Kaletra

 Kaletra kapsulas
 Kaletra - narkotiku ārstēšanai HIV.

Farmakoloģiskie efekti Kaletra

Kaletra - kombinācija narkotiku ar pretvīrusu darbību.

Aktīvās sastāvdaļas Kaletra - lopinavira un ritonavira. Lopinavirs novērš ražošanu HIV proteāzes. Galvenais mērķis ritonavira - liponavira palielinās koncentrācija asinīs.

Produkta veids

Kaletra ražots veidā šķīduma iekšķīgai lietošanai, kapsulu.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām lietot Kaletra kompleksā ārstēšanā bērniem ar HIV pēc diviem gadiem, pieaugušajiem. Kaletra parasti ir saistīts ar Combivir, nevirapīnu, efavirenzu.

Instrukcijas Kaletra lietošanu

 Kaletra
 Pusaudžiem un pieaugušajiem, kuri lieto narkotikas divu p / dienā ēšanas laikā - trīs kapsulas vai 5 ml šķīduma.

Risinājums Kaletra ieteicams lietot pacientiem, kuriem ir problēmas ar rīšanu.

Devu var palielināt līdz 4 kapsulas divas p / dienā ar kombināciju Kaletra ar nevirapīnu. Jo īpaši, šī shēma ir efektīvs pacientiem ar samazinātu jutību pret lopinaviru.

Pacientiem, kuri iepriekš saņēmuši zāles, kas nomāc HIV zālēm, piemērošanu Kaletra un Efavirenzu, arī ņem 4 kapsulas no narkotiku divi p / dienā.

Zīdaiņi, pēc diviem gadiem, virsmas laukums ķermeņa kur 1, 3 kv.m. un vairāk - tiek noteikts veikt divas kapsulas trīs p / dienā. Mazuļi, ķermeņa virsmas laukums, kas ir mazāks par 1, 3m.kv. parasti noteikt risinājumu - veikt divas p / dienā 230/57, 5mg par kv.m.

Blakus efekti

Viens no visbiežāk blakusparādības Kaletra pēc - caureja.

Arī zāles var izraisīt sliktu dūšu, sāpes vēderā, krūtīs, galvassāpes, vemšana, astēniju, hiperglikēmija, bezmiegs, izsitumi uz ādas, leikopēnija, anēmija, limfadenopātija, Kušinga sindroms, vitamīnu trūkums, piena acidozi, dehidratācija, hipotireoze, paaugstināts aktivitāti aknu transamināžu, attīstīt jūtīgumu pret glikozi, aptaukošanās, tūska, svara samazināšanu, miega traucējumi, amnēzija, uzbudinājums, ataksija, depresija, diskinēzija, encefalopātija traucējumu libido, neiropātijas, nervozitāte, parestēzija, traucējumiem domāšanas procesus, miegainība, trīce, izmaiņas garšas, tahikardija, pavājināta Spiediena palielināšanās.

Turklāt instrukcijas ir uzskaitītas Kaletra ir iespējamās blakusparādības: tromboflebīts, sinusīts, elpas trūkums, sausa mute, plaušu tūsku, enterokolīts, disfāgija, vēdera uzpūšanās, slikta apetīte, fekāliju nesaturēšana, slimības, pinnes, hemorāģisks kolīts, gastrīts, holetsestit, atraugas, pankreatīts, alopēcija, drudzis, drebuļi, eksfoliatīvs dermatīts, nobrāzumi, ādas sausums, diskomforta sajūta.

Lai samazinātu smagumu blakusparādību no gremošanas trakta izmantošanas Kaletra un Combivir laikā, iesakām izmantot narkotiku ēst neko taukskābju.

Kontrindikācijas Kaletra

Kaletra ir kontrindicēta saskaņā ar instrukciju: neiecietību ritonavira, lopinavira, smagu aknu mazspēju, bērniem līdz divu gadu laikā, zīdīšanas laikā. Ar aprūpi izrakstīt zāles, lai hemofīlija A un B, vīrusu hepatīta C, B, Dislipidēmijas, grūtniecību.

Kaletra un Combivir lietošana ir grūtniecības laikā optimālāko risinājumu retrovīrusu terapiju.

Яндекс.Метрика