Kalcija karbonāts

 Kalcija karbonāts
 - Kalcija karbonāts antacīdu.

Farmakoloģiskā darbība

Kalcija karbonāts vājina postošo ietekmi sālsskābes uz kuņģa gļotādu un barības vads.

Kalcijs ir arī iesaistīta veidošanos kaulu audu, asins recēšanu, uztur stabilu darbību sirds, pārraida nervu impulsus.

Vēl viens medikaments ar antacīdu rīcību - kalcija karbonāts, magnija karbonāta, kas nomāc destruktīvo rīcību sālsskābes samazina sadalījums olbaltumvielu pa kuņģa sulas. Efekts narkotikas neizraisa paaugstinātu sadalījumu sālsskābes nemaina bilanci kislotnoschelochnoe. Magnijs ir iesaistīts kompleksā, aktivizē vielmaiņas procesus, nodrošinot antiaritimicheskoe, spazmolītiskais, prettrombocītu iedarbība, regulē olbaltumvielu sintēzi, nukleīnskābes, ir atbildīgs par procesu uzglabāšanas, transporta un enerģijas izmantošanu.

Produkta veids

Tabletes un kalcija karbonāts pulveris.

Indikācijas lietošanai kalcija karbonāta

Kalcija karbonāts tiek parakstītas gremošanas traucējumi, reflyuksezofagite, diskomforts un sāpes pakrūtē, vēdera uzpūšanās, apstākļos, kas saistīti ar augstu skābumu, par osteoporozes profilaksi, zobu kariesa un rahītu bērniem.

Kalcija karbonāts, magnija karbonāts tiek izmantota arī apstākļos, kas raksturojas ar augstu skābumu kuņģa sulas, tiek parakstītas magnija trūkumu, kas izpaužas miega traucējumi, nogurums, muskuļu spazmas, muskuļu sāpes. Efektīvs komplekss saspringtos sportu, bet Straujais bērniem, lai novērstu oksalāta nefrourolitiaza.

Mode piemērošanas

 Kalcija karbonāts, magnija karbonāta,
 Kalcija karbonāts pulvera pieaugušajiem, lai neitralizētu sālsskābi lietoja devā no 0, 5-1gr. Par osteoporozes profilakse ir noteikta 0, 6-1, 2 g dienā.

Zīdaiņi ārstēšanai kariesa un rahīts iecelt 300-600mg dienā.

Vienreizējas devas no kompleksa kalcija un magnija - 500 mg.

Bērniem un pieaugušajiem pēc 12l dot divas tabletes, kad simptomi sākās vai pēc ēšanas (ja nepieciešams, ik pēc divām stundām). Vairāk nekā 12 tabletes dienā nav jāņem.

Tabletes nav norīt, un atrisināt.

Blakus efekti

Kalcija karbonāts ir ilgtermiņa lietošana sakarā ar uzkrāšanos sārmainas vielas var izraisīt alkaloze (pieaugums pH audos un asinīs).

Kalcija karbonāta, magnija karbonāta lietošana, var izraisīt izmaiņas izkārnījumu konsistenci.

Augstākas devas narkotikas var izraisīt paaugstinātu sadali kuņģa sulas. Ilgstoša lietošana lielās devās var izraisīt hiperkalciēmiju, kas iet pēc terapijas beigām.

Ja zāles lieto pacientiem ar nieru darbības traucējumiem var attīstīties gipermagniemiya.

Kontrindikācijas kalcija karbonāta

Kalcija karbonāts pulveris ir kontrindicēta trombozi, ateroskleroze smago, hiperkalciēmija, paaugstināta jutība pret narkotiku.

Kalcija un magnija nevar ņemt pie fenilketonūrija, smagiem nieru darbības traucējumiem, hiperkalciēmija, paaugstināta jutība pret objekta bērniem līdz 12L.

Grūtniecības laikā, zāles var ņemt, bet pēc konsultācijām ar ārstējošā ginekologa.

Яндекс.Метрика