Kestin

 Kestin - zāles, kas nomāc alerģiskas reakcijas
 Kestin - zāles, kas nomāc alerģiskas reakcijas.

Farmakoloģiskā darbība

Kestin attiecas uz histamīna receptoriem, izraisot muskuļu spazmas, palielina asinsvadu caurlaidību un tādējādi izraisīt alerģisku reakciju.

Narkotiku (0, 01g) darbība attīstās stundu pēc iekšējā pieteikumu un ilgst divas dienas. Pēc piecu dienu kurss antihistamīna efektu saglabājas 6 dienas.

Ir atsauksmes par Kestin apliecina, ka nomierināšana viņš nav.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - Ebastine.

Produkta veids

Izgatavošanas Kestin tabletes un sīrupu.

Analogā Kestin - narkotiku Ebastine.

Indikācijas Kestin

Narkotika ir efektīvs alerģiska konjunktivīta un rinīts, hroniskas idiopātiskas nātrenes.

Kestin rokasgrāmata: kā izmantot

 Kestin tabletes
 Sīrupu un tabletes ir iekšā vienā lpp / dienā. Laiku ēšanas narkotikas ir neatkarīgs.

. Bērni, vecāki par 15 l, Pieaugušie ir ieteicams lietot tabletes, deva 10-20mg Kestin sīrupu - 10-20ml viens p / dienā.

Zīdaiņu 6-12l viena rinda / dienā dot 5 mg preparāta, kas ir vienāds ar 0, 5 5 ml sīrupa vai tableti. Atsauksmes Kestin teikt, ka bērns šajā vecumā ir vēlams dot sīrupu.

Babies 12-15l. saskaņā ar norādījumiem, kas Kestin, ņemot 10mg narkotiku - 1 tablete vai 10ml sīrups, un viens p / dienā.

Pieaugušiem pacientiem ar alerģiju pret smagiem posmiem, piemēram, ilgstošas ​​hroniskas iesnas var ilgt 20 mg narkotiku.

Pacienti ar aknu darbības traucējumiem nedrīkst lietot vairāk kā 10 mg dienā.

Aktīvās sastāvdaļas analogo Kestin un sagatavošana ir identiski, bet neskatoties uz to, terapeitisko shēma var atšķirties, tāpēc, izvēloties analogu ārstēšanai vajadzētu konsultēties ar ārstu.

Blakusparādības Kestin

Piemērošanas laikā Kestin var rasties bezmiegu, galvassāpes, sāpes vēderā, sausa mute, miegainība, slikta dūša, nogurums, sinusīts.

Pārdozēšanas gadījumā ir audzis blakusparādības. Antidote nav sagatavošanu, tāpēc pacients mazgā vēderu, nepieciešamo simptomātiska ārstēšana.

Kontrindikācijas

Kestin un analogās Kestin nav ieteicams lietot bērniem līdz 6 l., Grūtnieces, ar krūti barojošām mātēm, pacientiem ar paaugstinātu jutību pret objekta.

Nieru, aknu mazspēja Kestin jāveic piesardzīgi.

In psihomotorās reakcijas koncentrācija netiek skārusi narkotiku.

Nelietot kopā ar ebastine eritromicīns, ketokonazols. Ir konstatēts, ka no narkotiku diazepāms, cimetidīnu, teofilīnu, etanola, netiešiem antikoagulanti kombinācija nav klīniski nozīmīgas ietekmes.

Яндекс.Метрика