Izturība

 Izturība Capsules

Izturība - narkotiku ārstēšanai neiroloģisko, psihisku slimību.

Farmakoloģiskā darbība izturība

Izturība - narkotiku ar neuroprotective efektu, pozitīva ietekme uz vielmaiņas procesiem smadzenēs, palielina ATP līmeni savos audos, uzlabo ražošanu fosfolipīdus un RNS, glikozes izmantošanu.

Izturība palīdz ar hipoksiju, šoks, saindēšanās - aizsargā smadzenes no bojājumiem, ko var izraisīt uzskaitīti statusu. Turklāt, izturību uzlabo asinsriti smadzenēs, pozitīva ietekme uz garīgo veselību.

Psihostimulatoriem, sedācija nav izturība. Narkotiku iedarbība attīstās pakāpeniski.

Form release Izturība

Izturība ražots granulu, sīrupa, kapsulas, šķīduma, tableti.

Indikācijas

Izturība ir parakstītas ar smadzeņu asinsvadu slimībām izcelsmes, smadzeņu nepietiekamība hronisks protams, rada traucējumus runas, atmiņas, uzmanības, galvassāpes un reiboni.

Indikācijas izturība ir arī atlikušās ietekme asinsrites traucējumiem smadzenēs; subkomatoznye un koma; atveseļošanās; neirotisks sindroms; vyaloapaticheskih Bojāti; psihiskās slimības, organiskas izcelsmes; depresija, kas nereaģē uz ārstēšanu ar antidepresantiem; slikta tolerance Neiroleptisko, izraisīja viņas garīgās un neiroloģiskās komplikācijas; mioklonuss.

Atkarība izturība lieto, lai ārstētu morfija izņemšanu, alkohola sindroms, akūta saindēšanās etanols, fenaminom, morfīna vai barbiturātus, lai ārstētu hronisku posmu alkoholisms, sirpjveida šūnu anēmija.

Izturība lieto pediatriskā praksē valstīs, kas prasa paātrinājuma apmācību, novērst sekas perinatālās smadzeņu bojājumus izraisija intrauterīnā infekciju, dzemdību traumas vai hipoksiju. Turklāt, jūs varat piešķirt izturība bērnus, kad garīga atpalicība, garīga atpalicība, cerebrālā trieka.

Dozēšanas Izturība

Izturība ievada intravenozi ar sākotnējo devu 10 g, un, ja valsts ir smags pilienveida ievadīts dienā līdz 12 gramiem narkotiku.

Ar sākuma terapijas ievadīšanas dienas devu 800 mg tabletes, ņemt tos trijos posmos pirms ēšanas. Kad stāvoklis uzlabojas, deva Izturība tiek samazināta līdz 400 mg. Vidējais ārstēšanās ilgums - 1, 5-2 mēnešus.

Uz ilgāku ārstēšanai psiho-organiskā sindromu gados vecākiem pacientiem ievadītās 1, 2-2, 4 grami dienā.

Ārstēšanai cerebrovaskulāru traucējumu akūtajā fāzē iecelt izturība 12 g dienā - 2 nedēļas. Tad pāriet uz dienas devu 4 g 8-6

Pieņemot garozas miokloniju 7, 2 g dienā, un pēc tam, ik pēc 3-4 dienām diennakts deva ir palielināta par 4, 8, maksimālā dienas deva - '24 vajadzētu samazināt devu katru pusi-1, 2 g ik pēc divām dienām.

Par vertigo izturību ārstēšanas noteiktajā veikt divas vai trīs soļus - ne vairāk kā 2, 4-4, 8 g dienā.

Bērni var iecelt 30-50 mg dienā.

Pieļaujamā dienas deva uz sirpjveida šūnu anēmiju, - 160 mg / kg.

Lietojot kopā Alkoholisms izturību 12 g dienā. Par uzturošo terapiju deva - 2, 4 g

Pacienti komā, traumēta, iecelts par pirmo 9-12 grami dienā. Terapija ilgst trīs nedēļas.

 Izturība narkotiku

Blakusparādības Izturība

Izturība var izraisīt uzbudināmība, veselības stāvokļa pasliktināšanos, garīgās stimulācijas, samazināta koncentrēšanās, miega traucējumi, slikta dūša, nemiers, gastralgia, caureja, apetītes zudums, galvassāpes, palielināta seksuālā aktivitāte, krampji, vemšana, trīce, reibonis, aizcietējums, no stenokardijas pasliktināšanās .

Visbiežāk blakusparādības pēc piemērošanas dienas devu 5

Kontrindikācijas

Izturība nevar izmantot hemorāģisko insultu, smagu nieru mazspēju, paaugstinātu jutību.

Uzraudzībā būtu jāņem narkotiku pacientiem ar traucētu hemostāzi, tika veikta nopietna operācija, spēcīga asiņošana, zīdīšanas laikā, grūtniecība.

Яндекс.Метрика