Keppra

 Keppra tabletes
 Keppra - pretkrampju.

Farmakoloģiskā darbība

Keppra ir pretkrampju medikamentu, ka ķīmiskais sastāvs ir atšķirīgs no citiem līdzīgiem līdzekļiem darbību.

Aktīvā viela narkotiku - levetiracetāms, sekas nav pilnībā izpētīta, bet konstatēja, ka sinaptiskā pārraide (pavairošana nervu impulsus), tas nesaplīst.

Narkotiku Keppra in fokusa epilepsiju efektivitāte, kā arī ar to vairāk nopietni fāzes, piemēram fotoparoksizmalnaya reakcijas epilepsijas izpausmēm.

Spriežot pēc pārskatiem Keppra, pacienta stāvoklis ir stabilizējies pēc divu dienu ja divu p / dienā ņemot narkotikas.

Atbrīvošana forma narkotiku Keppra

Keppra tabletes, risinājumi iekšējai lietošanai.

Indikācijas

 Pretkrampju Keppra
 Narkotika ir efektīvs, ārstējot bērnus, kas vecāki par 16 litriem, Pieaugušie ar epilepsiju, kas ir bijusi daļēja lēkmes -. Lēkmes, kas ir kopā ar veģetatīvo, maņu, motora, garīgiem traucējumiem.

Labas atsauksmes par Keppra, kas tiek izmantots ne kā atsevišķu instrumentu, un ietver vispusīgu ārstējot parciālas pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 4 gadiem (tablete) un bērniem, kas vecāki par vienu mēnesi (šķīdums).

Bez Keppra var lietot, lai ārstētu toniski klonisku krampju pusaudžiem no 12L., Pieaugušie slimo idiopātisku ģeneralizētu epilepsiju, mioklonisko krampju šajā pašā vecuma grupā pacientiem ar juvenīlo mioklonisko epilepsiju.

Keppra rokasgrāmata: kā izmantot

Tabletes ir jālieto iekšķīgi, kamēr viņi saņem no brīža, maltīte ir neatkarīga. Viņi dzer savu divu p / dienā.

Sākotnējā diennakts deva Keppra bērniem pēc 16 litri., Pieaugušajiem ir 1000 mg, kas ņem divas p / dienā. Devas būtu pakāpeniski jāpalielina līdz 3000mg - veikt narkotiku divas p / dienā 1500mg.

Devas pielāgošana nav nepieciešama pacientiem, kas cieš no hroniskām nieru mazspēju, vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Blakusparādības narkotiku Keppra

Keppra var izraisīt galvassāpes, caureja, nogurums, slikta dūša, krampji, agresija, nervozitāte, trīce, reibonis, miegainība, slikta apetīte, nestabilitāte, redzes dubultošanās, ādas izsitumus, trīce.

Pārdozēšanas gadījumā kuņģis ir nomazgā, ja nepieciešams, veikt hemodialīze simptomātiska terapija.

Kontrindikācijas

Narkotiku Keppra saskaņā ar instrukcijām kontrindicēta sievietēm, kuras baro bērnu ar krūti bērniem līdz 16 litriem, ar paaugstinātu jutību.

Tas neizslēdz iespēju, ka narkotiku grūtniecības laikā, bet uzdevums tiek veikts šādos ekstremālos gadījumos.

Nelietojiet apvienot aktīvo vielu Keppra ar citām narkotikām, mazina spazmas: fenobarbitāls, karbamazepīns, lamtridzhinom, gabapentīna, valproiskābi, primidons.

Saslimt anoreksija iespējamība palielinās līdz ar kombināciju Keppra ar topiramāta.

Keppra dienas devā 1 g neietekmē bioķīmisko pārvērtības organismā levonorgestrelu, etinilestradiola (mutvārdu kontracepcijas terapijas shēmas), kādā zāļu 2R - transformācijas digoksīna, varfarīna.

Nav datu par levetiracetāma mijiedarbību ar alkoholu.





Яндекс.Метрика