Izofra

 Izofra deguna aerosols.
 Izofra - antibiotikas galvenokārt Otolaryngology ārstēšanai rinīta un tās atvasinājumi.

Produkta veids

Pieejams flakonos kā deguna aerosolu. Kompozīcija ietver antibiotiku narkotiku framicetīns, kura saturs ir 800 000 vienības. Kopējais apjoms viena pudele - 15 ml. Ražotājs - "Laboratorijas Bouchard-Rekordati" (Francija).

Patērētāji var būt interesē, vai Izofry kolēģiem. Līdz šim, iekšzemes farmācijas tirgus bija Neviens: narkotikas ar tieši tādu pašu aktīvo sastāvdaļu kā farmakoloģiski aktīvas vielas trūkstošo. Ar zināmu nosacītību var saukt analogs Izofry Bioparox (satur antibiotiku fusafungine) un Polydex, un pēdējā daļa no narkotikām "kokteilis": papildus divām antibiotikām (neomicīnu un polimiksīna B) medikamentu un pat iekļauta kortikosteroīdu deksametazonu.

Farmakoloģiskā darbība

Izofra ir baktericīda iedarbība, kas ir kaitē patogēniem. No šī preparāta cieš daudzas baktērijas, gan gram-pozitīviem un gram-negatīvo. Pieteikums Izofra atklāj sakāvi augšējo elpceļu aureus, Escherichia coli un Haemophilus influenzae, Klebsiella.

Indikācijas

Pieteikums Izofry liecina šaurs terapeitiskais specializāciju šīs narkotikas. Tas tiek izmantots kā kombinācija (kopā ar citām narkotikām), lai ārstētu iekaisuma elpošanas ceļu infekcijas, tai skaitā:

  • rinīts (iekaisums gļotādas deguna dobumā);
  • rinofaringītam (kad iekaisums, deguna gļotādas pievienojas rīkles gala);
  • sinusīts (iekaisums deguna blakusdobumu). Sinusīts ir komplikācija saaukstēšanās. Instrukcijas par Izofru ir uzlabojums, saskaņā ar kuru zāles var izmantot sinusīta tikai, ja nav deformācijas deguna starpsienas;
  • komplikācijas sinusīts: frontālās sinusīts (iekaisums pieres blakusdobumu gļotādas) etmoidity (iekaisums trellised labirintu) un sinusīts (iekaisums augšžokļa sinusa).

Vēl viens pieteikums Izofry - profilakse un ārstēšana iekaisuma procesus, kas var attīstīties, kā rezultātā veiktas ķirurģiskas iejaukšanās.

Pārskatot medicīnas Izofre atzīmētas tās aizturošas īpašības un augstu efektivitāti.

Izofra: Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar instrukcijām 7 dienu laikā Izofru pieņemtiem pēc vienas injekcijas katrā nāsī:

  • pieaugušajiem - 4-6 reizes dienā;
  • bērni - 3 reizes dienā.

Ievadīšanai narkotikas uz galamērķi stāvoklis ir stāvus flakons.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar klīnisko pētījumu un atsauksmes par Izofre rezultātu, šīs zāles ir šādas kontrindikācijas:

  • paaugstināta jutība pret antibiotikām aminoglikozidovogo sēriju kopumā, un jo īpaši, lai framicetīns;
  • Grūtniecība un zīdīšana. Neskatoties uz virtuālo ticamu atsauksmēm Izofre par savu teratogēnu iedarbību (spēja sagraut embrija augļa attīstību), jāatzīmē, ka aminoglikozīdu antibiotikas, diemžēl, šāda rīcība tomēr piemīt. Tāpēc, ja ir arī citas iespējas, ne grūtniecības laikā piemērot narkotikas. Attiecībā zīdīšana var teikt, ka Izofra tendence iekļūt mātes pienā un var radīt pretēju ietekmi uz bērnu, izraisot savu vājumu un miegainību.

Blakusefekts

Relatīvais retums blakusparādību ir saistīts ar vietējo pieteikuma Izofry, kādā veidā tās absorbcijas spēju un tādējādi neattiecas uz visu ķermeni. Pārskatīšanā par Izofru ka uzkrāto laikā pasta mārketinga pētījumos, kā blakusparādība zāļu notika tikai alerģisku reakciju. Pārdozējot atbilstošu šīs narkotikas lietošanu ir praktiski izslēgta.

Brīdinājumi

 Deguna aerosols Izofra.
 Bieža lietošana Izofry vai analogi šīs narkotikas (kā arī jebkuru citu antibiotiku), ir recepte mikrobu celmiem, kas nereaģē uz narkotikām. Tas ir vēl viens arguments (izņemot receptes) par antibakteriālo narkotiku lietošanu stingrā ārsta uzraudzībā.

Izofra: Uzglabāšanas vadlīnijas

Zāles jāuzglabā istabas temperatūrā, kas nepārsniedz 25 ° C. Uzglabāšanas laiks pēc ražotāja datiem - 3 gadi.

Яндекс.Метрика