Kaltsinova

Kaltsinova - multivitamīnu aģents, kas sastāv no minerāliem.  Kaltsinova

Farmakoloģiskās īpašības Kaltsinova

Kaltsinova ir kombinēts preparāts, kas satur kompleksu vitamīnu un minerālvielu, kas ir ļoti svarīgi, lai vielmaiņas procesus cilvēka organismā. Kalcijs ir ietverts tablešu, aktīvi iesaistās asins koagulāciju, veidošanās kaulu audu, normālai darbībai sirds, kontrakcijas gludās un skeleta muskulatūras, pārraidi nervu impulsiem.

Saskaņā ar atbildēm uz Kaltsinova, tas ir ļoti noderīgi un fosfora, kas piedalās veidošanos zobiem un kauliem, kā arī dažādu enerģijas vielmaiņas procesos.

Lai labotu mineralizāciju kauliem un zobiem ķermeņa vajadzībām ne tikai fosforu un kalciju, bet arī vitamīnus, kas veicina to uzsūkšanos un pareizu sadali kaulu un zobu audos. Lai nodrošinātu normālu ādas funkcijas, acīm un gļotādām ķermeņa vajadzībām A vitamīna Lai saglabātu pareizu funkciju un struktūru zobu, smaganu un kauli nepieciešamo vitamīnu B6. Jo vitamīns C, kas pietiekami lielās devās ietverts Kaltsinova, atsauksmes apstiprināt, palielina organisma izturību pret infekcijām un samazina iekaisuma reakciju.

Produkta veids

Zāļu forma no narkotiku - augļu tabletēm.

Indikācijas Kaltsinova

Instrukcija Kaltsinova lietot medikamentus bērniem:

  • periodā intensīvu izaugsmi un attīstību;
  • lai aizsargātu un stiprinātu zobus un kaulus.

Arī zāles var ieteicama bērniem, kuriem ir nepanesība par piena un piena produktu.

Kontrindikācijas

  • hipervitaminoze;
  • Jutība pret jebkuru sastāvdaļu sastāvam;
  • augsts saturs kalcija sāļu urīnā un asinīs;
  • smaga forma nieru mazspēja.

Instrukcija Kaltsinova norāda, ka jūs nevarat veikt šīs zāles bērniem līdz 3 gadiem.

Instrukcijas Kaltsinova: metodes izmantošanu

Saskaņā ar norādījumiem, jums ir nepieciešams ņemt vērā Kaltsinova. Tabletes nav nepieciešams dzert un norīt, un jums ir vai nu košļāt, vai turiet, lai pilnībā izšķīst mutē.

Izraudzīties precīzu devu un ilgumu, ņemot narkotikas var tikai ārsts. Kā likums, Kaltsinova ieteiktu ņemot 2-3 tabletes dienā bērniem 3-4 gadiem, un bērniem, kuri ir vecāki par 4 gadiem - 4-5 tabletes dienā.  Devas forma Kaltsinova - augļu tabletes

Piesardzības pasākumi būtu lietot vitamīnus Kaltsinova bērniem, kas cieš no diabēta.

Blakusefekts

Papildināšana var pavadīt sāpes vēderā, caureja un dažādas alerģiskas reakcijas. Kad izpausme vismaz viena blakusparādība, Jums ir nekavējoties jāpārtrauc Kaltsinova un konsultēties ar ārstu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Vitamīni Kaltsinova jāuzglabā tumšā, sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 25 par C. Derīguma termiņš ir 2 gadi.

Яндекс.Метрика