Karipazim

 Karipazim

Karipazim - fermentu preparātu rūpnīca.

Farmakoloģiskā darbība

Karipazim gatavots no lateksa un papaijas koku. Preparāti mēdz izjukt daudz olbaltumvielu, jo tas satur trīs gremošanas fermentus - proteāzes, chymopapain, papaīns un vēl mucolytic fermentu - lizocīmu.

Prakse tikai ārējā pieteikumu Karipazim - narkotiku thins šķidrumu, viskozs sekrēciju, asins recekļi, izjūk mirušos audus.

Ar farmakoloģiskās iedarbības tuvu tripsīns, himotripsīnu.

Produkta veids

Produkts tiek veidots kā liofilizāta, lai sagatavotu šķīdumu.

Indikācijas

Karipazim instrukcijas izmantošanai traumatoloģija, ortopēdija, neiroķirurģija, neiroloģija.

Labas atsauksmes par Karipazim izmanto dažāda veida trūces uz starpskriemeļu diskiem, mugurkaula osteohondrozes, radikulīta discogenic trūce SHmorlja, fleksija kontraktūrām pirkstiem traumām pie keloīdu rētas, lielo locītavu locītavu artrīta, periarthritis no pleca, lāpstiņas, muguras, smadzeņu arahnoidīts, tuneļa sindroms, neirīts sejas nerva.

Lietošanas instrukcijas Karipazima

 Karipazim liofilizāts
 Praksei, izmantot narkomānijas ārstēšanas elektroforēzes Karipazimom. Veic procedūru kursi: trīs kursus 20-30 procedūrām katrā. Starp ārstēšanu jūs varat, ja vajadzīgs, ņemt pārtraukumu vienā vai divās dienās. Kursu atkārto ik pēc viena vai divu mēnešu laikā.

Lai pagatavotu šķīdumu saskaņā ar norādījumiem Karipazim 0, 5-1 nozīmē flakons atšķaida ar sāls šķīdumu (jo 5-10ml), piebilda 2-3kap. Dimexidum.

Veikšanai elektroforēzes Karipazimom iegūtais šķīdums ir piemērots filtrpapīra par striptīza elektrodu.

Ir labas atsauksmes par Karipazime izmanto, lai apstrādātu trešās pakāpes apdegumi. Lai pagatavotu šķīdumu sajauc Karipazim un prokaīnu (var aizstāt ar nātrija hlorīda). Risinājums samitrinātu drānu un piemēro skartajā zonā, augšas pārklāts ar ūdensnecaurlaidīgu pārsēju. Vienlaicīgi, šķīdums ar 30% no ķermeņa virsmas. Mērci jāmaina vienu p / dienā vai reizi divās dienās, vienlaikus novēršot mirušos audus. Ārstēšana ilgst 4-12dn.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Karipazime, izraisīt alerģiskas reakcijas.

Ja Jums ir nieze pieaugt temperatūru vajadzētu veikt terapijas antihistamīni (diazolin, tavegil apstrāde ziede "Leanin" hidrokortizona).

Kontrindikācijas Karipazima

Pieteikums Karipazima neiespējami grūsnības, laktācijas, ja konstatēta pastiprināta jutība pret objekta laikā.

Яндекс.Метрика