Interferons

 Interferons cilvēkam
 Interferonu - nozīmē stiprināšanai imūnsistēmas aizstāvību.

Farmakoloģiskā darbība

Interferons palielina aizsardzību cilvēka ķermeņa, tas traucē sakāvi vīrusiem.

Visplašāk izmanto alfa interferons (pazīstama arī kā Interferon cilvēka) - pretvīrusu, pretaudzēju, imūnmodulatoriem aģents. Tas apakšklase interferons nomāc vīrusu un hlamīdijas, arī vēža šūnu augšanu, normalizē imūno statusu.

Produkta veids

Ražot interferons pulveri, svecītēm.

Indikācijas

Saskaņā ar aprakstu, interferons alfa ir parakstītas akūtu B hepatītu, B hepatītu hronisks aktīvs, hronisks C hepatīts, ērču encefalīta, dzimumorgānu kārpas, triholeykoze, multiplās mielomas, limfoma nehodzhikinskoy, limfoma, ādas T-šūnu, Kapoši sarkoma pacientiem ar AIDS, hronisku mieloleikozi, karcinomas urīnpūšļa, nieru, melanoma, elpošanas papillomatosis balsenes, trombocitoze pamatskolas, vidusskolas, retikulosarkome, pārejas forma hroniskas granulocitāras leikēmijas un mielofibroze.

Sveces ietver cilvēka interferonu ārstēšanā sekundārā imūndeficīta stāvoklī, hemorāģisko drudzi ar nieru sindromu.

Efektīvs arī taisnās zarnas svecītes bērniem 2-12l interferona - ārstēšanā akūtu hepatītu.

Saskaņā ar aprakstu un atsauksmēm, praktiķi un vietējo piemērošanu interferonu - piloša deguna un acīm. Intranazālā administrācija veic ārstēšanai un profilaksei SARS un gripas. Acīs interferona šķīdumu samazinājās vīrusu slimību acs (konjunktivīts, keratīts, keratouveit).

Instrukcijas interferona lietošanu

Lai novērstu SARS (t.sk. gripas) interferona cilvēka pilošs deguns par 5kap. divi p / dienā (ņemot pārtraukuma 6H.). Šim risinājumam ir sagatavota: viens flakons ar 2 ml atšķaidītas zāles. vārītu vai destilētu ūdeni.

 Interferons sveces
 Ārstēšanai SARS, saskaņā ar norādēm interferons ir jāizmanto, pie pirmajām slimības.

Vislabāk ir izmantot inhalācijas narkotiku (mutē vai degunā). Par vienu ieelpojot satura trīs flakoni atšķaidīt ar 10 ml. uzsildīts līdz 37grd ūdeni. Viņi pavada divi p / dienā ar intervālu 1-2h. Kad aizpildīšanas deguna saturu viens flakons tika izšķīdināts 2 ml. ūdens un 5 pilienus administratīvi katrā nāsī ik 1-2h. vismaz 5 lpp / dienā. par 2-3dn.

Interferons ir ieteicama bērniem, galvenokārt izmanto kā profilaktisku līdzekli epidēmijas SARS laikā.

Par šīs narkotikas lietošanu citām indikācijām dotas šādas instrukcijas interferons devu:

Kad leikēmijas matains interferona terapija sākas ar 3 miljoni. SV / dienā. par 16-24ned. limfoma, ādas T šūnu, Kapoši sarkoma ar AIDS - 3-18mln.ME / dienā; melanoma - 18mln.ME trīs p / wk. par 8-12ned. hronisku mieloleikozi - 3-9mln.ME / dienā 8-12ned;. Hronisks B hepatīts ir aktīvs - 4 5mln.ME trīs p / wk. uz sešiem mēnešiem; Hronisks C hepatīts ārstēšana sākas ar 6m. SV trīs p / wk. trīs mēnešus pēc tam, kad trīs mēnešu laikā, ņemot 3 miljoni SV trīs p / nedēļā. Otrkārt, galvenais trombocitoze sāk ārstēt, ņemot 2 miljonus SV alfa interferona dienā 4-5ned. (Aizņems tikai piecas dienas nedēļā).

Apraksts blakusparādības interferonu un atsauksmes

Saskaņā ar aprakstu un atsauksmes interferons var izraisīt muskuļu, galvassāpes, drudzis, vājums, svīšana, vemšana, sausa mute, caureja, ēstgribas zudums, svara pieaugums, vēdera uzpūšanās, aizcietējums, slikta dūša, grēmas, hepatītu zudums, aknu darbības traucējumiem, redzes traucējumi, depresija, miega traucējumi, pastiprināta perilstatiku, ādas izsitumi, nieze, reibonis, išēmiska retinopātija, locītavu sāpes, nervozitāte.

Kontrindikācijas interferons

Interferonu, lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts smagas sirds slimības, smagas aknu slimību, nieru slimību, akūtu miokarda infarktu, epilepsijas, traucējumi asinīs, hroniska hepatīta dekompensētu aknu cirozi.

Pacientiem ar hronisku B hepatītu, kas iepriekš saņemta imūnsupresantus interferons nav ieteicama.

Neskatoties uz to, ka interferons ir redzams bērniem, tas nav ieteicams lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Яндекс.Метрика