Irunine

Farmakoloģiskās iedarbības Irunine

 Irunine
 Irunine ir pretsēnīšu zāles, kas ir plaša spektra darbības.

Tiek atzīmēts, ka šīs zāles - triazola atvasinājumu. Narkotiku inhibē ergosterola sēnīšu šūnas membrānu. Active Irunine viedokļi ekspertu apstiprina, ka, saistībā ar rauga Candida spp., Un dermatofītu sēnītēm.

Produkta veids

Devas forma Irunine:

  • tabletes;
  • kapsulas.

Indikācijas Irunine

Pieteikums Irunine paredzēts, lai ārstētu no:

  • onihomikoze, ko izraisa sēnītes un raugu vai dermatofītu;
  • dermatomycoses;
  • kardidomikozov, kas raksturo dažāda veida bojājumiem gļotādu un ādu, saraksts ietver vulvovagināls kandidoze;
  • kode versicolor;
  • sistēmiskas mikozes, ņemot kriptokokoze, sistēmiskā aspergilloze, blastomikoze, histoplazmoze, paracoccidioidomycosis un sporotrichosis;
  • sēnīšu keratīts;
  • viscerālā kandidoze.

Kontrindikācijas

Vienīgā nopietnā kontrindikācija lietošanu Irunine ir paaugstināta jutība pret narkotikām, viss pārējais var noteikt individuāli.

Instrukcijas Irunine: metodes izmantošanu

Saskaņā ar instrukcijām Irunine, narkotikas lieto, zāļu forma ir kapsula, un tabletes, jums ir nepieciešams, lai uzreiz pēc ēšanas, tas ir iespējams tikai tāpēc, ka tās optimālu uzsūkšanos. Kapsulas jānorij veselas, nav saspiesti. Ārstēšanas un deva ilgums būtu jānosaka ārstam individuāli.

Jāatzīmē, ka pacientiem ar AIDS vai cilvēkiem, kuri ir transplantēto orgānu, var būt nepieciešams palielināt devu uz pusi sakarā ar to traucētu imūnsistēmu.  Itrazol - līdzīgi Irunine

Blakus efekti

Uzņemšana Irunine, izskata pacientu apstipriniet to, var papildināt ar dažādiem blakusparādības. Viņu lielākais iespējams gremošanas sistēmu skaits, kas ir atbildīga par šīs narkotikas lietošanu slikta dūša, dispepsija, aizcietējums, sāpes vēderā. Tiek atzīmēts, ka iespējams anoreksija, hepatīts, holestātiskā dzelte un aknu enzīmu. Retos gadījumos, pieteikumu var papildināt ar Irunine aknu toksicitāti.

Starp citām negatīvām sekām iespējamo galvassāpes, nogurums, reibonis, perifēra neiropātija, menstruālā cikla traucējumi, hypercreatininemia, krāsošanas urīna tumšāka krāsa, hiperkaliēmiju, tūska, plaušu tūska, sastrēguma sirds mazspēja.

Var parādīt dažādas dermatoloģisku un alerģiskas reakcijas.

Analogus Irunine

Pēc Irunine kolēģiem, kas ir līdzīgi tiem darbībā ietilpst: Itrazol, itrakonazolu, un itrakonazola-radiofarm, Itramikol, Mikonihol, Orungal, Orungamin, Orun, Rumikoz.

Nosacījumi un noteikumi

Instrukcija Irunine norāda, ka to nevajadzētu glabāt ilgāk par 2 gadiem tumšā un sausā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz 25 par NO.

Яндекс.Метрика