Katadolon

 Katadolon - zāles ir pretsāpju iedarbība
 Katadolon - anestēzijas.

Farmakoloģiskā darbība

Katadolon - non-opioīdu pretsāpju līdzeklis, kas nav atkarību, ir pievienojusi miorelaksējošu un neuroprotective efektu.

Aktīvā viela ir pretsāpju līdzeklis - flupirtine, kas paver kālija kanālus, tādējādi stabilizējot potenciālu nervu šūnām, un kavēšanas sniegt atbildi uz sāpīgiem stimuliem (pretsāpju efekts); bloķē raidīšana uzbudinājums neironos, tādējādi novēršot muskuļu krampji (muskuļu relaksējošo ietekme); Tas pasargā nervu struktūras no toksisko ietekmi augstas koncentrācijas kalcija joniem (neirotoksiska ietekme).

Produkta veids

Katadolon atbrīvot kapsulas.

Analogā Katadolona - sagatavošana flupirtine.

Indikācijas Katadolona

Sakarā ar tās sarežģīto ietekmi uz nervu, muskuļu sistēmas izmanto Katadolona efektīvas hronisku un akūtu sāpju rodas no attīstības ļaundabīgu audzēju, muskuļu krampji (sāpes muguras un kakla, fibromialģija, artropātija), menstruāciju laikā, pēc traumām, operācijām.

Vēl viena norāde Katadolona galvassāpes.

Dozēšanas Katadolona

 Katadolon kapsulas
 Kapsulas lieto iekšķīgi, viņi nevar sakost.

Deva ir jāpielāgo individuāli, instrukcijās norādīts Katadolona piemēram ārstēšanas kursus:

  • Pieaugušie pacienti var ilgt līdz 65l 100mg 3-4 p / dienā (viena kapsula) ar tiem pašiem laika pauzes starp zāļu lietošanas. Ja sāpes ir smaga, tas ir atļauts ņemt 200 mg (vai divas kapsulas) 3 p / dienā. Tādējādi tiek ņemts vērā, ka maksimālo pieļaujamo devu - 600 mg (vai sešas kapsulas).
  • Pacienti pēc 65l. Katadolon instrukciju noteiktie, ņemot 100mg 2 p / dienā (parasti no rīta, vakarā). Atkarībā no smaguma pakāpes sāpju devu var palielināt līdz 300 mg.
  • Pacientiem, kuri cieš no nieru mazspēju vai hipoalbuminēmija var veikt ne vairāk kā 300 mg dienā.
  • Pārkāpjot aknām uz norādīto norādēm Katadolon neņem devā, kas pārsniedz 200 mg dienā.

Ir atsauksmes par Katadolone piemērotās devās lielākas nekā iepriekš norādīts, bet atstāj pacientam pastāvīgā uzraudzībā.

Ārstēšanas ilgums var būt atšķirīgs, bet, ja jūs sagaida ilgtermiņa terapiju, jums ir jāuzrauga aktivitāti aknu enzīmu.

Analogā Katadolona satur to pašu aktīvo vielu, bet, ja tas ir izvēlēts kā aizstājēju, jākonsultējas ar ārstu un atrast optimālo devu.

Blakusparādības Katadolona

Zāles var izraisīt depresiju, izskatu nervozitāte, galvassāpes, apjukums, reibonis, neskaidra redze un sapnis, trīce.

Ir atsauksmes par Katadolone, kas izraisa slikta dūša, vemšana, vēdera uzpūšanās, grēmas, sausa mute, slikta ēstgriba, gremošanas traucējumi, caureja, hepatīts, alerģijas (nātrene, nieze, izsitumi), pastiprināta svīšana.

Saskaņā ar šīm instrukcijām Katadolona blakusparādības nekā alerģijas, atkarīga no devas, un vairumā gadījumu paši.

Dažreiz ārstēšanas laikā atzīmē urīna krāsošanu zaļā krāsā.

Kontrindikācijas

Pieteikums Katadolona neiesaka myasthenia gravis, troksnis ausīs (var palielināt aktivitāti aknu enzīmu), holestāzi, hronisks alkoholisms, laktācijas, grūtniecības, paaugstināta jutība laikā.

Neparedz zāles bērniem līdz 18 gadu vecumam.

Pētījumā tika iekļauti pacienti, ņemot šo narkotiku, un kas cieš no nieru, aknu, hipoalbuminēmija traucējumiem un tiem vairāk nekā 65 gadiem.

Katadolon un analogās Katadolona lēni psihomotorās reakcijas ietekmē asumu uzmanību, kas ir pārliecināts, lai brīdinātu virsbūvi pacientus.

Ir negatīvas atsauksmes par Katadolone, kuri bija kopā ar karbamazepīnu, paracetamolu.

Iecelšanā narkotiku tiek ņemts vērā, ka tā aktīvā viela uzlabo efektu etanola, sedatīviem, muskuļu relaksanti.

Яндекс.Метрика