Kanamicīns

 Kanamicīns
 Kanamicīns - antibakteriālos līdzekļus.

Farmakoloģiskā darbība

Kanamicīns sulfāts - plaša spektra antibiotiku iedarbība, skābju-iznīcinot baktērijas, vairums Gram-negatīvi, grampozitīvām baktērijām, celmi Mycobacterium tuberculosis izturīgi pret streptomicīnu, izoniazīds, p-aminosalicilskābe, zāles pret tuberkulozi (izņemot florimitsina).

Kanamicīns arī darbojas pret mikroorganismiem, kas ir izturīgas pret eritromicīns, tetraciklīns, hloramfenikolu.

Produkta veids

Izgatavošanas kanamicīna sulfāta pulveris injekcijām atšķaidīšanai.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām kanamicīna ir parakstītas smagu strutaini septisko slimību (peritonītu, septisko endokardīts, meningītu, sepsi), infekcijas iekaisuma elpceļu slimībām (plaušu abscess, pleiras empiēma, pneimonija), urīnceļu infekcijas, nieru strutainas komplikācijas pēc operācijas, inficēto apdegumiem , tuberkuloze un citas slimības, ko izraisa jutīgu mikroorganismu kanamicīna.

Lietošanas instrukcijas kanamicīna

Ievadiet kanamicīna tikai intramuskulāri.

Bērni narkotiku infekcijas tuberkulozes izcelsmi iekļuvi minētajās dienas devas: līdz 1. gadā (noteiktie izņēmuma gadījumos) - 0, 1g; bērni 1-5let - 0, 1-0, 3G;. vecāki par 5 gadiem - 0, 3-0, 5 gr. Pieļaujamā dienas deva - 15 mg uz ķermeņa svara kilogramu. Ievadiet narkotiku 2-3r dienā. Ārstēšana turpinās 5-7dn.

Pieaugušie ārstēšanai nav tuberkulozes infekciju ir noteikts veikt Kanamitsin līdz 0, 5 g uz vienu 8-12ch. Naktī jūs nevarat ievadīt vairāk nekā 2 g, un laikā, -. Vairāk nekā 1, 0gr. Intervāls starp injekcijām - 12 stundas. Terapijas ilgums - 5-7dn.

 Kanamicīns pulveris
 Lai ārstētu tuberkulozi pieaugušo iecelt 1 0gr vienu p / dienā bērniem - 15 mg uz kilogramu vienu p / dienā. Ārstēšana ilgst vienu mēnesi vai ilgāk. Terapijas kanamicīna ievadītā sešas dienas laikā, katru dienu, septītajā dienā veikt pārtraukumu.

Atšķaidīšanai par administrācijas intramuskulāri, kanamicīna sulfāts pulveris tika sajaukts ar sterilu ūdeni injekcijām (4ml) vai p-noteiktā novokaīns 0, 25-0, 5%.

Blakus efekti

Kanamicīns var izraisīt caureju, alerģijas, slikta dūša, vemšana, parestēzija, goiter, kairinājumu pēc injekcijas vietā. Ilgstoša narkotiku lietošana var izraisīt neirīts ar dzirdes nervu, nefrotoksiskām reakciju.

Pārdozēšana antibiotiku kanamicīna var izraisīt toksiskas reakcijas, kas noņem ar hemodialīzes un peritoneālās dialīzes.

Parenterālas ievadīšanas var neiromuskulāro blokādi. Šādā gadījumā, un pārkāpjot pacienta elpošanas atropīns ar neostigmīnu bromīdu. Ja nepieciešams, veikt mākslīgo elpināšanu.

Kontrindikācijas Kanamicīns

Saskaņā ar instrukcijām Kanamitsin kontrindicēta neirīts ar dzirdes nerva zarnu obstrukcija, aknas, nieres, paaugstināta jutība.

Nedod kanamicīna priekšlaicīgi dzimušiem bērniem, jaundzimušajiem. Grūsnības, laktācijas laikā, bērni līdz viena gada neiesaka narkotiku bez nopietnām veselības problēmu dēļ. Vecāki pacienti zāles ir parakstītas, ja jūs nevarat izmantot antibiotikas, kas ir mazāk toksiski.

Nelietojiet kanamicīna ar monomitsin, florimitsin, neomicīnu, streptomicīnu, gentamicīnu, citu skuķis-ototoksisko aģentiem. Arī zāles nevar apvienot ar furosemīdu un citiem diurētiskiem līdzekļiem.

Terapijas laikā kontrolēt nieru funkciju, veic audiometrisko kontroli.

Яндекс.Метрика