Insulīna

 Insulīna
 Insulīns - hormonu bāzes sagatavošana aizkuņģa dziedzera vēzi.

Farmakoloģiskā darbība

Insulīns, kas ir mūsu asinīs - hormonu, kas regulē ogļhidrātu vielmaiņu, pazemina cukura līmeni asinīs, kas palīdz vielmaiņu glikozi.

Insulīna nepiederošu personu piegāde vajadzībām, kad tā vairs aizkuņģa dziedzerim ražot pietiekamu daudzumu vai rada pārāk daudz. Insulīna līmenis asinīs veselam cilvēkam - 3-20mkEd \ mL. Kad novirzes no normas apakšējā daļā jaunattīstības 1. tipa cukura diabētu, un ar paaugstinātu insulīna izstrādājusi 2. tipa cukura diabētu.

Mākslīgā insulīna medicīniskos nolūkos, kas ražoti no aizkuņģa dziedzera dziedzeri cūku, liellopu, un, izmantojot gēnu inženierija.

Produkta veids

Zāles tiek izlaists šķīduma formā 1 ml, kas satur 20, 40 un 80 SV insulīna.

Indikācijas izmantot insulīnu

Galvenais narkotiku lietošana - Cukura diabēta ārstēšanai 1. tipa. Dažos gadījumos, to lieto diabēta tips 2.

Neliela insulīna devu (5-10ED) tiek izmantots, lai ārstētu hepatīta, aknu cirozi, sākotnējā stadijā, ar izsīkuma, nobrāzumi, acidoze, nepietiekama uztura, hipertireoze.

Zāles var lietot nervu izsīkuma, lai ārstētu alkoholismu, dažas šizofrēnijas formas.

Mode piemērošanas

 Insulīna deva
 Būtībā, zāles tiek ievadīts muskulī vai zem ādas, smagos gadījumos, koma diabētiskā tas tiek ievadīts intravenozi.

Nepieciešamā deva tiek noteikta individuāli, pamatojoties uz analīžu rezultātiem, tai skaitā Informācija par cukura līmeni, insulīna līmeni, lai jūs varētu dot tikai vidējās pieļaujamās robežas.

Nepieciešamā deva insulīna atkarīgs cukura diabēts svārstās 10-40ED dienā.

In diabētiskā koma dienā var ievadīt subkutāni ne vairāk 100ED, un, ievadīts intravenozi - ne vairāk 50ED dienā.

Par citām indikācijām parakstītas zāles mazās devās - 6-10ED / dienā.

Par šļircei insulīna tiek izmantots īpašs, ar iebūvētu adatu dizains, kas ietver administrēšanu visu tās saturu bez pēdām, kas ļauj turēties pie precīzu devu narkotiku.

Pirms salikums šļircē insulīna kā suspensija Flakona saturs jāsakrata, lai veidotu vienotu putriņu

Parasti dienas deva tiek ievadīta ar diviem vai trim devām. Izdurt do pusstundu, stundu pirms ēšanas. Insulīna darbība, vienreizēja deva viņa sākas pusstundu, stundu un ilgst 4-8ch.

Insulīna darbība intravenozi sākas pēc 20-30min., Cukura līmenis asinīs samazinās līdz oriģinālu pēc vienas vai divām stundām.

Blakus efekti

Kad subkutāni zāles var attīstīties lipodistrofija. Arī zāles var izraisīt alerģisku reakciju.

Palielināts insulīnu, jo tas var izraisīt pārdozēšanu hipoglikēmijas šoku. Simptomi: pārmērīga siekalošanās, svīšana, vājums, elpas trūkums, reibonis, sirdsklauves, reti - koma, krampji, delīrijs, samaņas zudums.

Kontrindikācijas Insulīna

Insulīns ir kontrindicēta: akūtu hepatītu, dzelte, hemolītiski, aknu ciroze, nieru amiloidozes, urīna akmens slimība, dekompensēta sirds slimības, čūlas, divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, kuņģa slimībām kopā ar hipoglikēmiju.

Яндекс.Метрика