VERSATIS

 VERSATIS
 VERSATIS ir anestēzijas līdzeklis plāksteris, kas efektīvi un ātri novērš vietējo sāpes. Šis plāksteris ir vienkāršs un viegli izmantot, ir ilgtermiņa pretsāpju iedarbība, un var lietot kā daļu no kopējā terapiju.

No ģipša VERSATIS sastāvs

Galvenā aktīvā viela ir lidokaīns -700 mg.

Arī plāksteris VERSATIS ietilpst palīgvielas: glicerīns, nātrija poliakrilāta, poliakrilskābi, propilēnglikols, urīnviela, kaolīns, sorbitols, nātrija karmeloze, vīnskābe, alumīnija glycinate, attīrīts ūdens.

Produkta veids

Apmetums VERSATIS ir pieejams kartona 1-6 paciņas tiem 5 gabali no ģipša.

Farmakoloģiskās iedarbības Versatisa

VERSATIS ir mestnoanesteziruyuschee farmakoloģiskā iedarbība. Pretsāpju efekts rodas 30-40 minūtes pēc plākstera uzlikšanas laikā, tā turpina uz ilgu laiku (vismaz 10 stundas).

Pēc pirmā plākstera aplikācijas VERSATIS ir būtiski samazināt sāpes un novērstu to pilnīgai ārstēšanas kursa parasti prasa izrakstītas ārsta par 14 līdz 30 dienām.

Indikācijas

Apmetums VERSATIS iecelts par anestēzijas virspusējām bojājumiem gļotādu:

  • zobu anestēzija, kad konkrētā jomā, šūšanas, atceļot piena zobus un novēršot zobakmens;
  • otorinolaringoloģijā operācijās taisnošanai no deguna starpsienas, Elektrokoagulācija, procedūras attīrīšanas dzirdes un elpošanas fragmenti;
  • ginekoloģijā likvidējot šuvēm, pārbaude maksts un dzemdes kakla;
  • endoskopiskajā pētniecībā, intubāciju;
  • X-ray pētījumi, lai novērstu sāpes, slikta dūša un dažas reakciju.

Pozitīvas atsauksmes saņēma VERSATIS kā efektīvu vietējo anestēziju par saules apdegumiem, dzīvnieku un kukaiņu kodumiem, nelieliem ādas bojājumiem un skrāpējumiem, kontakta dermatītu.

Arī daudz pozitīvu atsauksmju par Versatise kā drošu anestēziju ādai ar nelielas operācijas.

Instrukcijas Versatisa: metodes izmantošanu

VERSATIS par instrukcijām, kas lokāli, pēc līmēšanas plāksni uz ādas virsmas jomā koncentrācijas sāpes. VERSATIS plāksteri (gan ne vairāk kā 3 gab) pieteikumu par 10-12 stundām. Āda, kas ir pielīmēta uz plākstera jābūt tīrai, sausai un bez iekaisuma. Jums nevajadzētu lietot plāksteri vēlreiz.  Apmetums VERSATIS

Saskaņā ar instrukcijām VERSATIS nav ieteicama līdz 18 gadu vecumam. Pēc plākstera uzlikšanas būtu jāmazgā rokas, un, ja nepieciešams, mazgāt seju un acis.

Pēc tam, izmantojot VERSATIS jāizņem no ādas, samazināt un pārstrādāt. Neļaujiet bērniem vai dzīvniekiem, lai mijiedarbotos ar plāksteri.

Kontrindikācijas un blakusparādības

Galvenais kontrindikācija uz izmantošanu Versatisa neiecietības un paaugstināta jutība pret lidokaīna un citas sastāvdaļas plāksteris.

Blakusparādības var būt alerģiskas reakcijas (ādas izsitumi, nieze, dermatīts, nātrene) un reibonis. Retos gadījumos, nepareizas lietošanas vai piemērošanu ģipša to bez ārsta receptes (ar neiecietību) iespējams angioedēma.

Tāpat jāievēro piesardzība plāksteri VERSATIS cilvēkus, kas brauc un strādā par bīstamiem objektiem, kā daļu no Versatisa lidokaīna var samazināt uzmanību un kavē reakciju.

Яндекс.Метрика