Itrazol

 Itrazol
 Itrazol - ir pretsēnīšu līdzeklis, plaši izmanto sēnīšu infekcijas ādas un gļotādu.

Produkta veids

Itrazol pieejama kapsulās baltās 6 un 14 kapsulām vienu paketi. Itrakonazola - - vienmēr ir 100 mg aktīvās vielas saturs.

Ražoti Itrazol iekšzemes farmācijas kompānija "Vertex", Sanktpēterburga.

Analogus Itrazola

Analogus Itrazola bagātīgi pārstāvēta Krievijas aptieku plauktiem. Tā Irunine, Rumikoz, Teknazol, Orun, Mikonihol, Kanditral, Orungamin. Visi no tiem ir tāds pats zāļu formu - kapsulu. Starp Itrazola var minēt analogi un pazīstams narkotiku Orungal tirgo kā risinājums iekšķīgas lietošanas.

Farmakoloģiskā darbība

Farmakoloģiski aktīvā viela itrakonazols zāles nomāc sintēzi ergosterola sastāvdaļa sēnīšu šūnu membrānas. Ar šo Itrazol aktīvo pret infekcijām, ko izraisa:

 • dermatofīti (trihofītiju, microspores epidermofiton);
 • rauga sēnītes un raugi (Cryptococcus, pitirospora, Candida, Aspergillus, Histoplasma capsulatums, sporotriks, kladospora, Blastomyces, un citi.).

Indikācijas Itrazola

Norādījumus, lai Itrazolu, šādas norādes:

 • ēdes (infekcijas ādas slimības, ko izraisa sēnītes-dermatofītu);
 • sēnīšu keratīts (sēnīšu infekcija radzenes un acs);
 • onihomikoze (sēnīšu nagu infekcijas);
 • sistēmiskas mikozes, ti, sēnīšu slimības, pilnīgi pārsteidzošs ķermeņa un ietekmē ādu, gļotādu un iekšējie orgāni;
 • chromophytosis (hronisks sēnīšu infekcija ragveida slāņa epidermu);
 • kandidomikoz lokalizācija uz ādas vai gļotādām dzimumorgāniem.

Atsauksmes Itrazole veselības aprūpes speciālistiem parādīt efektivitāti šīs narkotikas lietošanas monoterapijā sēnīšu slimībām. Tas attiecas uz analogo Itrazola.

Instrukcija lietošanai Itrazolu

Narkotiku lieto iekšķīgi pēc ēšanas. Daudzveidība un lietošanas ilgums ir dotas instrukcijas Itrazolu. Atkarībā no slimības ilguma uzņemšanu var ievērojami atšķirties. Tas var būt viena deva divas kapsulas (piemēram, kad vulvovagināls kandidoze), piecpadsmit cikls saņemot vienu kapsulu dienā (kandidoze mutes dobuma gļotādas, vai ēdes gludas ādas), vai ārstēšanas mēnešiem (ēdes pēdām un plaukstām).

Onihomikoze uzņemšana ārstēti 3 mēnešu divas kapsulas 1 reizi dienā, vai pulss terapija atbilstoši tabulai Instrukciju Itrazolu.

Sistēmiskā sēnīšu infekcijas ārstē ar daudz ilgāk: no 1-2 mēnešiem līdz 1 gadam. Rumikoz - analogā Itrazola

Kontrindikācijas

Itrazol ir šādas kontrindikācijas:

 • idiosinkrāzija itrakonazolu;
 • grūtniecības un zīdīšanas laikā;
 • vienlaicīga vairāku narkotiku (terfenadīns, astemizols, hinidīns, simvastatīns, lovastatīns, midazolāma un triazolāma);
 • vecums līdz 3 gadiem ex. Jāatzīmē, ka saskaņā ar viedokļos par Itrazole veselības aprūpes darbiniekiem, tās izmantošanu pediatrijas praksē, un pēc 3 gadiem ex iespējama tikai tad, ja svarīgu iemeslu dēļ.

Blakusefekts

Par daļu no gremošanas sistēmas Itrazola uzņemšana var savienot pārī ar dispepsija, sāpes vēderā, slikta dūša, dzelte, ko izraisa stagnāciju žulti aknās, un anoreksija (apetītes zudums). Kā daļu no pēcreģistrācijas klīniskos pētījumos reģistrētas ļoti reti atsauksmes Itrazole kā zāles, kas var izraisīt nopietnus aknu bojājumus.

Iespējamās negatīvās sekas narkotiku uz nervu sistēmu, kas var izpausties galvassāpes, reibonis, nogurums, neiropātija.

No asinsrites sistēmu ir bijuši gadījumi, kad neveiksmes sirds un plaušu tūsku.

Citas blakusparādības: alerģija, tumšs urīns, samazināta kālija līmeni asinīs.

Varbūt daži no iepriekšminētajiem ietekmi uzņemšanas Itrazola un izskatās biedējoša, tas nav nepieciešams uztraukties iepriekš: iespējamība, daudzi no viņiem atrodas statistisko kļūdu. Tas ir tikai reaģē uz izmaiņām darbībā organisma un pie mazākās negatīviem simptomiem, nekavējoties sazinieties ar speciālistu.

Īpaši izstrādāta lietošanas Itrazola

Sievietēm reproduktīvā vecumā ārstēšanas kursa laikā ieteicams aizsargāt Itrazolom līdz pirmā menstruāciju beigās terapiju.

Ar sagatavošanās itrakonazola (Itrazol un analogi) ilgu (vairāk nekā mēnesi) izmantošanu, kā arī to personu ar anamnēzē aknu slimība, būtu nepārtraukti jāuzrauga stāvokli aknu un nodot attiecīgus testus. Ar attīstību anoreksija, vemšana, sāpes kuņģa-zarnu zonā un tumšs urīns (šīs pazīmes parādās hepatīta marķieru) nepieciešams pārtraukt ārstēšanu un informējiet savu ārstu.

Itrazol saistīti ar recepšu medikamentiem.

Instrukcijas uzglabāšanas Itrazolu

Itrazol jāuzglabā sausā vietā bez tiešiem saules stariem. Uzglabāt ledusskapī uz sānu plaukta nav nepieciešams, jūs varat likt paketi ar šo narkotiku aptieciņas. Uzglabāšanas laiks - divi gadi.

Яндекс.Метрика