Kalpol

 Sīrups Kalpol
 Kalpol - pretdrudža un pretsāpju, tiek aktīvi izmantots pediatrijas praksē, tas attiecas uz ne-narkotiskām pretsāpju zālēm.

Ražošanas metode

Kalpol pieejamas šādos veidos: suspensiju, sīrupa, injicējams šķīdums, šķīdums iekšķīgai lietošanai, kapsulas, pulveris šķīdumam putojošo taisnās zarnas svecītēm. Kalpol Bērni piekare, sīrups, taisnās zarnas svecīte, putojošās pulveris injekciju šķīduma.

Farmakoloģiskās iedarbības Kalpola

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas ir Kalpol Paracetamols.

Viela ir narkotisko pretsāpju līdzeklis darbība ietekmē sāpes un termoregulācijas receptoru uz centrālo nervu sistēmu, tā nav lokālu ietekmi. Tāpat nav pretiekaisuma darbību, neveicina ūdens aizturi audos, nekairina gļotādu kuņģa-zarnu traktā.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Kalpol parakstītas ar pieaugošu ķermeņa temperatūru, lai subfebrile febrilas un vērtības, kā arī klātbūtni smagu sāpju sindromu mērenu (esošie pārskati Kalpole apstiprina, ka sāpes par spēcīgu pakāpi savas prasības nav pietiekami šajā gadījumā noteikt narkotisko pretsāpju līdzekļus). Šādi nosacījumi ietver galvassāpes, locītavu, muskuļu sāpes, zobu sāpes, tai skaitā sāpēm un drudzi, ko izraisa zobu, migrēnas sāpes un migrēna, jo pirmajā un otrajā pakāpē, sāpīgas menstruācijas, neiralģijas.

Lietošanas instrukcijas Kalpola

Saskaņā ar instrukcijām Kalpol iekšķīgi ir ne agrāk kā 1, 5-2 stundas pēc ēšanas, jo vienlaicīga pārtikas uzņemšana un medikamenti nomāc savu darbību .  Kapsulas ir ieteicams dzert daudz ūdens .  Deva noteikts ārsts, atkarībā no konkrētā pacienta un norādes .  Maksimālais atļautais viena deva pieaugušam 1mg dienas - 4 mg, maksimālā dienas deva Kalpola bērniem vecumā līdz sešiem mēnešiem - 350 mg, līdz vienam gadam - 500mg .  Nākotnē, deva tiek noteikta pēc svara bērnam: ar svaru līdz 15kg maksimālajai dienas devai 750 mg Kalpola līdz 22kg - 1 g līdz 30 kg - 1, 5g līdz 40kg - 2 g .  Dienas deva ir sadalīts 4 pieņemšanās ik pēc vismaz 4 stundas starp devām .  Saskaņā ar instrukcijām Kalpol atļauts pieņemt bez ārsta receptes, taču šāda attieksme nedrīkst pārsniegt 3 dienas .  Ja drudzis vai sāpes nesamazinās tālāk narkotikas ir atļauta tikai pēc konsultēšanās ar ārstu .

Maksimālais ilgums saņemšanas Kalpola par atbildēm ekspertu nedrīkst pārsniegt 7 dienas.

Jāņem vērā, ieceļot

Ja ir nepieciešams vajadzīgs, ilgstoša lietošana narkotiku kontroli pār aknām un perifēro asins ainu, ar uzņemšanas Kalpola var izkropļot veiktspēju satura asins plazmas glikozes un urīnskābes. Cukura diabēta Kalpola sīrups jālieto piesardzīgi, jo tā satur ievērojamu daudzumu saharozes - 0, 06 XE 5 ml narkotiku. Šajā gadījumā tas ir labāk izvēlēties narkotiku formu, piemēram, taisnās zarnas svecītēm vai kapsulās.

Nav ieteicams kopīgu uzņemšanas Kalpola un etilspirts, jo pastāv nopietns risks, ka bojājumu aknu un aizkuņģa dziedzera: pacientiem ar hronisku alkoholisma ārstēšanā risku Kalpolom hepatozes un akūta pankreatīta.

Tas ir nepieņemami, vienlaicīga lietošana Kalpola un jebkuri citi nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi, saistībā ar nopietniem nieru bojājuma risku, kopīgu uzņemšanas un Kalpola salicilāti (piemēram, acetilsalicilskābe) var izraisīt vēzi nierēs vai urīnpūsli. Pieteikumā Kalpola un mielotoksisku narkotikas palielina risku, asins patoloģiju.

Kontrindikācijas

Narkotika ir kontrindicēta individuālajā paaugstināta jutība pret paracetamolu pirms 3 mēnešu vecumam ar veciem cilvēkiem, aknu slimībām, alkoholismu, kļūmes fermenta glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes, nieru mazspēju, Žilbēra sindroms un citi hiperbilirubinēmijas.  Kalpol

Blakusparādības, ņemot Kalpola

Kopumā atsauksmes par Kalpole norāda, ka tas ir drošs un efektīvs instruments, bet ir gadījumi, kad paracetamols norīšana izraisa šādas nevēlamas blakusparādības:

  • Imūnsistēma - toksiska epidermas nekrolīze (Laiela sindroms), erythema multiforme (Stīvensa-Džonsona sindroms), angioneirotiska tūska, nātrene;
  • No nervu sistēmu - pārmērīga uzbudināmība, dezorientācija, reibonis, koordinācijas zudums;
  • Par daļu no vielmaiņas - samazinoties cukura līmeni asinīs (hipoglikēmiju);
  • No urīna sistēmas - nieru audu bojājums (papillārā nekroze, iekaisums nieru kanāliņos)
  • Par daļu no gremošanas trakta - dispepsija (nelabumu, grēmas, epigastrālas sāpes), aknu slimību;
  • No asinīm asinīm - attīstības aplastisko anēmiju, agranulocitoze, neitropēnija, pancitopēnija, leikopēnija, trombocitopēnija, hemolītisko anēmiju, sulfgemoglobinemii, methemoglobinēmija.

Jāatzīmē, ka vairumā gadījumu nav nekādas blakusparādības, lietojot Kalpola saskaņā ar instrukcijām un kā likums, sakarā ar ievērojamu lieko devu. Tas ir īpaši svarīgi ievērot ārsta recepti, lietojot Kalpola bērniem, un, ja vien absolūti nepieciešams ne ķerties pie pašārstēšanās.

Uzglabāšanas noteikumi

Preparāts tiek glabāti nepieejamā tiešiem saules stariem, istabas temperatūrā, kas nepārsniedz 25 ° C. Uzglabāšanas laiks 3 gadi.

Kalpol iekļauti B sarakstā (zāles, ko izmanto piesardzīgi, jo par iespēju komplikācijas, kuru izmantošana nepieciešama medicīniska uzraudzība). Nav nepieciešama recepte.

Яндекс.Метрика