Kagocel

 Kagocel
 Kagocel - pretvīrusu līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Kagocel ir preparāts no grupas, kas no interferona induktoru.

Pieteikums Kagocel aizsargā pret jonizējošo starojumu, narkotiku darbojas kā imūnsistēmas stiprināšanai, izstādes pretvīrusu aktivitāte.

Kagocel veicina ražošanu interferona dažādu šūnu, kas iesaistītas imūno reakciju.

Produkta veids

Kagocel tabletes.

Indikācijas Kagocel

Saskaņā ar instrukcijām Kagocel lietot bērniem, vecākiem par 6 litriem un pieaugušajiem ar gripu un citām akūtām elpceļu vīrusu infekcijas, bet HSV infekciju.

Vēl viena norāde Kagocel - uroģenitālā hlamidioze (zāles iesaistīts kompleksā terapijā).

Labas atsauksmes par Kagocel izmantoti profilaksei epidēmijas SARS un gripas laikā.

Lietošanas instrukcijas Kagocel

 Kagocel tabletes
 Varbūt tikai iekšējai lietošanai Kagocel kamēr nav košļāt tableti, nav sasmalcināta, norīt veselas. Iedzert tableti, neatkarīgi no ēdienreizes. Parasti deva katram pacientam sagaida ārstu.

Instrukcijas Kagocel pieaugušiem pacientiem tiek dota šādu ieteikumu:

  • ārstēšanai akūtas elpošanas ceļu vīrusu infekcijām un gripas veikt divas tabletes r / dienā par pirmo divu dienu laikā pēc slimības. Pēc dzeršanas vienai tabletei trīs p / dienā. Ārstēšana ilgst 4 dienas. Jo, protams, tas parasti nav nepieciešams veikt vairāk nekā 18 tabletēm.
  • Ārstēšanai herpes infekcijas, hlamīdiju uroģenitālā lietot divas tabletes trīs p / dienā. Ārstēšana ilgst 5 dienas.
  • Lai novērstu SARS, gripa iecelt nedēļu ārstēšanas kursu: lietot divas tabletes p / dienā divas dienas pēc tam, kad vairāk nekā piecas dienas Kagocel nepieņem. Profilakse var ilgt nedēļu vai vairāki mēneši, kuru laikā aktīvi tiek atkārtojot nedēļā kursus.

Bērniem, kas vecāki par 6 gadiem, saskaņā ar noteiktajām Kagocel izmantojot šādas shēmas instrukcijas:

  • Par gripas ārstēšanai, SARS veikt vienu tableti trīs p / dienā divas dienas un pēc tam sāk lietot vienu tableti divas p / dienā. Ārstēšana ilgst 4D. Kursa laikā jums ir jāņem ne vairāk kā 10 tabletes.
  • Lai novērstu gripas, SARS profilakses noteiktās nedēļas cikli: dot bērnam viena tablete vienu p / dienā divas dienas pēc tam, kad vairāk nekā piecas dienas Kagocel nepieņem. Profilakse varat pavadīt nedēļu vai dažus mēnešus, kuru laikā atkārtotus iknedēļas ciklus.

Blakus efekti

Atsauksmes Kagocel kopumā pozitīva.

Retos gadījumos var būt paaugstināta jutība pret narkotiku alerģiju.

Kontrindikācijas Kagocel

Neiecelt Kagocel ar norādēm: iedzimtu galaktozes nepanesību, laktāzes deficītu Lapa, galaktozes malabsorbcija, glikozi, paaugstināta jutība.

Nelietojiet zāles grūsnības, laktācijas laikā, ārstēšanai bērniem līdz 6 litriem.

Яндекс.Метрика