.

Lietošanas indikācijas Lantus ®

Saskaņā ar instrukcijām Lantus (glargīna insulīns) ir redzams, ja:

 • Es I tipa diabētu (insulīnneatkarīgs);
 • II tipa cukura diabēts (neinsulinējamā) Posmos rezistences pret perorālo hipoglikēmisko narkotikām, starplaikā slimībām un grūtniecību.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Lantus ir kontrindicēts:

 • Ar paaugstinātu jutību pret glargīna insulīnu vai kādu no papildu sastāvdaļas narkotiku;
 • Bērni līdz 6 gadu vecumam.

Grūtniecēm ir jālieto piesardzīgi, mediķu uzraudzībā.

Kā lietot Lantus ®

Norādījumus par lietošanu Lantus ® ir nepieciešams stingri ievērot šādus noteikumus:

 • Injicēt narkotiku uz zemādas tauku gurniem, pleciem, vēdera priekšējā sienā, sēžamvieta stingri vienlaicīgi, vienu reizi dienā, katru dienu pārmaiņus injekcijas vietā;
 • Devas un lietošanas laiks izvēlēts individuāli ārstējošais ārsts, var būt narkotiku monoterapiju vai kombinācijā ar citām narkotikām hipoglikemizējošus līdzekļus;
 • Lantus ® injicējamu šķīdumu nedrīkst atšķaidīt vai sajaukt ar citiem insulīna preparātiem;
 • Lantus nedrīkst ievadīt intravenozi, visefektīvākais rīcība narkotiku ir zemādas injekcijas veidā;
 • Kad jūs doties uz Lantus insulīnu ar citām zālēm, ir rūpīgi jākontrolē asinīs glikozes pirmo 2-3 nedēļu laikā.

Shēma pāreja ar citiem hipoglikēmiskiem medikamentiem par Lantus būtu ārsts medicīnisko pārbaudi, ņemot vērā individuālās īpašības pacientam. Nākamajā devām var koriģēt, palielinot insulīna jutību, jo uzlabošanai regulējuma metabolismu. Korekcijas ķēde var būt nepieciešams, mainot dzīvesveidu, sociālo apstākļu, pacienta svara vai citus faktorus, kas izraisa paaugstinātu jutību pret hiper- vai hipoglikēmiju.

Zāļu mijiedarbība

 Šķīdums injekcijām stikla flakonā Lantus
 Zāļu mijiedarbība ar vairākām zālēm, var ietekmēt metabolismu glikozes. Šādas zāles ietekmē darbību Lantus ® instrukcijas:

 • Narkotikas, kas uzlabo efektu Lantus ® (glargīna insulīns) - AKE inhibitoriem, mutvārdu hipoglikemizējošus narkotikas, MAO inhibitori, fluoksetīnu, fibrātus, dizopiramīds, propoksifēns, pentoksifilīns, sēru narkotiku un salicilātus;
 • Narkotikas, kas vājina ietekmi Lantus ® (glargīna insulīns) - SCS, diazoksīds, danazols, diurētiskie līdzekļi, progestins, estrogēni, glikagons, izoniazīds, somatotropīns, fenotiazīna, simpatomimētiskie (epinefrīnu, terbutalīns, salbutamola), proteāzes inhibitori, daži antipsychotics (klozapīns vai olanzapīna) , vairogdziedzera hormoni;
 • Kā stiprināt un vājināt iedarbību Lantus ® (glargīna insulīnu), beta blokatori, litija, klonidīns, alkohola;
 • No glikozes daudzumu asinīs uz izmaiņām hiperglikēmija hipoglikēmiju nestabilitāte var izraisīt vienlaicīgu saņemšanu Lantus ® ar pentamidīna;
 • Guanfatsina, klonidīns, rezerpīns, un beta blokatorus - pazīmes adrenerģisku pretreakciju, uzņemot simpatolītiskas zāles var mazināties vai izpalikt.

Blakusparādības Lantus ®

Biežākā blakusparādība Lantus ®, atsauksmes, ir hipoglikēmija, notiek tad, kad saņemta insulīna devu pārsniedz pieprasījumu. Atkārtota lēkmes smagas hipoglikēmijas var novest pie izslēgšanas no centrālās nervu sistēmas un rada reālus draudus pacienta dzīves. Pirmās pazīmes hipoglikēmijas notikt sympathoadrenal aktivācijas sistēmu un pauda pastāvīgu badu, uzbudināmība, bagātīgs aukstu svīšana, tahikardija. Nākamais solis - psihoneiroloģiski traucējumi, pauda ģībonis, konvulsīviem traucējumiem, apmākušās apziņu.

No Lantus ® darbība, atsauksmes, var nevēlami ietekmēt arī orgānu redzējumu. Plašu glikozes līmeņa pārmaiņām asinīs ietekmē audu turgoru un refrakcijas indeksa lēcas acs, izraisot īslaicīgu redzes miglošanos. Ja likme glikozes normas uz ilgu laiku, attīstība diabētiskās retinopātijas tiek izbeigta. Klātesot proliferatīvu retinopātiju, ja to neārstē fotokoagulācija, laikos smagas hipoglikēmijas var attīstīties pagrieziena redzes zudumu.

Ilgstoša izmantot Lantus ®, atsauksmes, injekcijas vietā var attīstīties vietējo aiztures uzsūkšanos narkotiku un lipodistrofiju audos, it īpaši gadījumā, pārkāpjot noteikumus par pastāvīgu maiņu injekcijas vietā.

Retos gadījumos pacientiem, kuri atsauksmes, Lantus var izraisīt vietējo (grāfiste pārvalde) un vispārējās alerģiskas reakcijas - apsārtumu, niezi, nātreni, pietūkumu vai iekaisumu.

Nosacījumi un noteikumi

Lantus jātur tumsā, prom no bērniem temperatūrā 2 ° līdz 8 ° C Uzglabāšanas laiks - 3 gadi no dienas uz iepakojuma. Uzglabāšanas laiks pilnšļirce pildspalvas OptiSet un sistēmas OptiKlik - 4 nedēļas, pie t 25 ° C, tumšā vietā.

Яндекс.Метрика