Kameton

 Kameton
 Kameton - narkotiku, pamatojoties uz ēterisko eļļu izmanto saaukstēšanās.

Farmakoloģiskās iedarbības kameton

Kameton - visaptverošs instruments, kas nodrošina terapeitisku efektu sastāvdaļa.

Eikalipta eļļa un hlorbutanols hemihydrate ir antibakteriāla iedarbība, Kampars - nelielu vietējo anestēziju efektu, mentols atdziest un sašaurina asinsvadus, samazinot asins uzpildes bojāto vietu ar tūsku.

Aktuālā pieteikums Kameton pretiekaisuma, pretmikrobu un viegli mestnoanesteziruyuschee, atsvaidzināšanai efekts nozīmē arī normalizē elpošanu, mitrina gļotādu.

Produkta veids

Kameton aerosols release.

Indikācijas

Kameton saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas uz lokālai ārstēšanai hronisku, akūtu infekcijas, iekaisuma slimības deguna un rīkles: iesnas, faringīts, tonsilīts, laringīts.

Lietošanas instrukcijas kameton

 Kameton spray
 Narkotiku piemēro gļotādu, skartā platība deguna un rīkles. Viena deva kameton bērniem pēc 15L un pieaugušie - divas vai trīs aerosols rīklē un viena vai divas injekcijas katrā nāsī.

Kameton bērni no 5 līdz 12l amata injicē vienu vai divas reizes rīklē un vienu reizi katrā nāsī. Bērniem no 12 līdz 15 litriem. iecelt divas injekcijas rīklē un vienam katrā nāsī.

Vienam spiediens, izmantojot aerosolus Kameton pavadīja 0 046gr līdzekļus. Izmantojiet narkotiku 3-4 p / dienā. Ārstēšana parasti ilgst 3-10 dienas.

Kameton grūtniecība var izmantot, trīs reizes dienā, laikā izdarīt divus injekciju.

Lietojot aerosoli nevar mest atpakaļ galvu, pagrieziet kārtridžu.

Blakus efekti

Negatīvās atsauksmes Kameton maz, laba panesamība aģents. Blakusparādības var rasties sakarā ar paaugstinātu jutību pret zālēm: sausums, un dedzināšanas sajūta deguna gļotādas, rīkles, pietūkums atteces nieze, ādas izsitumi.

Kontrindikācijas kameton

Kameton Apmācības ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība, to nedrīkst ordinēt bērniem līdz 5 gadi.

Tiešie kontrindikācijas lietošanas laikā grūtniecības Kameton ne, hlorbutanols hemihydrate drošība nav pierādīta, un visas pārējās sastāvdaļas ir nevēlami lietot grūtniecības laikā, tādēļ ar šī perioda tas ir labāk dot, dot priekšroku drošākiem aktīviem. Izmantojiet narkotiku ārkārtējos gadījumos, parasti otrajā pusē grūtniecību, vienlaikus pievēršot uzmanību izmaiņām valstī.

Яндекс.Метрика