Izotreksin

 Apvienojumā sagatavošana Izotreksin.
 Izotreksin - kombinēts sintētisko narkotiku, lai ārstētu pinnes.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvie komponenti Izotreksina pretiekaisuma, anti-seborejiskā un keratolītiska iedarbība:

  • Izotretinoīnu, bioloģiski aktīvā forma A vitamīna, regulē epitēlija šūnu augšanu un diferenciāciju, kā arī palīdz samazināt sebum ražošanu un samazināt iekaisumu ap dziedzeris;
  • Eritromicīns ir antibakteriāla iedarbība un samazina iedzīvotāju Propionebacterium pinnēm., Veicināt veidošanos pinnes.

Izotreksin par atbildēm visefektīvākajiem vieglas vai vidēji smagas slimības.

Produkta veids

Izotreksin izlādējies kā gaiši dzeltens gēlu uzklāšanai uz ādas 1 g preparāta satur 500 mg un izotretinoīnu 20 mg eritromicīns. Palīgvielas - butilhidroksitoluēns, giproloza un etanolu. Par 6, 25, 30, 40 un '50 caurules

Analogus Izotreksina satur tās pašas aktīvās sastāvdaļas, neatbrīvo. Ja nepieciešams Izotreksin var aizstāt ar zālēm, kas ir līdzīgs iedarbības un pieder pie tās pašas farmakoloģisko apakšgrupā - Adapalēnu Videstim, Differin, Differin, Klenzit, Radevit, Retasol, retīnskābes ziede Adaklin, Effezel, Adolat.

Indikācijas Izotreksina

Saskaņā ar instrukcijām Izotreksin indicēts, lai ārstētu pinnes vieglas līdz mērenas.

Kontrindikācijas

Izotreksin un analogi narkotiku lietošana ir kontrindicēta izmantot līdz 12 gadu vecumam, un gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret gela sastāvdaļām. Kad plānota un izveidota grūtniecība un zīdīšana lietošana Izotreksina kontrindicēta.

Dozēšanas Izotreksina

 Pakete ar narkotiku Izotreksina.
 Saskaņā ar instrukcijām Izotreksin piemēro ārēji, izraisot gelu uz skartajā zonā ar plānu kārtiņu divreiz dienā. Ārstēšanas ietekme uz Izotreksinom atsauksmēm var attīstīties pēdējo divu mēnešu laikā.

Ja izmanto Izotreksina nav vienlaikus izmantota citas zāles, kas ir keratolītiskiem vai eksfoliatīvas īpašības, ieskaitot zāles, no grupas, kas retinoīdu. Turklāt jāatzīmē, ka ietekme narkotiku var tikt vājināta, bet pieteikums c antibiotikas tetraciklīna grupas, kā arī aktuāla piemērošana glikokortikoīdu aģentu.

Kad piemēro ādas Izotreksina un analogu zāļu tiek ieteikts izvairīties no kontakta ar gļotādu deguna, mutes un acis, kā arī aprūpes lietošanu pacientiem ar problemātiskām jomām ādas, īpaši uz kakla un ap acīm.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm Izotreksin bieži izraisa dermatoloģiskas reakcijas, kas izpaužas kā nelielas sajūtu dedzināšana, dzeloņains un kairinājumu, fotosensitivitāte, un apsārtums un lobīšanās ādas vietā narkotiku. Lai izvairītos no fotosensitivitātes laikā terapija Izotreksinom nevajadzētu tērēt daudz laika saulē.

Blakusparādības visbiežāk rodas pirmajās divās ārstēšanas nedēļās. Ja viņi to rodas ieteicams pārtraukt ārstēšanu vairākas dienas, un, ja simptomi saglabājas, pārtraukt izmantošanu Izotreksina ieteicama.

Uzglabāšanas nosacījumi

Izotreksin var iegādāties bez ārsta receptes. Ieteicamā glabāšanas laiks gela - 2 gadi.

Яндекс.Метрика