Ipecac

 Ipecac augs
 Ipecac - zālaugu augs atrasts Brazīlijā. To plaši izmanto tautas un oficiālās medicīnas, attiecas uz grupu homeopātisko aizsardzības līdzekļiem.

Farmakoloģiskā darbība Ipecac

Ipecac ir narkotika nozīmē tikai no augu izcelsmes. Roots ipecac satur pietiekami daudz citronskābes un ābolskābes, alkaloīdiem (ieskaitot emetīns ametamin, psihotrin un tsefaelin protoeietin), holīna, saponīnus, un fitosterīnu ipekakuanina glikozīdu.

Zāles ir balstīts uz saknēm auga ir laba atkrēpošanas iedarbība sakarā ar spēju augu flegma, refleksīvi paaugstinātu sekretoro funkciju bronhu dziedzeru, kā arī, lai palielinātu aktivitāti villi no elpošanas ceļu epitēlija.

Tiek atzīmēts, ka lielākas devas ipecac saknes preparāti var izraisīt kairinājumu kuņģa gļotādas, kas var novest pie ilgstoši, kam seko slikta dūša vemšana.

Produkta veids

Jo saknes augiem padarīt pulveris, infūzijas un novārījumu, kas mazās devās un izmanto medicīniskiem mērķiem.

Indikācijas Ipecac

Saskaņā ar instrukcijām, Ipecac ir galvenās norādes par lietošanu: hronisku un akūtu iekaisuma slimības, augšējo elpceļu, kopā ar strādājuši krēpas.

Kontrindikācijas

Tā Ipecac tiek uzskatīts augu preparāts, viņa nav ļoti daudz kontrindikāciju, bet tomēr nevajadzētu lietot šīs zāles cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret jebkuru sastāvdaļu narkotiku, kā arī grūtniecēm un barojošām māmiņām.

Instrukcijas Ipecac: metodes izmantošanu

Instrukcijas Ipecac norāda, ka zāles ir paredzēts tikai iekšējai lietošanai.  Ovarium kompozitum - narkotiku, pamatojoties uz saknes ipecac
 Vairumā gadījumu, zāles ievada kombinācijā, kas monoterapijas veidā, bet tas ir ļoti efektīvs. Devas Ipecac, kā ārstēšanas ilgums, tikai ārsts var noteikt individuāli, un tas ir atkarīgs no tā, vai zāļu forma, kas jāizmanto.

Blakus efekti

Dažos gadījumos, uzņemšana Ipecac var papildināt ar sliktu dūšu un vairākiem alerģiskas reakcijas, bet šie simptomi ir maz ticams, ja jūs sekojiet ārsta.

Uzglabāšanas nosacījumi

Uzglabāt šīs zāles, pamatojoties uz Ipecac jābūt sausā un tumšā vietā istabas temperatūrā. Ir svarīgi, ka piekļuve zālēm nebija bērni.

Яндекс.Метрика