Kalcija glicerofosfāts

 Kalcija glicerofosfāts formula

Kalcija glicerofosfāts - preparāts, kas satur fosforu, kas ietekmē audu vielmaiņu.

Farmakoloģiskā darbība

Narkotika ir fosfora avots un kalcija, veicina ražošanu olbaltuma, uzlabo funkciju nervu sistēmu, paātrina stiprināšanu kaulaudos, stimulē vielmaiņas procesus organismā.

Produkta veids

Kalcija glicerofosfāts tabletes.

Indikācijas

Saskaņā ar norādījumiem kalcija glicerofosfāts paredzētajiem kā toniku, atjaunojošu līdzekli nepilnvērtīgs uzturs, ar nervu izsīkums, pārslodzi, nepietiekama uztura.

Labas atsauksmes par kalcija glicerofosfāts izmanto neirastēnija, neirozes, distrofiju un rahīts.

Norādījumi par lietošanu kalcija glicerofosfāts

 Kalcija glicerofosfāts
 Narkotiku lieto iekšķīgi gada 1. tableti pirms ēšanas trīs p / dienā. Šīs granulas arī ir iekšā 0, 5 -1l. tējkarote 2-3 r / dienā.

Kalcija glicerofosfāts bērniem paredzētās veikt 1st tabletes (0, 2G) 02:59 p / dienā. Zīdaiņi jaunāki par vienu gadu, pirms tā uzsāk tabletes sasmalcinātas un izšķīdina nelielā ūdens daudzumā.

Lai noskalotu piena tabletes nav ieteicams.

Grūtniecības, zāles ir parakstītas veikt vienu tableti divas p / dienā. Par labāku uzsūkšanos ieteicams lietot D vitamīnu un C

Blakus efekti

Atsauksmes par kalcija glicerofosfāts pārsvarā pozitīvi, jo gadījumos neiecietības var būt alerģiskas reakcijas, nedaudz slikta dūša, caureja, aizcietējumi.

Kontrindikācijas kalcija glicerofosfāts

Saskaņā ar norādījumiem kalcija glicerofosfāts kontrindicēts hiperkalciēmija, palielināta jutība pret narkotikām, tromboze, tromboflebīts, smagas hiperkalciūriju, modernu ateroskleroze, smagu nieru mazspēju.

Ar pagājušo ārstēšanu ar kalcija jāizslēdz no uztura skābenes, etiķi. Ņemot narkotiku grūtniecības laikā, jāatzīmē, ka likme kalcija - 1500mg dienā, tāpēc, ja sieviete jau lieto multivitamīnus, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.

Līdz diviem bērniem vecuma Kalcija glicerofosfāts ir kontrindicēta.

Ar vienlaicīgu lietošanu narkotikas var saasināt toksisko iedarbību sirds glikozīdi, uzlabot uzsūkšanos tetraciklīnu un bifosfonātiem samazina uzsūkšanās no kuņģa un zarnu traktā.

Kortikosteroīdi samazina kalcija uzsūkšanos, un vienlaikus izmantot kalcija glicerofosfāts ar kāliju saturošiem medikamentiem, tiazīdu grupas diurētiskie līdzekļi palielina risku simptomu hiperkalcēmijas.

Iesaka apvienot līdzekļus saņemt papildus dzelzs.

Яндекс.Метрика