Katedzhel

 Katedzhel ar lidokaīnu
 Katedzhel - antiseptiska narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Katedzhel atkarībā izmantotajā koncentrācijā ir bakteriostatiskas vai baktericīda iedarbība pret Gram-Gram-pozitīvām baktērijām.

Alkohols, ūdens 0 01% (vai mazāk) šķīdums uzrāda bakteriostatisku iedarbību. Koncentrācijā, kas lielāka par 0, 01%, ietekme vairāk nekā vienu minūti temperatūrā 22grd šķīduma piemīt baktericīda iedarbība.

Fungicīdu aktivitāte narkotiku eksponātu pie 22grd koncentrācijas 0, 05% un desmit minūšu iedarbības.

Narkotika ir aktīvs pret lipofilo vīrusiem, šāda rīcība liecina 0, 1,1% šķīdumu.

Aktivitāte Katedzhel izpaužas pret Treponema, gonoreja, Trichomonas, hlamīdijas, Ureaplasma, un saglabā to pat tad, strutas, dziedzeru sekrēciju, asinis, organisko vielu klātbūtni apstrādātās virsmas.

Katedzhel nebojā stikla, metāla, plastmasas priekšmetus, ko labu antiseptisku ārstēšanai ķirurga rokās, operatīvajā jomā.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - hlorheksidīnu.

Produkta veids

Izgatavošanas krējumu un gēla Katedzhel, ielāpus, risinājums ārējai apstrādes, koncentrāts tās sagatavošanai, maksts svecītēm.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Katedzhel parakstītas infekciju profilaksi, dezinfekcijas un antisepsis.

No 0, 05, 0 un 2% tiek izmantoti, lai novērstu hlamīdijas, trichomoniasis, Ureaplasma, gonoreju, dzimumorgānu herpes, sifiliss, par bojājumi uz ādas virsmas, piemēram, plaisas, nobrāzumi, dzīšana septisko brūces, inficēto apdegumiem, ārstēšanai sēnīšu, baktēriju slimībām dezinfekcijas šķīdumu ādas un gļotādu.

Piesakies Katedzhel zobārstniecībā - kā izskalot muti ar stomatītu, aphthosis, alveolīts, gingivīts, periodontīts, kā arī uroloģijā, ginekoloģijā, ķirurģijā.

Tikai 0, 2% šķīdums Katedzhel izmantots, lai ārstētu reproduktīvās trakta pirms diagnozes ginekoloģijā, dezinfekcijai protēzes. Tikai 0, 5% šķīduma, ko lieto, lai ārstētu apdegumus, brūces, inficētu lūzumu un noberzumus uz ādas, gļotādas atklātas.

Katedzhel at 70grd izmanto, lai sterilizē medicīniskos instrumentus. Tas ir arī efektīvs ārstēšanai instrumentiem un iekārtām, kas nedrīkst būt pakļauti termiskai apstrādei.

Instruments tika veiksmīgi izmantota pēcoperācijas aprūpi zobārstniecībā un LOR praksi.

Ielāpi apstrādāta Katedzhel uzlikt skrambas, nelieliem iegriezumiem, nobrāzumi.

Prakse un izmantot Katedzhel ar lidokaīnu kā smērviela un anestēzijas laikā dažādas diagnostikas procedūras (piemēram, intubāciju trahejas intubācija, endoskopija, nelielas ginekoloģiskās manipulācijas). Šiem mērķiem, un to izmanto Katedzhel želeja, kas satur 2g lidokaīna.

Efektīva Katedzhel ar lidokaīnu, lai mazinātu sāpes katetrizācijas no urīnizvadkanāla laikā.

Lietošanas instrukcijas Katedzhel

 Gel Katedzhel
 Risinājums bija 0, 5, 0, 05, 0, 2%, lai izskalotu, irrigations, aplikācijas piemēro šādi: 5-10ml piemērotie sadalīti ādu, gļotādu, noturēt vienu, divas vai trīs minūtes trīs p / dienā.

Par apstrādes instrumentus, to virsmas noslaucīt samitrināta ar sūkli vai mērcēti.

Par slimību profilaksi, seksuāli transmisīvo Katedzhel piemērot ne vēlāk kā divas stundas pēc dzimumakta. Šim 2-3ml risinājumu jāievada cilvēks urīnizvadkanāla vai 1-2ml - sievietes maksts divas vai trīs minūtes. Pēc āda jāārstē ar kaunuma, iekšējā augšstilbiem, dzimumorgāniem. Urinēt divas stundas pēc profilaktiskās procedūras neiespējamu.

Saskaņā ar norādījumiem par integrētu ārstēšanai Katedzhel uretroprostatitis, injicējot urīnizvadkanāla uretrīts 0, 05% šķīdumu - 2-3ml. Viens-R / dienā. Ārstēšana parasti ilgst 10 dienas, tiek veikta ar intervālu vienu dienu.

Vagināli ievada vienu sveci 3-4 p / dienā. Ārstēšana 7-20dn.

Katedzhel želeja, šķīdums skalošanai izmanto vidēji divas vai trīs p / dienā.

Blakus efekti

Katedzhel var izraisīt alerģijas, niezi, īss lipīga sajūta ādu uz rokām, sausa āda, dermatīts, fotosensitivitāte.

In lokālai ārstēšanai gingivīts var krāsot ar emalju, parādās zobakmens, mainīta garšas sajūtas.

Ir gadījumi pārdozēšanu Katedzhel kas novērš kuņģa skalošana simptomātiska terapija.

Kontrindikācijas Katedzhel

Saskaņā ar instrukcijām Katedzhel kontrindicēta dermatītu, paaugstinātu jutību. Piesardzības pasākumi būtu noteikts ielāpi, svecītēm, risinājumu, gēla Katedzhel bērni, grūtnieces vai sievietes māsu.

Katedzhel ar lidokaīnu nevar izmantot, ja bradikardija, palielināta jutība pret lidokaīnu un daudzumu narkotiku.

Яндекс.Метрика